Stranica 8 od 9 PrviPrvi ... 6789 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 141 do 160 od 172

Tema: Sav taj Jet set

  1. #141
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Najbogatiji muzičar na svetu je Pol Makartni sa bogatstvom procenjenim na 800 miliona dolara, prenosi “Celebrity Net Worth”.



    Tokom uspešne višedecenijske karijere Pol je još od vremena legendarnih “Bitlsa” jedan od najpoznatijih, a sada najbogatiji muzičar na svetu.

    Odmah iza njega na drugom mestu po bogatsvu je Bono Voks frontmen grupe U2. Tokom uspešne karijere, Bono je zaradio 600 miliona dolara. Poznati pevač i tekstopisac Džimi Bafet nalazi se na trećem mestu po količni novca koji ima, a to je 400 miliona dolara.

    Britanac Elton Džon, koji se oženio za svog izabranika Dejvida Furniša, sa bogatstvom od 320 miliona dolara je na četvrtom mestu.

    U prvih petnaest muzičara sa najvećim bogatsvom su Mik Džeger sa 305 miliona dolara, potom Sting sa 290, Princ sa 250, Dejvid Bouvi sa 215 miliona dolara.

    Zanimljiv podatak je da se na listi nalaze samo dve žene muzičarke a to je Gven Stefani sa bogatsvom od 80 miliona dolara i Stivi Niks iz “Fleetwood” grupe sa 65 miliona dolara.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3427...zicar-na-svetu
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #142
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Nećete verovati zbog čega se svađaju Anđelina i Bred?




    Bred Pit i Anđelina Džoli možda su bili zauzeti planiranjem svog venčanja iz bajke, ali izvori tvrde da se njihov dom pretvorio u žarište trećeg svetskog rata. Svađaju se, verovali ili ne, zbog helikoptera.

    Slavni holivudski par žestoko se posvađao zbog helikoptera koji je Anđelina Bredu poklonila za rođendan. Priča se da mu je zabranila da ikad više uđe u helikopter.

    "Anđelina Džoli potrošila je čak 1,6 miliona dolara na helikopter i časove letenja, da bi sada zabranila Bredu da leti!" Prema pisanjima magazina Star, Bred je planirao jako opasan let na koji je hteo da povede sinove Peksa i Medoksa.

    "Džolijeva je Bredu jasno dala do znanja da ne može da leti dok ne dobije dozvolu, ali su Peks i Medoks molili da ih tata povede na let. Bred se konsultovao sa instruktorom, koji je takođe bio protiv ovog poduhvata. Medoks je na kraju Anđelini ispričao za njihov plan i nakon toga dom Pitovih se pretvorio u ratnu zonu!"
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  3. #143
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Kolumbijska pevačica Šakira, koja je nedavno potvrila da ona i njen partner fudbaler Žerar Pike očekuju prvo dete, u intervju za nemački tv kanal RTL otkrila je i pol bebe. Kako piše Female first, muzička zvezda poručila je da očekuje dečaka.



    - Da, biće dečak- izjavila je buduća mama.

    Pevačica brojnih svetskih hitova izajvila je da bi volela da njen sin kao i ona, poseduje veliku želju i entuzijazam za promenom sveta na bolje. Šakira smatra da svaki čovek može da doprinese napretku.

    - Želim da bude svestan svojih mogućnosti. On zaista može da promeni svet- poručila je tridesetpetogodišnja pevačica.

    Šakira je već dve godine u vezi da fubalerom Barselone Pikeom. Koliko je srećna sa njim, potvrđuju i njene izjave o tome da joj je Španac doneo najveću sreću.

    - Ovaj čovek je nešto najbolje što je moglo da mi se dogodi u životu, a sada je tu i beba- izjavila je pop zvezda.

    Najlepše vesti u svom privatnom životu, Šakira nikada nije krila od svojih obožavalaca, tako je i pre dve godinena svom Fejsbuk i Tviter profilu postavila fotografije sa slavnim spotistom i tako javnosti predstavila svog novog partnera.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/345763/Sakira-ceka-sina
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #144
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Sergej Ćetković usvojio i drugu devojčicu

    U dom Sergeja Ćetkovića stigla je i druga ćerka, objavio je nedeljnik „Puls“. Četvoromesečna Mila, iz Doma za nezbrinutu decu u Bijeloj, učinila je presrećnom njegovu suprugu Kristinu i njihovu stariju ćerku, Lolu koja je pre dve godine stigla sa iste adrese.


    Sergej je postao tata četvoromesečne Mile

    - Želim da sa vama podelim ovu veoma radosnu vest. Moja tročlana porodica presrećna je što je postala bogatija za još jednog malog člana! Lola je dobila četvoromesečnu sestru Milu, a Kristina i ja još jednog anđela koji nam ulepšava svakodnevni život. Lola se ponaša kao prava starija sestra i neprestano mazi i pazi Milu, rekao je Sergej ekskluzivno za „Blic“.


    Napomenuo je ipak da mu je veoma stalo do porodičnog mira.




    - Zahvalni smo svima na iskrenim čestitkam i hvala što poštujete moju želju da kao i do sada sačuvam svoj privatan život -istakao je pevač.




    Radoslav Đukanović direktor dečijeg doma u Bijeloj istakao je da je kao i svaki plemeniti čovek srećan kade dete o kome ne brinu biološki roditelji nađe dobre ljude koji ih usvoje. Što se tiče Milinog usvajanja, Đukanović je rekao da je postupak sprovođen kao i u Lolinom slučaju, i da Sergej nije imao nikakve privilegije.

    - Svako prolazi isti postupak provere dok dođe do usvojenja, nema veze da li se radi o poznatim ili anonimnim ličnostima. Prioritet je interes deteta, rekao je Đukanović za „Blic“.


    Postupak bračnog para Ćetković, koji je vodio dvanaest godina dugu bitku za osnivanje porodice biološkim putem, svi njihovi prijatelji i porodica ocenjuju kao dostojan divljenja.


    - Sergej je napravio savršen izbor odlučivši se udomi dvoje dece. Mi smo prijatelji i poznati su mi njegovi kvaliteti, ali i onima koji ga ne znaju ovakvim delovanjem pokazao je svu svoju ljudsku veličinu“ istakao je za „Blic“ Milan Đurđević, frontmen grupe „Neverne bebe“.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  5. #145
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Kako je diFannnnn Mogao bi i mene da usvoji

  6. #146
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Babo, stani u red
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  7. #147
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Roker Rod Stjuart možda je poznat po svojim bivšim ženama i devojkama, ali je u memoarima najveći deo nežnih osećanja posvetio svom kolegi Eltonu Džonu. U jednom delu piše o tome kako je sa njim odlazio na žurke i odmore, prisetio se i božićnih poklona koje su razmenili ali i zajedničkih nadimaka - Filis i Šeron.



    "Početkom sedamdesetih, Elton i ja smo se baš zbližili, bili smo najbolji prijatelji", navodi 67-godišnji Stjuart u knjizi "Rod: The Autobiography".


    - Naš zajedniči prijatelj Long Džon Baldri prozvao me je Filis, a Eltona Šeron i tako smo se i dozivali, ili samo "dragi", piše između osatlog roker.

    Stjuart, koji je sa obe strane Atlantika bio najprodavaniji muzičar sa singlom i albumom "Maggie May" u autobiografiji piše i da je Elton Džon umeo da se zabavlja i da popije prilično.

    "Bio sam zaprepašćen činjenicom da, bez obzira da li je reč o piću ili heroinu, svaki put bih ja bio taj koji završi pod stolom", piše Stjuart koji je takođe bio impresioniran i ekstravagantnošću pop muzičara koji mu je za jedan Božić poklonio Rembrantovu sliku.



    U knjizi Stjuart otvoreno piše i o glasinama da je homoseksualac i koje su potekle sedamdesetih godina, kada je morao da ode na ispiranje stomaka posle navodnog susreta sa mornarima u gej baru u San Dijegu.

    Pevač koji ima osmoro dece iz tri braka i brojnih veza, kaže da je za sve odgovoran nejgov publicista Toni Tun koji je glasine pokrenuo da bi mu se osvetio što ga je otpustio.


    "Priča je od tada ostala vezana za mene. Bog da mu dušu prosti - uradio je odličan posao", naveo je Stjuart.

    Stjuartova autobiografija u prodaji će se naći od 23. oktobra.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3472...ja-njega-Seron

    где си пошла с крмељиве очи

  8. #148
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Pit i Žoli sagradili "jazbinu" za seks

    Slavni glumački par pretvorio je ribarsku kuću u luksuzno skrovište posvećeno isključivo seksu, piše londonski "San".


    Renoviranje ove vikendice "specijalne namene", koja je potpuno zvučno izolovana i nalazi se na njihovom imanju na jugu Francuske, koštalo je 31.250 evra.

    Unutrašnjost kuće je navodno inspirisana erotskim bestselerom "Pedest nijansi sive". U njoj se nalazi ogroman krevet, sanduk sa raznim seksualnim pomagalima i "seksualna ljuljaška".

    "Odlaze tamo kradom, a deci kažu da idu da se prošetaju na svežem vazduhu", kazao je jedan neimenovani izvor britanskom tabloidu.

    "Nakon boravka u toj kući, Bred se vraća umiljat kao mače i oboje su raspoloženi tokom celog dana", naveo je isti izvor.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  9. #149
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Od kada su Uma Turman i njen verenik Arpad Buson dobili ćerku, prošlo je tri i po meseca, a tek sada su objavili ime deteta. Ćerka im, naime, ima pet imena, Rosalind Aruša Arkadina Altalune Florens Turman Buson.



    - Porodica i prijatelji je zovu Luna. Svako od ovih pet imena ima neko značenje za Umu i Arpada - rekao je Umin menadžer.

    Uma iz braka sa Itanom Houkom ima dvoje dece ćerku Mej Rej i sina Levona. Arpad iz braka sa Eli Mekfirson ima sina Flina Aleksandra i Aurelijusa.



    Njih dvoje su samo još jedan par u nizu poznatih koji su svojoj deci dali neobična imena.

    Ališa Kiz: sinu je dala ime Idžipt, odnosno Egipat, jer je pevačica bila oduševljena boravkom u toj afričkoj zemlji.



    Džoni Dep: glumac je svojoj kćerki dao ime Lili Rouz Melodi, u prevodu Ruža Melodija

    Džesika Alba: svojoj ljubimici dala je ime Honor, što znači Čast



    Andželina Žoli i Bred Pit: Ćerki su dali ime Šajlo, što na hebrejskom znači Smirena

    Kejti Holms i Tom Kruz: Ime ćerke Suri u prevodu znači Princeza

    Bekamovi: Sin Bruklin je dobio ime po delu Njujorka u kojem je začet

    Gven Stefani: Sinu je dala ime Kingston po glavnom gradu Jamajke



    Gvinet Paltrou: glumica je kćerku nazvala Epl kao Jabuka, a sina Mozes kao Mojsije

    Šon Pen: U braku sa glumicom Robin Rajt dobio je sina Hopera, što znači Skakavac

    Džejson Li: Sinu dao ime Pilot Inspektor

    Ališa Silveston: Sina je nazvala Blu Ber, odnosno Plavi Meda

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3485...dala-pet-imena



    где си пошла с крмељиве очи

  10. #150
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Andželina ostavila Breda zbog droge i alkohola?

    Najslavniji holivudski par Andželina Žoli i Bred Pit su se navodno žestoko posvađali i raskinuli, a razlog je glumičino zvocanje, te Bredovo opijanje i drogiranje.
    Kako prenosi portal "ShowbizSpy" Andželina i Bred su se posvađali oko njene ljubomore i sve čećšeg zanovetanja, koje je glumca gurnulo nazad ka porocima.


    - Iako Bred stalno negira da koristi drogu, Andželina je uverena da povremeno iza njenih leđa puši marihuanu, pa čak i da uzima teže opojne droge. Smeta joj to što on stalno pije. Pošto su se posvađali Bred je napustio njihov dom u Francuskoj - kazao je poverljivi izvor za "ShowbizSpy".

    Zbog problema u vezi, koji su se nagomilali, Bred je odlučio da sve preseče i ostavi glumicu sa kojom ima šestoro dece, te od zakazanog venčanja neće biti ništa.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  11. #151
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Da li su sajentolozi odabrali novu ženu za Tom Kruza?

    Nakon glasina da se Tom Kruz posle razvoda od Kejti Holms udaljio od Sajentološke crkve, holivudski glumac je na gala večeri ove kontraverzne sekte proveo veče u društvu mlade devojke koja takođe pripada ovoj crkvi.

    Tom Kruz


    Tom Kruz je bio počasni gost na raskošnoj večeri koju je organizovao njegov kum i vođa Sajentološke crkve, Dejvid Miskavidž.
    Svojim pojavljivanjem na večeri, Kruz je opovrgao sve tvrdnje, da je spreman da se odrekne vere zbog Kejti Holms i Suri.

    Glumac je ,inače, otkazao sva snimanja na filmu “All you need is kill”, da bi prisustvovao ovoj večeri, organizovanoj u britanskom sedištu crkve.

    Oko 2.500 gostiju platilo je do 2.000 evra kako bi uživalo u društvu holivudske zvezde na 28. tradicionalnoj sajentološkoj gala večeri.

    -Tom je bio u društvu devojke kratke crne kose obučene u crvenu baršunastu haljinu. Sedeo je za stolom u VIP zoni, a mnogi su mu gosti nakon večere prišli i rukovali se s njim, reko je jedan gost.

    -Izgledao je kao da se oseća prijatno u društvu, kao da je kod kuće i vedro je ustao da bi zajedno s ostalim gostima otpevao sajentološku himnu. Otišao je malo ranije nego ostali gosti, ispričao je za "Dejli Mejl" čovek koji je prisustvovao večeri.

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  12. #152
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Sin pevačice Šer spreman za operaciju u Srbiji

    Čaz Bono (43), sin pevačice Šer koji treba da ugradi penis da bi završio promenu pola, u stalnom je kontaktu sa našim najpoznatijim transseksualnim hirurgom dr Miroslavom Đorđevićem.

    Šer sa sinom Čazom, koji je rođen kao žena i u procesu je menjanja pola


    Uskoro će biti urađena operacija, jedino ostaje da se Bono odluči da li će intervenciju uraditi u Beogradu ili u Americi, saznaje “Blic”.

    Čaz, jedino dete Sonija i Šer, rođen je kao Čestiti Bono. Još 1995. javno je objavio, tada kao žena, da je lezbijka. Proces promene pola otpočeo je 2008. godine, a zakonski je dobio potvrdu u maju 2010, kada je od suda dobio rešenje o legalnosti promene imena i pola. Međutim, ostalo mu je još samo da ugradi muški polni organ, kako bi u potpunosti bio muškarac.
    Urolog dr Miroslav Đorđević, koji radi u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj, najpoznatiji je transseksualni hirurg u svetu, koji godišnje obavi 30 do 40 takvih zahvata. Sin pevačice Šer isključivo želi da mu baš on radi operaciju jer, kako je ranije izjavio, najbolji je na svetu.

    - Nedavno sam bio u Americi 15 dana, ali nisam uspeo da se vidim sa Bonom, što zbog mojih što zbog njegovih obaveza. U stalnom smo kontaktu, a nedavno smo imali telefonsku konsultaciju koja je trajala skoro jedan sat. On je potpuno spreman za promenu pola, dobio je sve dozvole i uskoro ćemo krenuti u postupak. Predložio sam mu da operacija može da se obavi u Beogradu ili u Americi, gde takođe imam dozvolu za rad. To je, ipak, njegova odluka i u dogledno vreme ću znati gde će se raditi - kaže ekskluzivno za “Blic” dr Đorđević.

    U novembru prošle godine Bono je gostujući u emisiji Hauarda Sterna rekao da će verovatno otići u Beograd.

    - Tamo postoje doktori koji rade ovu proceduru najbolje od svih. Oni bukvalno u vaš klitoris mogu da ubace određene ligamente, malo ga povećaju, povežu ga tako da kroz njega možete da mokrite i stave vam implante umesto testisa. Znate, biće mali, ali moći ću da uriniram kroz njega dok stojim. Za mene, to će biti ultimativno dobar osećaj - rekao je tada Bono.

    Prva intervencija promene pola u Srbiji obavljena je krajem osamdesetih godina i radio ju je tim lekara predvođen urologom prof. dr Savom Perovićem. Samoj intervenciji promene pola prethodi ozbiljna dvogodišnja priprema pacijenta koju vode psihijatar i endokrinolog.

    Cena operacije u Srbiji oko 7.000 evra

    U Srbiji, ukoliko promena pola ide iz muškarca u ženu, obavlja se samo jedna intervencija koja košta tri do četiri hiljade evra. Ukoliko žena menja pol u muškarca potrebno je obaviti četiri do pet intervencija i sam postupak je komplikovaniji, tako da košta mnogo više, od šest do sedam hiljada evra. U Americi to košta od 20.000 do 60.000 evra.

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  13. #153
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Snobizam: Harper Bekam jednu stvar nosi jedanput!

    Njena mama Viktorija, opterećena modom, angažovala je najveće svjetske dizajnere da se brinu o stajlingu njene ćerkice, jer ne želi da joj dijete bude obično



    Mašina za pranje veša porodice Bekam prilično je nezaposlena, bar što se tiče garderobe dvogodišnje Harper, budući da malecka, poput prave trendseterke (nimalo svjesna značenja te riječi), isti odjevni predmet nikada nije obukla dva puta!

    Naime, njena mama Viktorija, opterećena modom, angažovala je najveće svjetske dizajnere da se brinu o stajlingu njene ćerkice, jer ne želi da joj dijete bude obično, već planira da od nje napravi modnu ikonu. Kakav snobizam!


    Izvor: cafe.ba
    Kurir
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  14. #154
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Slikar Salvador Dali jednom prilikom je za 10.000 dolara prodao lažnu dlaku iz svog brka udovici Džona Lenona, Joko Ono. Umetnik je umesto dlake u kutijicu upakovao suvu travku.


    Salvador Dali (desno)

    U nedavnom intervjuu za francuske novine, bivša glumica i pevačica Amanda Lir je otkrila kako je slikar prevario Joko Ono:


    - Celog života Dali nije mogao da odoli kada bi mu pred nosom mahali čekom sa velikim iznosom - rekla je Amanda Lir, koja je nekada bila muza i ljubavnica poznatog španskog slikara nadrealiste.

    - Jednom prilikom Joko Ono mu je tražila da joj proda dlaku iz svog brka. Mislio je da je ona veštica i bojao se da će baciti čini na njega. Poslao me je da uberem suvu travku i stavio ju je u lepu kutiju - ispričala je.

    - Ona je platila 10.000 dolara. Dali je voleo da nasamari ljude - dodala je Amanda.

    - Bio je moj profesor umetnosti, moj otac, moj ljubavnik - prisetila se Amanda Lir, koja je Dalija upoznala 1965, kada je on imao 61, a ona 18 godina.

    http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...a-10000-dolara
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #155
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Sav taj Jet set

    Udala se Verica Rakočević!


    Poznata modna kreatorka Verica Rakočević (65) venčala se danas sa svojim izabranikom Veljkom Kuzmančevićem (30) a svadbeno veselje je održano na splavu "Plej".





    Svatovi su juče počeli da pristižu u 16 časova, a mladenci su došli brodićem 30 minuta kasnije. Ceremonija građanskig venčanja počela je u 17.30 časova, a pored veselih mladenaca prisustvovala je i Veričina rođaka, glumica Sloboda Mićalović, Veljkovi roditelji i drugi članovi familije. I dok venčanju nisu prisustvovale Vericine ćerke Elena i Milena, podršku mami dao je kreatorkin sin Milorad. Kreatorkina ćerka Elena Karić je od trenutka kada je obelodanjena veze njene mame sa znatno mlađim momkom bila protiv ovog braka, te se njeno prisustvo nije ni očekivalo.

    Od poznatih zvanica, svadbi kreatorke i muzičara prisustvovala je i Leontina Vukomanović, Tijana Dapčević, Danica Drašković i supruga Dragana Džajića, Branka.


    Puls
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  16. #156
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Sav taj Jet set

    Najseksi sinovi poznatih ličnosti

    Najseksi sinovi poznatih faca svakako bi trebalo da zahvale svojim slavnim roditeljima na dobrim genima i odličnom izgledu. Oni možda neće biti toliko uspešni i dostići slavu svojih roditelja, ali nesumnjivo je da će privlačiti pažnju gde god da se pojave. Dakle, da ne dužimo previše, otkrivamo vam koji su to najzgodniji sinčići slavnih.



    Skot Istvud je, pogađate, sin slavnog Klinta Istvuda. Pokazao se kao pravi magnet za devojke kada se slikao bez majice za magazin “Town & Country”. Polako grabi očevim stopama, a da li će stići i prestići slavnog oca, ostaje nam da vidimo




    Otac ovog plavušana jeste čuveni glumac Don Džonson, a njegovo ime je Džesi Džonson. I on pokušava da dostigne slavu svog oca u filmskoj industriji, ali ne možemo baš da kažemo da mu to i uspeva



    Teško je poverovati da je ovaj plavooki lepotan sin Vudija Alena, zar ne? Ronan Ferou je sin čuvenog režisera i glumice Mie Ferou, čije prezime i nosi. On i nije baš veliki fan svog oca, ali je definitivno nasledio njegovu inteligenciju i smisao za humor. Iako nije glumac, već državni sekretar, uskoro će imati svoj šou
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  17. #157
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Sav taj Jet set



    Da li ste znali da Kejt Hadson ima ovako seksi brata? Da, ovo je predivan sin Goldi Houn, Oliver Hadson, takođe glumac. On nije toliko veliki glumac poput žena u njegovoj porodici, ali glumio je u nekoliko serija i očekuje ga još filmova



    Sin Marije Šrajver i Arnolda Švarcenegera nije nabildovan kao njegov čuveni otac kada je bio u njegovim godinama, ali je zgodan i bavi se modelingom. Patrik ima modnu liniju pod nazivom Project360, imao je jednu ulogu u filmu, a ko zna… možda će se i on u jednom trenutku okrenuti filmografiji


    Pogađate čiji je ovo sin? Džejkob Dilan je sin čuvenog Boba Dilana. Iako se bavi muzikom i ima svoj bend, nije još uvek dostigao slavu svog starog



    Maks Ajrons je sin čuvenog Džeremija Ajronsa i on je verovatno najuspešniji sin na ovoj našoj listi kada su u pitanju filmske uloge. Polako grabi ka vrhu i sjajno odrađuje koji god da mu se zadatak postavi
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  18. #158
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sav taj Jet set

    Evo nekoliko slavnih ličnosti koje su putovale u Afriku u 2013. godini i odgovora na pitanje - Da li je to više bilo zbog humanosti ili zbog slave?

    1. Mia Farrow u Centralnoj Afričkoj Republici. Ova glumica i dugogodišnja aktivistkinja posjetila je prošlog mjeseca (njena treća posjeta unazad nekoliko godina) ovu zemlju, koja se nosi sa krvavim posljedicama haotičnog državnog prevrata u martu; preko stotinu i pedeset hiljada ljudi su istjerani iz svojih domova, a na stotine drugih je ubijeno. Nazivajući vladu “beskorisnom”, ona je na Twitteru postavljala slike napuštenih sela i izjavljivala, s pravom, da je ovaj konflikt jedan od najviše zanemarenih na svijetu. Farrow je strastvena i uporna u podizanju svijesti o stvarima koje smatra zaboravljenim. (Sjećate li se njenog upornog kritikovanja Kine zbog njihove podrške genocidnom režimu u Sudanu?) Njena tvrdnja da je u C.A.R. u toku genocid je možda pretjerana, ali je njeno putovanje bilo iskreno. Više zbog humanosti.

  19. #159
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sav taj Jet set

    2. Christina Aguilera u Ruandi. Pjevačica, koja je donekle nestala sa scene, posjetila je Ruandu početkom godine (časopis People je pisao o ratom razorenoj Ruandi). Ruanda, sa genocidom sada već u prošlosti, sada je jedna od politički i ekonomski stabilnijih zemalja na ovom kontinentu, iako je pod aturitarnim režimom. Nakon povratka u Sjedinjene Države, pjevačica i United Nations World Food Programme objavili su video u kojem vidimo Aguileru kako čisti kukuruz, služi povrće, i sipa sok gomili očigledno zbunjene i nepovjerljive djece. Sve vrijeme, u pozadini ide pjesma koju pjeva Aguilera. Nikad nije razjašnjeno ko su ta djeca, zašto su gladna i šta tačno UN radi da pomogne da se gladni u Kigali sami nahrane. Umjesto toga, servirana nam je samopohvalna montaža u kojoj Aguilera pokazuje koliko je zadovoljna što pomaže djeci u Africi. Na kraju videa, okružana malom djecom, Aguilera počinje da pjeva. Kada je prestala, jedno dijete nastavlja da pjeva. “O, pa ti znaš tu pjesmu?, pita ga Aguilera u nevjerici. Pjesma je bila “Twinkle, Twinkle, Little Star.” Više zbog slave.

    3. Ben Affleck u Kongu. Affleckov humanitarni rad u istočnom Kongu 2013. godine (ratom razoreni Kongo, kako ga je Los Angeles Times nazvao) bio je, uglavnom, osviješten po pitanju tamošnjeg komplikovanog, dugogodišnjeg konflikta. Njegova Inicijativa za Istočni Kongo povezuje donatore sa neprofitnim organizacijama iz Konga koje su uspješne na terenu, za razliku od ubrizgavanja novca preko velikih međunarodnih nevladinih organizacija koje su preopterećene birokratijom. Više zbog humanosti.

  20. #160
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sav taj Jet set

    4. Madonna u Malaviju. Na početku je sve obećavalo. Nakon što je Madonna usvojila dvoje djece iz Malavija, obavezala se da će izgraditi školu, akademiju za djevojčice vrijednu 15 miliona dolara. Ali stvari su postale ružne kada je posjetila ovu zemlju prošlog proljeća. Bilo je kontroverze u Malaviju zbog njene odluke, 2011. godine, da odustane od akademije nakon što su milioni dolara već potrošeni, i umjesto toga finansira postojeće lokalne škole. (Madonna je otpustila osoblje navodno odgovorno za pronevjeru sredstava.) Na svom posljednjem putovanju, pjevačica je bila ljuta kada nije mogla da izbjegne čekanje u redu na aerodromu i koristi V.I.P. prostorije. Zauzvrat, glasnogovornik vlade Malavija optužio ju je da maltretira državne zvaničnike i zahtijeva specijalni tretman dok zapravo ne doprinosi mnogo školama kojima je trebala pomoći. (Madonna je odbacila optužbe.) Predsjednik Malavija, Joyce Banda, tada je kazao da je Madona “samo došla nenajavljena i otišla u sela i tražila od siromašnih ljudi da plešu za nju.” (Njegova sestra je nekad bila direktorica akademije i sada je nezadovoljna Madonom.) Ne sumnjamo da je Madonna imala samo dobre namjera kada je započela humanitarni rad u Malaviju; ali dobre namjere same po sebi, međutim, rijetko kad su dovoljne.Više zbog slave.

    5. Samuel Eto’o u Kamerunu. Amerikanci možda ne znaju ko je Eto’o, napadač iz Chelsea u Engleskoj premijer ligi, ali ostatak svijeta zna. On je putovao u Kamerun, svoju domovinu, kako bi nadgledao projekte svoje fondacije, koja radi na poboljšanju zdravstvene njege nabavkom vozila hitne pomoći i izgradnjom bolnica. Poznat po svojoj stidljivosti kada su mediji u pitanju, Eto’o rijetko promoviše svoj humanitarni rad (koji uključuje i fudbalske akademije) – možda zato što je ovaj fudbaler više fokusiran, kao što i sam kaže, na stvarnu pomoć. Definitivno više zbog humanosti.
    Tekst preuzet sa The New Yorker. Prevod Milica Plavšić.

Stranica 8 od 9 PrviPrvi ... 6789 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •