Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 56 od 56

Tema: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

  1. #41
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Pa moja koleginica je pitala, ali on joj je rekao da je nije prevario, iako je mnogo toga bilo očigledno. Izgleda da ne priznaju lako...

  2. #42
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Zapravo mi ideja vodilja kad sam to napisala i nije bila njegovo priznanje (jer ukoliko zaista vara i u zavisnosti od razloga ono ce doci samo po sebi), vec spremnost zene da konstantno sumnja. Koliko u njega, toliko i u sebe, zapravo.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  3. #43
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Priznace joj samo kad zeli da je otkaci inace ide ono "zar verujes vise svojim ocima nego meni".

  4. #44
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Ne znam, ja sam prenela nečiju priču. Nisam imala nikada takvu situaciju i nikada ne sumnjam u nekoga sa kim sam, nisam imala potrebe.
    Ali radi se o osobi koja je 15 godina u braku i već zna prilično svg supruga. Mislim da ona opravdano sumnja.

    Citiraj Prvobitno napisano od Steppenwolf Vidi poruku
    Priznace joj samo kad zeli da je otkaci inace ide ono "zar verujes vise svojim ocima nego meni".
    Sećam se jedne moje koleginice sa faxa, koja je istovremeno išla sa još jednim dečkom, paralelno sa dečkom sa kojim je već bila u vezi 3 godine. Kada je dobio anonimno pismo da ga ona vara, onda mu je ona upravo rekla rečenicu koju si pomenuo...Ono što je najinteresantnije, da je on njoj ipak poverovao. I ono što je još interesantnije, ona se i udala za njega. I opet ga je prevrila sa tim sa kojim ga je varala i pre braka.
    Znači, ljudi ima raznih..I žene i muškarci mogu biti podjednako jadni...

  5. #45
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    To je urbana legenda u koju vise ni on ne veruje.
    Ne mora da joj prizna, zanemari taj momenat. Gde je tu njen zivot u narednom periodu? Njuskanje, pratnja, prevrtanje telefona, novcanika...dostojno ljudskog bica?
    ...I've been putting out fire with gasoline

  6. #46
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    u tom slucaju bi trebalo da govorimo o 2 razlicite vrste sumnji, prva bi bila kada primeti promene u ponasanju partnera pa sumnja na prevaru, a druga sumnja je kada sumnja u sebe, tj. gubitak samopouzdanja, bar meni na to lici...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #47
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    u tom slucaju bi trebalo da govorimo o 2 razlicite vrste sumnji, prva bi bila kada primeti promene u ponasanju partnera pa sumnja na prevaru, a druga sumnja je kada sumnja u sebe, tj. gubitak samopouzdanja, bar meni na to lici...
    Pa, tako nekako jer koliko sam videla iz nekih zivotnih prica oko mene, zene su cesto spremne da traze krivca u sebi.

    E a od ovih sto se kupaju, seku nokte i sl. samo kad varaju mi je zlo.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  8. #48
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Ne znam, ja sam prenela nečiju priču. Nisam imala nikada takvu situaciju i nikada ne sumnjam u nekoga sa kim sam, nisam imala potrebe.
    Ali radi se o osobi koja je 15 godina u braku i već zna prilično svg supruga. Mislim da ona opravdano sumnja.


    Sećam se jedne moje koleginice sa faxa, koja je istovremeno išla sa još jednim dečkom, paralelno sa dečkom sa kojim je već bila u vezi 3 godine. Kada je dobio anonimno pismo da ga ona vara, onda mu je ona upravo rekla rečenicu koju si pomenuo...Ono što je najinteresantnije, da je on njoj ipak poverovao. I ono što je još interesantnije, ona se i udala za njega. I opet ga je prevrila sa tim sa kojim ga je varala i pre braka.
    Znači, ljudi ima raznih..I žene i muškarci mogu biti podjednako jadni...
    On je iz nekih razloga zeleo da joj poveruje, ona je iz nekih razloga zelela da se uda za tupsona, oboje su se "usrecili".

  9. #49
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od burning violin Vidi poruku
    Pa, tako nekako jer koliko sam videla iz nekih zivotnih prica oko mene, zene su cesto spremne da traze krivca u sebi.

    E a od ovih sto se kupaju, seku nokte i sl. samo kad varaju mi je zlo.
    znas kako, obicno pocne sa sumnjom da je vara, a onda se pita zasto je to tako, pa trazi krivca u sebi, jer nema hrabrosti da se suoci sa istinom i zeli po svaku cenu da zadrzi njega kraj sebe (ili sebe kraj njega).. gubitak samopouzdanja joj sluzi da opravda sebe i svoj ostanak...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  10. #50
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    znači, definitivno ste osudile muškarce da su muvare ako se promene u tom smislu o kome pričate
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #51
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Stvar je u tome sto zene zaista cesto traze krivca u sebi a mozda je muskarcu samo bilo do promene jer i najlepse jelo vremenom dosadi.

  12. #52
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    znači, definitivno ste osudile muškarce da su muvare ako se promene u tom smislu o kome pričate
    u vecini slucajeva da, ima izuzetaka, necemo bas sve da ih trpamo u isti kos
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  13. #53
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    znas kako, obicno pocne sa sumnjom da je vara, a onda se pita zasto je to tako, pa trazi krivca u sebi, jer nema hrabrosti da se suoci sa istinom i zeli po svaku cenu da zadrzi njega kraj sebe (ili sebe kraj njega).. gubitak samopouzdanja joj sluzi da opravda sebe i svoj ostanak...
    Jasno mi je, samo ja sam iskljuciva po nekim pitanjima. Volim ciste odnose, i nikada mi nije bilo jasno to nesto 'po svaku cenu'. Neko nije vredan tolikih 'novaca', ali onda se mozda u pricu ukljucuju i deca i tu se prica siri i cena je sve veca...
    A krenuli smo od noktiju.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  14. #54
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    znači, definitivno ste osudile muškarce da su muvare ako se promene u tom smislu o kome pričate
    Ma jok, meni je sustinski drago sto se vratio higijeni.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  15. #55
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    Citiraj Prvobitno napisano od burning violin Vidi poruku
    Jasno mi je, samo ja sam iskljuciva po nekim pitanjima. Volim ciste odnose, i nikada mi nije bilo jasno to nesto 'po svaku cenu'. Neko nije vredan tolikih 'novaca', ali onda se mozda u pricu ukljucuju i deca i tu se prica siri i cena je sve veca...
    A krenuli smo od noktiju.
    naravno, delim tvoje misljenje, zato smo i rekli da je poverenje i medjusobno postovanje osnov jedne veze, ali gledaj, ako nesto ne ide, onda ne treba agoniju produzavati, a cena se placa kako god da okrenes

    Citiraj Prvobitno napisano od burning violin Vidi poruku
    Ma jok, meni je sustinski drago sto se vratio higijeni.
    tacno :raz_114:
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  16. #56
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Da li iznenadna pažnja izaziva sumnju?

    ovde ipak govorimo o tome kako iznenadna paznja muskarca sa kojim zena jede isti hleb izaziva kod nje sumnju
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Slične teme

  1. Šta sve ne izaziva stres?
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 23-10-2018, 11:54
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 09:36
  3. Sta izaziva komplikacije kod obolelih od gripa tipa H1N1
    Od Пркос u forumu Doktorska ordinacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06-11-2009, 12:12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •