Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 81 do 100 od 104

Tema: O modi uz kafu

  1. #81
    Registrovani Član
    wednesday avatar
    Status : wednesday je odsutan
    Registrovan : Mar 2014
    Pol:
    Poruke : 138

    Početno Odg: O modi uz kafu

    Da, takve mi se sviđaju.
    A ove sa slike ispod bih volela da imam ovog leta.


  2. #82
    Registrovani Član
    wednesday avatar
    Status : wednesday je odsutan
    Registrovan : Mar 2014
    Pol:
    Poruke : 138

    Početno Odg: O modi uz kafu

    Ko o čemu, ja volim o sunčanim naočarima
    Htela bih da pitam za savet, mišljenje, da li uz tako neke zrele godinice idu naočare kao sa gornje slike, ali sa onim reflektujućim staklima, sivim recimo?

  3. #83
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    aj lajk carrera sanglases

    vake



    und vake

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  4. #84
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    ne znam sredo, što bih ti rekla, morala bih prvo da te vidim pa da ti rečem da li bi ti pristajale
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  5. #85
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,361
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: O modi uz kafu

    Mislim srijedo,da bi ti te naočale stajale ako imaš dugu kosu i šiške recimo
    meni ne stoje,jer nemam šiške

  6. #86
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    mislim sredo i ako si nako drečeće plava da ti nećedu stojati
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  7. #87
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,361
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: O modi uz kafu

    modni savjeti svih vremena


    1. Dobra bijela košulja je neizostavan komad. Odlično pristaje uz jeans, kao i hlače na peglu, ali i suknje.

    2. Modni dodaci neka budu u živahnim bojama. To će učiniti neutralnu bazu dotjeranom. Ako ste hrabriji, cipele i torba neka budu u dvije jarke, ali komplementarne boje.
    3. Ako vam se nešto sviđa slobodno kupite još jedan komad. Ako funkcionira zbog čega preispitivati?!
    4. Tajna formula za udobnost je 95 % pamuka, 5 % likra. I traper hlače da bi bile udobne trebaju imati bar 2 posto likre

    5. Iste hlače ne možete nositi i na visoke potpetice i na ravne cipele. Kada kupujete odlučite se za jednu opciju i držite se odabira.
    6. Stavite šal jer on može transformirati najobičniju pamučnu majicu u dotjeran look, a elegantnu haljinu učiniti ležernom.
    7. Kožu pokazujte pametno. Odlučite se za jedan, samo jedan, dio tijela koji ćete otkriti jer će u protivnom nestati misterije.
    8. Nosite torbu dijagonalno preko tijela, jer ćete se tako kretati nesmetano, te imati slobodne ruke.
    9. Nemojte kupovati odjeću za koju se nećete brinuti. Ako znate da nikad ne perete odjeću na ruke, nemojte kupovati ono što se ne može prati u perilici.
    10. Prihvatite svoj oblik tijela. Ako imate veliki trbuh nemojte nositi haljine koje naglašavaju struk i sl.


    11. Prije kupovine napravite popis. Ne onoga što trebate, nego 10 omiljenih komada koje imate u ormaru. To će vam pomoći da ne potrošite novac na odjeću koja vam ne ide uz ono što volite (ili podsjetiti npr. da nikad ne nosite cvjetni uzorak).
    12. Pripremite se za garderobu. Npr. ako kupujete vrlo važnu haljinu odjenite steznjak, te ponesite visoke potpetice.
    13. Uvijek se prije izlaska provjerite u ogledalu i nemojte izaći dok ne budete zadovoljni onim što vidite. Svaki izlazak je važan.
    14. Smanjite broj traper hlača jer one uvijek bolje pristaju kada vas zategnu.
    15. Očistite ormar. On bi trebao disati, a vi biste trebali jasno vidjeti sve što imate u njemu. Izbacite sve ono što niste odjenuli zadnjih godinu dana.
    16. Nosite ogrlice. Možete multiplicirati ogrlice od istog materijala, ili još bolje kontrirati. Ogrlice u slojevima uvijek dobro izgledaju.

  8. #88
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,361
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: O modi uz kafu

    17. Procijenite podstavu. Najčešće se kvaliteta odjeće može pogoditi po kvaliteti podstave.
    18. Možda ste to ipak vi. Ako stalno mislite za neku odjeću u izlogu kako je slatka, a nije za vas, promijenite mišljenje. Možda je ipak za vas.


    19. Pokažite odanost nekom brandu ili dizajneru, jer najčešće komadi iz jedne sezone odlično idu uz komade sljedeće.
    20. Kada niste sigurni, nosite bež visoke potpetice koje idu uz vaš ton kože. One su uvijek odličan izbor.
    21. Kada nosite bijelo uzmite u obzir da je uvijek prozirnije danju nego ako isti odjevni predmet nosite navečer.
    22. Pruge su odličan odabir za vikend. Daju opušten, a istovremeno dotjeran look.
    23. Osvježite gumbe. Ponekad su jedini problem na dobroj košulji ili odjelu staromodni gumbi. Promijenite ih sami ili odnesite krojaču.
    24. Nikad nemojte kupiti dosadan kaput. Toliko ljudi vidi samo vaš kaput, pa čak ako i nosite nešto savršeno ispod njega, oni to nikad neće znati.




    25. U ormaru biste trebali imati bar jednu stvar leopard uzorka. On je bezvremenski, dovoljno uzbudljiv, a uvijek glamurozan.
    26. Nemojte izvlačiti staru odjeću iz skladišta. Moda se vraća, ali nikad na isti način. Kombinezon iz 2014. nije isti kao kombinezon iz sedamdesetih.

  9. #89
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,361
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: O modi uz kafu

    27. Nemojte kupovati jeftinu odjeću ako je ne volite. Bez obzira što nešto košta samo 39 kuna, ako vam nije u potpunosti sjelo, nećete se udobno u tome osjećati.
    28. Minimalizirajte struk širokim remenom. Nemojte ga spuštati na bokove.


    29. Dodajte element iznenađenja. To može biti motociklistička jakna na svečanu haljinu ili vibrantni remen. Kontrasti čine vaš izgled savršenim.
    30. Ako imate ograničen budžet potrošite ga na cipele i torbu. Dobre cipele i torba čine vas opuštenijima po pitanju ostatka odjeće.
    31. Uparite široko s uskim. Rijetko kome dobro stoji šlampava odjeća, pa ako imate neki širi omiljeni komad, uvijek ga nosite na uski ostatak odjeće.
    32. Odijevajte se za prvu klasu. Nemojte gledati kako žene u vašem okruženju izgledaju, nego kako biste vi htjeli izgledati. Nemojte sputavati svoje potencijale zbog toga što vaše prijateljice nemaju volje za uređivanje.
    33. Kreirajte svoj lookbook. Dobili ste komplimente danas? Slikajte se mobitelom. Tako ćete imati brzi podsjetnik sljedeći put kada ste u žurbi i ne znate što biste odjenuli.
    34. Odijevajte se u skladu sa svojim tijelom, a ne godinama. Imate zategnuta ramena za majicu bez naramenica? Noge tonirane za šorc? Slobodno pokažite ono što imate – dok još imate.
    35. Ali pazite da ne zaostanete u prošlosti. Frizura koja vam je odlično pristajala prije deset godina danas sigurno izgleda demode, a svilena suknja u kojoj ste izgledali tako slatko s 25, u četrdesetoj može izgledati zapušteno.

  10. #90
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,361
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: O modi uz kafu

    Kako izgledati odlično?



    Odličan izgled najmanje je robovanje modi, a najviše ima veze s načinom na koji kombinirate odjeću. Ako slijepo pratite modu, tada se gubite u masi, ali jednako tako nije dobro ni ignorirati modu, jer postajete „zastarjeli“.
    Bez obzira odijevali se za posao, kavu, sport ili koncert, ako želite izgledati odlično morate modu prilagoditi sebi i prilici.
    Najnoviji modni trendovi mogu biti zabavni, ali ni iznimno moderan modni dodatak ili odjevni predmet neće vam pomoći da ostavite dojam, ako ga ne znate nositi.
    Ako želite izgledati odlično:
    - Riskirajte, ali nemojte pretjerivati.

    - Nemojte se ustručavati nositi uočljive boje i velike modne dodatke.
    - Neka vaš ormar bude balansiran miks chic, klasične, moderne i sezonske odjeće.
    - Nemojte nositi zimsku odjeću ljeti, jer time ne pokazujete osobnost, nego da se ne razumijete ni u tkanine, ni prirodu.
    - Nemojte nositi dječje ukrase za kosu, ni haljinice, bez obzira što neke zvijezde to rade.
    - Nemojte se pred ozbiljnim ljudima, roditeljima i rođacima odijevati vulgarno.
    - Ako vam se nešto ne sviđa, nemojte to nositi bez obzira na trendove, ukoliko vam se nešto sviđa to nosite bez obzira na trendove.

    Manje je više. Ako niste sigurni je li neki komad previše, tada ga nemojte odjenuti.
    - Težite kvaliteti. Riječi „jeftino“ i „dobro“ rijetko stoje zajedno. To ne znači da trebate kupovati samo najskuplje komade, nego da trebate pronaći optimum između cijene i kvalitete. Kupite nešto jeftinije, kako biste imali novaca za nešto skuplje.
    - Nemojte nositi staru odjeću koja se vratila u modu. Ta odjeća se nije vratila u modu, nego slična. Sigurno postoje neki sitni detalji koji kvare dojam, iako vi ih možda ne primjećujete.
    - Nemojte kopirati ono što vidite na zvijezdama, nego kod njih tražite inspiraciju. Ta odjeća je prilagođena njihovom stilu i njima stoji dobro, ne vama.
    - Ako ne biste nikad obukli ono što vidite na reviji nekog dizajnera, to je sasvim normalno. Revija je umjetnička izložba na kojoj dizajneri pokazuju svoje umjetničko-kreativne sposobnosti, ali možete vidjeti u kojem smjeru se kreću trendovi i izabrati komade koji bi se uklopili u vaš stil.
    - Ne možete reći, da vam se ne sviđa ovogodišnja moda. Svake sezone toliko dizajnera pokaže mnoštvo svojih modela, da se sigurno može naći dovoljno toga da osvježite svoj look, a da i da dalje ostanete svoji.
    - Ukusi se razlikuju. Nemojte očekivati kako će se vaša odjeća svima svidjeti.


    - Neke stvari se ne vide, ali primjećuju. Izaberite donje rublje koje će posebno istaknuti vaše atribute.
    - Stavite naglasak na ključne stvari. Kaže se da su cipele i srce jedine slabe točke žena. Cipele se bar mogu kupiti, pa na njima nemojte štedjeti.
    - Na početku i na kraju odijevanja svaki put si postavite pitanje „Gdje idem?!“. Ako odlučite obuti ubojito visoke potpetice na roštiljadu, bez obzira što bi u svakoj drugoj prilici u tim cipelama vaše noge izgledale odlično, na travi ili pijesku ćete u najmanju ruku izgledati nestabilno. Postoji stara poslovica koja kaže da se čovjek hrani kako može, a odijeva prema prilici.

  11. #91
    Registrovani Član
    Keti avatar
    Status : Keti je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 14,649

    Početno Одг: O modi uz kafu

    el mogu ja da pijem kafu brez diskusije o modi



    utrca mi ovo


  12. #92
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    Ova haljina je proglašena najlepšom U ISTORIJI crvenih tepiha!

    Toaletu potpisuje Zuhair Murad, a bez problema bi mogla da krasi dodelu Oskara.

    Lepa manekenka Šanel Iman pojavila se u Kanu na crvenom tepihu ostavivši sve bez daha. Modni kritičari su ovo njeno izdanje proglasili jednim od najlepših u istoriji, preneli su regionalni mediji, a mnoge je podsetila na provokativna izdanja pevačice i glumice Dženifer Lopez.

    Raskošnu toaletu potpisuje Zuhair Murad, čuveni libanski dizajner, a bez problema bi mogla da krasi crveni tepih dodele Oskara ili Zlatnih globusa. Šanel je esktravagantnu haljinu uklopila sa diskretnim nakitom, što je dodatno pojačalo efekat.

    Pogledajte fotografije i procenite da li je ovaj stajling zaista vredan tolike hvale.



    meni je haljina
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  13. #93
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: O modi uz kafu

    ja ne vidim haljinu , Sarmice ostav

  14. #94
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Odg: O modi uz kafu

    znate šta sam ja zaključila?
    da ja nemam šta da obučem..

  15. #95
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    kad se vratiš s ispaše imaćeš

    otkrila si toplu vodu, pa nema niki šta da obuče
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  16. #96
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Odg: O modi uz kafu

    ma nemoj nije to sarmice,nego nemam kolorit,nemam..sa čim šta da spajam..ništa nemam
    a šta dobučem kad se vratim s ispaše?
    i tad neću imati šta da obučem
    možda je ovo samo faza..proći če

    a,da nemam šta ni da obujem.

  17. #97
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: O modi uz kafu

    kase vratiš s ispaše moći ćeš da obučeš mamine haljine und košulje iz mladosti

    sase nosi hipi, obučeš šta imaš
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  18. #98
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Odg: O modi uz kafu

    Citiraj Prvobitno napisano od Sarmica Vidi poruku
    kase vratiš s ispaše moći ćeš da obučeš mamine haljine und košulje iz mladosti
    i natapiram kosu i stavim karmin na obraze msm stvarnooo...

    tema:
    ...inače,ja nemam šta da obučem

    pikirala sam jene čizmice za jesen/zimu

  19. #99
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: O modi uz kafu

    neka mi neko objasni sta je ovo ?
    trenerka, pizama, nesto trece ...
    Najbludnija od svih bludnih bludnica!

  20. #100
    Registrovani Član
    bakterijasmarsa avatar
    Status : bakterijasmarsa je prisutan
    Registrovan : May 2015
    Pol:
    Lokacija : Kikinda
    Poruke : 14,856

    Početno Odg: O modi uz kafu


    za trenerku je telefon višak
    za pidžamu su patike višak
    za nešto treće je sve višak
    Legal Alien

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. dolazim do tebe na kafu... :)
    Od rile_nezni_oblak u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06-08-2014, 14:15

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •