Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 150

Tema: Muškarac i žena u fazama

  1. #61
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    e ovo je za mene bajka ))))

    mada, ne iskljucujem mogucnost da se neke zene rukovode tom taktikom
    ne bi vjerovala koliko je to proširena strategija među ženama zamisli samo stepen napora koji ulaže žena da sve to proguta,odglumi,isfolira

  2. #62
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    ne bi vjerovala koliko je to proširena strategija među ženama zamisli samo stepen napora koji ulaže žena da sve to proguta,odglumi,isfolira
    ne mogu da zamislim nikako taj bi vec odavno bio proslost da se tako ponasao
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  3. #63
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    nekom bi ona,nekom bi on bili prošlost..al nekom i dalje jesu sadašnjost i to je tako..
    kad slušam neke ljude kako govore o svojim vezama,vjerujte ponekad pomislim da su sve strategije ratovanja male mace naspram toga

  4. #64
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    FAZA ĆORSOKAK

    Kad se stigne do te faze,žena se već rasplače a muškarac se vraća na ružno ponašanje što ucviljenu ženu natjera da ponovno,ali mnogo oštrije,zaigra Istjeraj Do Kraja
    E,sad muškarac prvenstveno želi da ona prestane sa plakanjem i možda zato i popusti,možda čak i zaprosi..

    ....Ali..neki muškarci dobro poznaju taktiku Istjeraj Do Kraja i oni su vjerovatno davno dali do znanja da se ne žene nikad i ni sa kim...ipak,iako su to rekli,oni i dalje ne shvataju da je žena(uprkos tome što joj je dao do znanja)ipak sa njim..nije im jasno da neka žena provodi godine pored njega koji ne želi da se vezuje..i koji je to rekao!
    Ne pada im na pamet da je žena majstor igre I u tom njegovom čuđenju,on možda ipak popusti..možda zaprosi..

  5. #65
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    E,sad obratimo pažnju na muškarca koji zaista želi da izađe,da okonča vezu!Može da zaigra na kartu "druga žena" što je vrlo opasno i mudriji tu opciju uzimaju samo kao posljednje utočište.
    Muškarac je u nedoumici kako jer očito je da će
    -posljednji potez morati da bude Njegov(a on to mrzi)
    -druga žena(ako već postoji) postaje istog trena samouvjerenija u pripremi da preuzme zvaničnu ulogu(a on i to mrzi)
    -svi će ga proglasiti za bitangu,sem nekoliko bližih prijatelja( a kako on to mrzi)
    U tim dilemama,muškarac će možda da popusti..muškarac možda zaprosi

  6. #66
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    FAZA ĆORSOKAK

    Kad se stigne do te faze,žena se već rasplače a muškarac se vraća na ružno ponašanje što ucviljenu ženu natjera da ponovno,ali mnogo oštrije,zaigra Istjeraj Do Kraja
    E,sad muškarac prvenstveno želi da ona prestane sa plakanjem i možda zato i popusti,možda čak i zaprosi..

    ....Ali..neki muškarci dobro poznaju taktiku Istjeraj Do Kraja i oni su vjerovatno davno dali do znanja da se ne žene nikad i ni sa kim...ipak,iako su to rekli,oni i dalje ne shvataju da je žena(uprkos tome što joj je dao do znanja)ipak sa njim..nije im jasno da neka žena provodi godine pored njega koji ne želi da se vezuje..i koji je to rekao!
    Ne pada im na pamet da je žena majstor igre I u tom njegovom čuđenju,on možda ipak popusti..možda zaprosi..
    ako je zaprosi napravice fatalnu gresku, jer to cini iz sazaljenja, a iskreno ni meni nije jasno ponasanje zena koje po svaku cenu zele nekog da zadrze
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #67
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    FAZA VJERENIČKI PRSTEN
    Muškarac:
    -uživa da troši pare na vjerenički prsten jer je ON riješio da ga kupi
    -misli da će mahanjem ruke na kojoj će se taj prsten sijati dokazati svima kako je on zapravo romantičan
    -misli kako on ima fantastičan ukus za nakit
    Žena je:
    -iscrpljena strategijom igranja i malo iritirana
    -u osjećaju krivnje što je ikad bila kivna na njega
    -vidjela prsten i nije joj se dopao

  8. #68
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    ako je zaprosi napravice fatalnu gresku, jer to cini iz sazaljenja, a iskreno ni meni nije jasno ponasanje zena koje po svaku cenu zele nekog da zadrze
    to je po meni sa patološkim naslagama,ali ima mnogo takvih žena cruz..otvorimo temu na tu temu

  9. #69
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    FAZA POSTPROSIDBENI PLANOVI
    Žena:
    -prvom prilikom počinje svima da priča
    -pita njega kome je on pričao
    -misli na haljinu
    -diskutuje o haljini
    -govori prijateljicama da će biti nešto drugačije i posebno,da njeno vjenčanje neće ličiti ni na jedno ikad viđeno
    -misli Gdje,Kad,Ko,S kim..pita njega šta on misli o Gdje,KAd,Ko,S kim
    -pravi sedamstotina spiskova za koješta kojekuda
    -ljuti se na njega jer on ne pravi nijedan spisak..
    Muškarac uopšte ne shvata čemu sva ta strka i zašto je ona pod stresom

  10. #70
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Ne žele sve žene da se udajuili ovako: Jedan dio žena ne želi da se uda za čovjeka za kog se udaje
    ali,nekad se prepuste i ipak to urade jer:
    -neudate žene(NŽ) pikiraju oženjeni muškarci
    -NŽ se uvijek pitaju da li ponovno da probaju sa Prvom Fazom
    -NŽ stalno neko pita isto: Da li bi voljele da se jednog dana udaju i imaju djecu
    -NŽ odlaze na raskalašne žurke samo ako neko može da im obezbijedi partera za to veče inače s podrazumijeva da dovedeu nekog sa sobom
    -NŽ koje vodaju svoje kućne ljubimce predmet su sažaljevanja
    -NŽ najviše mrze Nove Godine i Praznike
    --i sve je to baš zbunjujuće..NŽ može da se opredijeli za "tajnu vezu" ili za samoću

  11. #71
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    A sad ostavimo malo faze na miru i osmotrimo RAZLOGE
    Razlozi koji muškarac navodi kad ga pitaju zašto se ne ženi nekom ženom?
    -njegova karijera je u kritičnom trenutku..ili ..još nije našao posao svojih snova..
    -on ne želi djecu
    -on je švorc ili on je bogat pa mu se može kako hoće..
    -on msili da je premlad ili...o misli da je prestar
    -on ne želi da bude monogaman
    -on voli da bude sam

    Razlozi koje navodi žena:
    -Ja nisam zaljubljena..

  12. #72
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    A sad ostavimo malo faze na miru i osmotrimo RAZLOGE
    Razlozi koji muškarac navodi kad ga pitaju zašto se ne ženi nekom ženom?
    -njegova karijera je u kritičnom trenutku..ili ..još nije našao posao svojih snova..
    -on ne želi djecu
    -on je švorc ili on je bogat pa mu se može kako hoće..
    -on msili da je premlad ili...o misli da je prestar
    -on ne želi da bude monogaman
    -on voli da bude sam

    Razlozi koje navodi žena:
    -Ja nisam zaljubljena..
    ja se tu ne bih slozila kada su zene u pitanju, jer smatram da se sve manje vaznosti pridaje osecanjima a sve vise proracunu. da se razumemo, ne kazem da osecanja nisu vazna, vec da je zenu danasnjica primorala drugacije da razmislja.
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  13. #73
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    ja se tu ne bih slozila kada su zene u pitanju, jer smatram da se sve manje vaznosti pridaje osecanjima a sve vise proracunu. da se razumemo, ne kazem da osecanja nisu vazna, vec da je zenu danasnjica primorala drugacije da razmislja.
    tvoj post se odnosi na emotivno zrelu ženu,a citirani više na ženu "početnicu"..a ima istine u tome što kažeš,mada temeljne su razlike ipak i dalje prisutne..žene često i zrele i početnice,polaze od emocije..pa sad..kud ih ona vodi i da li se vremenom promijeni...e,to je druga tema

  14. #74
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    i zaključak koji iz svega ovoga sledi. žene su proračunate kučke, na sve spremne da bi odvele 'žrtvu' do olatara i razrešile dilemu 'na čemu sam'.
    nisu mi bliske ove faze, pojedine možda da, ali ne ovim sledom. i u onom trenutku kada se zapitam 'gde sve ovo vodi' (podrazumevajući da mora nekuda da vodi) znam da sam zrela za novog muškarca.
    ako bih recimo insistirala na odluci to bi značilo da silim nekoga na nešto, verovatno i sebe. ako ne bih, znači da sam digla ruke. ili ide spontano, ili se vučete godinama dok sve ne izgubi prvobitan smisao.
    i ne zanima me toliko na čemu sam koliko na kome sam. bar što se tiče ljubavi. imam neki svoj maximum i limit i neću se zapitati kuda sve to vodi sve dok bude bilo pomeranja granica. ne idem od starta sa tom mišlju da će nešto postati ozbiljno. obično se uspaničim kada se to desi i na sve načine pokušavam da pobegnem. ako se nekim čudom predam, to samo znači da sam privremeno digla ruke od odlaska. ostanak ni u jednom trenutku nije opcija.
    može to da bude obećavajuća veza u smislu neke sigurnosti (jer se cela priča izgleda oko ovoga vrti) ali da taj neko nije za 'ceo život'. tačnije, nije ono što meni treba za svaki dan. jer će me nervirati kako drži nož jednog dana?
    nekada sam mislila da se treba voditi osećanjima, ali daleko od toga da je to pametno i dovoljno. možda iskreno, al iskrenost te uvek syebe na kraju. nisam ni za gorenavedene kalkulacije.
    ovde se radi o ogromnoj razlici u potrebama. jel bi trebalo da ga pritisakam dok ga ne slomim' a šta ako pukne na neodgovarjućem mestu? ili da ga ne pitam ništa i sama donesem odluku tako što ću izmanipulisati onim što mi je bog dao? neka hvala, ne treba mi takav muškarac, niti na taj način, niti ove mučne faze.
    ili ide, ili ne ide. prosto je.

  15. #75
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    napokon je neko rekao da se "pronašao" u nekoj fazi nevažno je koliko smo godina imali kad smo imali barem nešto od tih faza..bitno je da se mogu naći
    vrijeme je da nastavim sa pisanjem

  16. #76
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    nedo, a šta misliš da nabrojimo (uglavnom neosnovana) ženska očekivanja i lupimo tačku na celu priču?
    da se nisam pronašla nekad, sada bi bila totalni retard koga svaka budala može da perevesla. ili što je još gore, samoj sebi to da radim.
    a kad osetiš nezadovoljstvo u vezi, samo se zapitaj da se nisi negde zayebo u proračunu.

  17. #77
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Helga Vidi poruku
    nedo, a šta misliš da nabrojimo (uglavnom neosnovana) ženska očekivanja i lupimo tačku na celu priču?
    da se nisam pronašla nekad, sada bi bila totalni retard koga svaka budala može da perevesla. ili što je još gore, samoj sebi to da radim.
    a kad osetiš nezadovoljstvo u vezi, samo se zapitaj da se nisi negde zayebo u proračunu.
    ovo bold je upravo to o čemu pišemo..zamisli kad se neko ne pronađe ili se pronađe kad već bude kasno
    što se tačke tiče,tek treba da odu na svadbeno putovanje

  18. #78
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    svaka zena pravi uvek tri iste greske u zivotu... ustvari jednu gresku koju multiplicira introspekcijom.

    zivot je neverovatno jednostavna stvar i to manje vise svi skontamo kad se ozbiljno razbolimo ili kada budemo blizu smrti...svoje ili tudje nebitno. sto rece moj pokojni drug covek treba jednom mescno da ode u bolnicu nekom u posetu ili nekom na sahranu pa da nauci da ceni ono sto ima...

  19. #79
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,380
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    svaka zena pravi uvek tri iste greske u zivotu... ustvari jednu gresku koju multiplicira introspekcijom.

    zivot je neverovatno jednostavna stvar i to manje vise svi skontamo kad se ozbiljno razbolimo ili kada budemo blizu smrti...svoje ili tudje nebitno. sto rece moj pokojni drug covek treba jednom mescno da ode u bolnicu nekom u posetu ili nekom na sahranu pa da nauci da ceni ono sto ima...
    tačno..ali ,ne pravi li istu takvu grešku svaki čovjek ,bilo da je muškarac ili žena

  20. #80
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    ovo bold je upravo to o čemu pišemo..zamisli kad se neko ne pronađe ili se pronađe kad već bude kasno
    što se tačke tiče,tek treba da odu na svadbeno putovanje
    svi koji se pronađu se pronađu kad već bude kasno.

    i tek onda možemo da krenemo sa opkladama koliko će sve to trajati?

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Muškarac radi kao...
    Od DaDole u forumu Svaštara
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 17-09-2014, 08:30
  2. Odgovora: 196
    Poslednja poruka: 24-02-2012, 06:34
  3. TEST: Razmišljate kao žena ili kao muškarac?
    Od Sarmica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12-12-2011, 09:37
  4. Kad muškarac kaže NE
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 19:39
  5. Zašto Je Bolje Biti Muškarac...
    Od Man u forumu Muška soba
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13-08-2009, 20:51

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •