Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 101 do 118 od 118

Tema: i kazem ja njemu..

  1. #101
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od Steppenwolf Vidi poruku
    Ako voli ono sto jesi onda nema potrebe da te po potrebi prevaspitava.
    ni ja ne voolim ono što jesam...

  2. #102
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    tamo gde su ljudi odrasli, i imaju karakter, medjusobno se pritezu i popustaju..prave zivotni balans.
    i upoznaju, i postuju, i tolerisu
    sve drugo, su neka scenarija..
    ovo ne, nema teških kompromisa, nema odricanja, nema žrtvovanja...

  3. #103
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ovo ne, nema teških kompromisa, nema odricanja, nema žrtvovanja...
    bez toleranicije nema trajnog odnosa vragec.
    samo iluzije.
    odricanje i zrvovanje je kad moras da prestanes da budes ono sto jesi, da bi bio sa nekim. ja probala i to, i videla da ne ide..i nikad vise.
    tolerancija je nesto drugo.
    ne kenjati zbog gluposti. ispostvovati coveka u onom sto je nevazno, a toliko umemo da budemo skotovi bas na nevaznim stvarima. ispostovati mu slobodu..otkud znam.
    misim, podji od sebe..sigurno imas neke navike koje su u sutini nebitne, ali mogu biti iritantne..
    imas prijateljice, imas zivot..svoj prostor. u to se ne dira. to je tolerancija. ako hoces da zadrzis sebe iako si u vezi, valjda moras i drugoj starni da ispostujes isto..ili gresim?
    a oko vaznih stvari..pa valjda se dogovara.
    al smo otisli u off
    if you open your mind too much your brain will fall out

  4. #104
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    bez toleranicije nema trajnog odnosa vragec.
    samo iluzije.
    odricanje i zrvovanje je kad moras da prestanes da budes ono sto jesi, da bi bio sa nekim. ja probala i to, i videla da ne ide..i nikad vise.
    tolerancija je nesto drugo.
    ne kenjati zbog gluposti. ispostvovati coveka u onom sto je nevazno, a toliko umemo da budemo skotovi bas na nevaznim stvarima. ispostovati mu slobodu..otkud znam.
    misim, podji od sebe..sigurno imas neke navike koje su u sutini nebitne, ali mogu biti iritantne..
    imas prijateljice, imas zivot..svoj prostor. u to se ne dira. to je tolerancija. ako hoces da zadrzis sebe iako si u vezi, valjda moras i drugoj starni da ispostujes isto..ili gresim?
    a oko vaznih stvari..pa valjda se dogovara.
    al smo otisli u off
    pitanje je da li mi treba trajni odnos... i šta je trajni odnos, uopšte?
    u ljubav do kraja života ne verujem... nešto stabilno ok, ali nije dovoljno.
    samo kažem da može da napravi boljeg čoveka od mene. da ume.
    ne samo prostor, svako mora da ima delić dana samo za sebe, ili sedmice, nebitno.
    nisam sigurna da umem ovo o čemu pričaš... treba tu davati.
    bezveze mi je dalje na ovu temu, morala bi da idem u analizu koja mi neće baš prijati... znači, i dalje važi sistem: nisam ti tražila, koji si uopšte piiiip davao kad mi prebacuješ?
    a da odbijem neću iz kulture.

  5. #105
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    ma ok, slozicemo se da se ne slazemo. zelimo sasvim razlicite stvari.
    po pitanju trajnosti ne znam sta da ti kazem..trajno je sve sto je duze od dva mesecaahahahaha
    salim se, ali zaista mislim da je tolerancija veoma vazan deo svakog odnosa koji pretenduje da ne bude povrsan.
    a svaka ljubav napravi od nas bolje ljude, cak i ako to ne zelimo, ili ne vidimo
    if you open your mind too much your brain will fall out

  6. #106
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    nikad u zivotu ne drzim stranu bilo kome.. kazem najiskrenije da me ne zanima sta oni imaju izmedju sebe i da to resavaju medjusobno... ako me neko pita za misljenje, trudim se da objektivno sagledam situaciju, mada i to jako retko radim... jednostavno ne zelim da gubim vreme na neke stvari koje se ne ticu mene direktno... jer
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  7. #107
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    meni se čini da sve to previše troši, koto...

  8. #108
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    pa ne znam jbg, oces da skijas? da naucis enegleski? oces da imas bastu? decu? oces bilao sta u zivotu da radis, imas i naucis, to trosi.
    zasto onda ocekujes da samo ljubav bude ta koja ce neprestano samo da puni, ko neki faking perpetum mobile
    ne biva to dusice
    if you open your mind too much your brain will fall out

  9. #109
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    pa ako budem htela da naučim da skijam, recimo, pripremiću se i za pad, ybg... očigledno da neću. ne mogu, ne umem... kao da je bitno.
    ne mislim da samo ljubav puni, znam da nije dovoljna...

  10. #110
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_laki_eek Vidi poruku
    nikad u zivotu ne drzim stranu bilo kome.. kazem najiskrenije da me ne zanima sta oni imaju izmedju sebe i da to resavaju medjusobno... ako me neko pita za misljenje, trudim se da objektivno sagledam situaciju, mada i to jako retko radim... jednostavno ne zelim da gubim vreme na neke stvari koje se ne ticu mene direktno... jer
    ne mozes prijatelju da okrenes ledja kada mu je tesko, treba da ga saslusas, to ne znaci da se mesas i drzis mu stranu, vec da si tu za njega kada si mu potreban, ma sta da je u pitanju
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  11. #111
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,449
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    i kažem ja vama
    mnogo ste konstruktivni bili
    prijatelji su ipak dragocjenosti najvažnije je da za njih budemo tu..kad im trebamo

  12. #112
    Banovina
    anonim avatar
    Status : anonim je odsutan
    Registrovan : Feb 2012
    Pol:
    Poruke : 10

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    culi smo svi,milion puta
    nezgodno je, ako osoba koja nam prica, i koju volimo, prica o drugoj osobi koju volimo, i smatramo prijateljem.

    kako se postavljate kad se medjusobno svadjaju ljudi koje volite? umete li da se distancirate? i da li treba, ili treba jasno reci svoje misljenje?
    da li kazate: necu da slusam. resi to s njim.
    ili klimate glavom, dok u sebi osecate da izdajete onog drugog?
    blage veze nema... mozes da budes sa nekim do koga ti je stalo ali ako si iole normalan moras da postujes njegovo misljenje o drugim ljudima bez obzira sta ti mislis o njima... banalni primer... tasta ili svekrva... cim se stane tvrdokorno u odbranu jednog ili drugog od braka nema nista... mis' hebo brak, od ljubavi nema vise nista i to sve zbog treceg lica i debilizma konfontiranih misljenja oko njega ili nje.

  13. #113
    Registrovani Član
    vrludava avatar
    Status : vrludava je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : U oblacima.
    Poruke : 330

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od koto Vidi poruku
    culi smo svi,milion puta
    nezgodno je, ako osoba koja nam prica, i koju volimo, prica o drugoj osobi koju volimo, i smatramo prijateljem.

    kako se postavljate kad se medjusobno svadjaju ljudi koje volite? umete li da se distancirate? i da li treba, ili treba jasno reci svoje misljenje?
    da li kazate: necu da slusam. resi to s njim.
    ili klimate glavom, dok u sebi osecate da izdajete onog drugog?
    Pustiću ga da kaže jer želim čuti argumente. Očekujem da i on mene sasluša i čuje moje argumente. I da uvažimo stavove i mišljenja koji ne moraju biti jednaki. Niti ću ga ubjeđivati niti želim da on mene ubjeđuje. Meni se ne sviđa njegov najbolji prijatelj jer mi smeta to što vara svoju ženu? Ok. Reći ću. Ali samo zato da bi moj voljeni razumio zašto me taj njegv prijatelj iritira. Ali naravno da neću ići dalje. Bez sputavanja....
    Jedna Ona......

  14. #114
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    naravno, treba saslusati, a da li ces se umesati ili ne zavisi iskljucivo od tebe
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  15. #115
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,449
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    a šta mislite o situacijama kad ne treba nikako saslušati..kad jednostavno ne želite iz bilo kojg razloga da čujete..niste empatični taj dan ili se plašite svoje reakcije,svejedno

  16. #116
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    ako ne zelim da cujem ja to i naglasim, mada opet kazem da sam za prijetelje spremna da slusam koliko je to potrebno...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  17. #117
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    a šta mislite o situacijama kad ne treba nikako saslušati..kad jednostavno ne želite iz bilo kojg razloga da čujete..niste empatični taj dan ili se plašite svoje reakcije,svejedno
    kazes izvini, mozemo li o tome neki drugi put? koncentracija mi je rasuta, necu moci da ti posvetim dovoljno paznje..

  18. #118
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: i kazem ja njemu..

    da bi se drugi saslusao kako treba i kako se modernim recnikom kaze.... ispostovao mora se pre svega biti dobar psiholog u dusi

    u ovom svetu sam naisao samo na dve osobe a obe su zenskog pola koje su umele zaista pazljivo da saslusaju pripovedano i da nijednim misicem lica ne pokazu raekciju iako je u njima napr. bio tajfun svega dok to slusaju

    nije umetnost kenjanje i zvakanje, to moze maltene svako...dobro aj' ne bas svako jer sam ja najbolji primer alapache tesko je biti mudar i cutljiv, a ekstremno senzitivan da to ekstrovertno ne pokazujes... to je neka umetnost koja se dobija samo gorkim iskustvima i teskim zivotnim lomovima.

    a svi naginjemo kad tad tome.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Slične teme

  1. Sedam stvari koje ćete na prvi pogled otkriti o njemu
    Od Slavena u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15-05-2013, 08:41
  2. Ko je jači, njemu devojka
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 15-05-2012, 17:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •