Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

  1. #1
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    Lilu se onomad šalila, ali izgleda de je vizionar.. evo dokaza...



    Oglas o dvomesečnom volontiranju u magacinu sa potrebom za prekovremenim radom koji je objavila firma „Roming netvorks“ revoltirao je mnoge jer je očigledno da poslodavci koriste krizu i veliku nezaposlenost da kroz volonterski rad dobijaju besplatnu radnu snagu.

    Kompanija „Roming netvorks“ nedavno je na Infostudu objavila oglas u kome traži volontere za rad u magacinu u Leštanima. Od kandidata se traži da imaju radno iskustvo na sličnim poslovima, da budu spremni na rad u tri smene i prekovremeno ukoliko je potrebno, da su spremni za rad pod pritiskom. Ukoliko se dobro pokaže posle dvomesečnog volontiranja, postoji mogućnost i zaposlenja. Ipak, oglas je ubrzo skinut sa Infostuda.
    Protestna motivaciona pisma

    •“Smatram da sam potpuno fizički spremna na rad u magacinu, u sve tri smene i prekovremeno po potrebi. Posebno ističem da sam u drugom stanju, a znate kako se kaže - nema muka koje majka ne može da pretrpi.”

    •“Ne samo da sam spreman na rad u tri smene i prekovremeno, nego uspevam da sve to postignem istovremeno. Ukoliko posle dva meseca ne budete sigurni da li sam ja pravi kandidat za vaš cenjeni magacin, voljan sam da svoje volontiranje produžim na bar još dva meseca kako bih vas u to uverio.”

    Poštovani,

    odlučio sam da se prijavim na Vaš konkurs iz više razloga, a najvažniji od njih je taj što nikada nisam radio u nekom magacinu, naročito ne volonterski. Smatram da je to sjajan način da nadomestim sve ono što sam propustio služeći vojsku u civilu, tako da od Vas na neki način očekujem da me očovečite. Spreman sam da radim u sve tri smene i prekovremeno, a predložio bih Vam i da uvedete bičevanje kao meru podsticaja svojih volontera.

    Čovek se uči dok je živ, tako da smatram da će iskustvo rada u Vašem magacinu za moj psiho-fizički razvoj imati značaja koliko i slušanje Šemse Suljaković koju, baj d vej, smatram najznačajnijim samoniklim lajf koučom modernog doba. Iz ove ilustracije možete shvatiti koliko cenim Vaš volonterski program, tako da možete biti sigurni da neću zabušavati, nositi manje kutija nego što zaista mogu, tražiti topli obrok ili pare za prevoz. Naprotiv. Kad god budem mogao, doneću Vašem brend menadžeru i poslovođi u magacinu kaficu i mafin kao znak zahvalnosti zato što sam postao deo Vašeg cenjenog tima.

    Iskustva imam dosta. Između ostalog, radio sam u šumskoj sekciji na poslovima markiranja bukvi gde se radilo u parovima, tako da sam jako dobro pripremljen za timski rad. Bukve se, da pojasnim, markiraju tako što jedan član tima sekirčetom izdelje koru, a onda drugi član tima čekićem, na čijem se kraju nalazi pečat ,brkne u malu posudu sa kamionskim uljem i snažno udari po drvetu na mesto sa kog je skinuta kora. Tokom ovog posla sam menjao zaduženja, baratao sam i sekirčetom i čekićem, što Vam može ukazati na činjenicu da sam prilagodljiv različitim radnim operacijama i da lako učim.

    Takođe, tokom studentskih dana radio sam i u tramvajskoj garaži GSP-a na Novom Beogradu, gde sam istovarivao džakove sa sitnim peskom koji se stavlja u klizni mehanizam na tramvajima kako bi lakše kočili po šinama. Osim toga, radio sam i na snimanju reklama sa Markom Kraljevićem koji igra fudbal, sećate se sigurno, i tu sam umeo da na nogama sastavim cela 24 sata, što me preporučuje kao vrlo izdržljivog radnika koji bi sasvim sigurno mogao da odgovori svim Vašim zahtevima. Pored toga, na tom poslu sam naučio i da se ponašam pred kamerama tako da ću, ukoliko neka televizija bude htela da snima prilog o Vašim zadovoljnim volonterima, vrlo rado dati izjavu i pohvaliti Vašu firmu.

    Uz nadu da ćete uzeti u razmatranje moju prijavu i dati mi šansu da se dokažem, srdačan pozdrav i puno uspeha u daljem radu”
    Blic
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    A bar su iskreni, nema lazi nema prevare

    Zar nismo svi manje vise u takvoj situaciji, radimo, a mnogi platu ne vide mesecima ni godinama...

  3. #3
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    kako ide ona pesma-smejem se,smejem se..a plakala bih-

  4. #4
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    ja bih takve poslodavce bez grize savesti zapalila
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  5. #5
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    Citiraj Prvobitno napisano od babsi Vidi poruku
    A bar su iskreni, nema lazi nema prevare

    Zar nismo svi manje vise u takvoj situaciji, radimo, a mnogi platu ne vide mesecima ni godinama...
    Istina. Nego, negde sam čula da je u pripremi zakon koji če zaposlene konačno zaštititi od toga.
    Večnost je čista sadašnjost.

  6. #6
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    Taj oglas se danima vrti po faceu kao antireklama i izrugivanje te firme za koju sam iskreno, mislila da vise i ne postoji. Dakle, svaka cast na brutalnoj iskrenosti. Nadam se da ce se promeniti nesto po tom pitanju...
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

  7. #7
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    Ma jok, ništa firmi neće da fali. Svalili su krivicu na onoga ko je pisao oglas.
    Kao pogrešno je napisao.
    Večnost je čista sadašnjost.

  8. #8
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: U oglasu tražili radnike koji će da fizikališu u magacinu bez plate

    kakav crnjak..

Slične teme

  1. Koji horoskopski znak je ljubitelj snežnih čarolija, a koji ne
    Od причалица u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11-12-2012, 21:44
  2. Koji je vaš tip ?
    Od Sagacity u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 21-10-2012, 11:51
  3. Uzmeš Đokoviću, platiš radnike...
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 20:19
  4. Koji ti je đavo?
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 03-01-2012, 08:23
  5. 10 Saveta za roditelje i prosvetne radnike
    Od Man u forumu Surferski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15-07-2010, 20:10

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •