Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 23

Tema: Net i brak

  1. #1
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Net i brak

    Da li ste ikada razmišljali koliko net utiče na vašu vezu sa partnerom ili brak? Postoji li opasnost

  2. #2
    Registrovani Član
    Marko: avatar
    Status : Marko: je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,643

    Početno Re: Net i brak

    Ne postoji, nemam ni partnerku niti sam oženjen. Udat takodže Sad vi pravi.

  3. #3
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    nisam u braku, ali verujem da se problemi javljaju, ako jedan od partnera nema kocnice i slobodno vreme provodi na netu... sigurno se jedan od njih oseca zapostavljenim
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #4
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    Ne mora se pitanje odnositi samo na brak,već i na vezu..da li vam se nekad ne da izaći sa partnerom,već radije ostanete na netu,recimo..da li pred nekim problemima ponekad zažmirite i spustite se u carstvo svemogućeg virtuelnog svijeta..

  5. #5
    Registrovani Član
    Marko: avatar
    Status : Marko: je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,643

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od Ljubilica Vidi poruku
    da li pred nekim problemima ponekad zažmirite i spustite se u carstvo svemogućeg virtuelnog svijeta..
    Ovo može biti i posebna tema. Moj odgovor glasi, itekako.

  6. #6
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko: Vidi poruku
    Ovo može biti i posebna tema. Moj odgovor glasi, itekako.
    e,sve je to u toj temi marko tako piše i u uvodnom postu..veza,brak..
    a pošto si iskreno odgovorio sa "Itekako" znači da si svjestan uticaja neta..i onog negativnog,očito

  7. #7
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Net i brak

    Moj brak je preživeo net.. mora da je mnogo stabilan..

    U početku jeste bilo problema, a onda je shvatio koliko on vremena provede telefonirajuči,
    pajajući po komšiluku i familiji, gledajući smešne video klipove koje u ogromnim količinama
    dobija na meil od svojih drugara.. i tako.. ravnopravni smo i niko nije jadan i zapostavljen,
    samo biramo različit način za komunikaciju s ljudima...
    Večnost je čista sadašnjost.

  8. #8
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Net i brak

    pa ja mogu da kazem koju o negativnom uticaju neta na moj brak
    brak ko brak, sa svojim usponima i padovima..
    kad se udaljimo, obicno sam bila ja ta koja pokrece pricu zasto se to desilo..jer, ja se nisam udala da bih bila u braku, nego da bih bila sa covekom koga volim..i ako je ta ljubav dovedena u pitanje, onda i brak gubi smisao. makar meni.
    elem, tako up i down, u ljubavi i neljubavi prozivesmo mnogo godina..
    i onda se desilo da je u jednoj o tih nasim udaljavanja, on zaseo za net. ja tad nisam ni znala sta je to..
    nije mu bilo potrebno da povrati bliskost koju je ranije imjao sa mnom..zasto bi? na netu je to imao istant..sve sto mu treba..
    u to je upala i druga zena naravno, koja je bila rame za plakanje , kad sam zla ja bial zla..
    i tako, sve je otislo u honduras. ja sam odlucila da to presecem, jer to vise nije bilo to, i ja vise nisam bila ja..
    da li su net, i druga zena krivi sto se moj brak raspao? naravno da ne.
    ali su bili taj kamicak na vagi, koji je prevagnuo , da veza medju nama definitivno pukne..
    instat uteha trajala je sest meseci posle naseg razvoda, na netu on odavno nije, a i dan danas kaze kako zali jer je sve bilo tako kako je bilo.
    samo dzaba..nekad nema vise popravke. shebali smo.
    zato, treba biti oprezan. sve je to super, net, zahebancija, cmok, hug, ovo ono..zivot je nesto drugo.
    opipljivi ljudi sa kojima zivimo zasluzuju da nam budu najvazniji..cak i kad nismo narocito u ljubavi..a u svakoj veziima takvih faza..

  9. #9
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Net i brak

    O ljubičico, baš mi je žao.
    Ma naravno, da mu nije bilo neta, našao bi drugi način da proživi svoje bubice.
    Večnost je čista sadašnjost.

  10. #10
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Net i brak

    da, kojice, i meni je zao..
    davno bilo, eo skoro osam godina..al neke se stvari nikad ne zaborave.
    meni su prebacivali da sam bila mnogo preka tada..da je trebalo da sacekam, da bi ga proslo..
    al eto, nisam narocito strpljiva jbg.
    ma zapravo, ono sto mi je sustinski bio najveci probelm, je sto je on negirao da imamo problem. kao, sve ok..
    a bili smo mnogo bliski jako dugo, pa jbg ne mozes praviti bas vola od mene..
    to me vredjalo..nepoverenje, laz, izdaja..da je imao muda da kaze istinu, ma kakva bila..verovatno bih cekala..
    ovako, nisam videla razlog..jedino sto sam videla je zid, gde god se okrenem..i laz..

  11. #11
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    On je živio sasvim sretno,uređenim životom,pravodobno uvrštenim u većinu..posao,kuća,dvoje djece..Ona je bila supruga izuzetnih kvaliteta..ali je mnogo radila..njen rl je bio baš naporan..i naravno,sve umornija od obaveza koje je ispunjavala,počinjala je da bude nervozna..često je "imala glavobolju"..
    Njegov posao završavao je u 17,00 i poslije nije imao nikakvih obaveza..a onda je upoznao jednu chat sobu i zalijepio se...sa druge strane bio je samo nick name..
    Sad je on sa tim nn u drugoj državi,oženjen i baš me zanima da li i dalje ide na net
    Ne kažem da je kriv net,ali da je bio okidač u časovima samoće,putokaz u nekom traženju i prečica ka drugom putu..to sigurno jeste..

  12. #12
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od ljubičica Vidi poruku
    i onda se desilo da je u jednoj o tih nasim udaljavanja, on zaseo za net. ja tad nisam ni znala sta je to..
    nije mu bilo potrebno da povrati bliskost koju je ranije imjao sa mnom..zasto bi? na netu je to imao istant..sve sto mu treba..
    Iskren post...

    I ja sam neko ko nije forumašio do skoro. Nikada me to nije privlačilo. Krajem 2010.god. želela sam nešto da downloadujem i onda sam čitala neke postove na religiji i iziritirana pričom napisala sam svoj prvi post i tako se nekako ''navukla''..Prvi put sam chatovala na ovom forumu. Može se reći da sam ''zaostala '' kada je ta vrsta virtuelne komunikacije u pitanju. Inače sam rezervisana osoba. Mogu se zezati na stranama, pa i na chatu, ali to ne znači da se ću ulaziti u neke dublje odnose sa ljudima. Zavisi, sa nekim uspostavim neku bliskiju komunikacuju ali nikada suviše blisku. Ipak je za mene reala nešto drugo. Doduše, nikada ne reci nikad...ali za sada je ovako kako sam napisala.

    Za to relativno kratko vreme koliko sam na forumu, čula sam raznih priča. Ova tvoja je nimalo prijatna. Srećom ti si to pregurala na pravi način...Izgleda da je tačno da vreme leči sve. Net je za neke ljude beg iz stvarnosti. Nekima je malo ''net'' intime, prava duhovna hrana za svoj isposten život. Ona je na primer varala dečka. Sa dečkom je bila preko dana, izlazili, a uveče je čatovala sa nekim sasvim drugim. I to je trajalo godinu dana, da bi na kraju napustila dečka iz reale i pošla sa dečkom kojeg je upoznala na netu.

    On je oženjen, ali ne može da napusti svoju ženu jer je ona bolesna. On se bori sa svojim moralom, ali je njegova ljubav prema toj ženi bila već odavno u krizi, međutim nema smisla da je napusti sada kada je bolesna...Net flertovanje mu pomaže da se održi u tom braku...

    Pa recimo, žena je sa suprugom zbog novca, ali ga u suštini ne voli. Preko neta se poigrava sa muškim svetom i tako nadoknađuje neki deo koji joj nedostaje..

    Ne može net, unuštiti ništa. Ljudi su ti koji ruše svoje veze. Net je samo jedan od načina...Da net nije bio posrednik, bio bi kafić, bio bi izlazak negde..neki drugi način...

  13. #13
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od Ljubilica Vidi poruku
    Sad je on sa tim nn u drugoj državi,oženjen i baš me zanima da li i dalje ide na net
    Ne kažem da je kriv net,ali da je bio okidač u časovima samoće,putokaz u nekom traženju i prečica ka drugom putu..to sigurno jeste..
    Net je gotovo po pravilu samo posledica, ne uzrok. Lako se otudjujemo u ovim trusnim vremenima, a tesko cinimo iskorak ka onom drugom u smislu poboljsanja odnosa, cak i kada smo najsvesniji problema. Na netu se ne zahteva mnogo od nas, u smislu ulaganja emocija, i zato se lako stvara privid bliskosti i navodne povezanosti.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  14. #14
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    Znao sam..da se foliraš..

  15. #15
    Registrovani Član
    burning violin avatar
    Status : burning violin je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Poruke : 1,737

    Početno Re: Net i brak

    Tak'i mi horoskop ove godine.
    ...I've been putting out fire with gasoline

  16. #16
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    Će dođe i sledeća...samo polako..kaže kineska poslovica..

  17. #17
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od Ljubilica Vidi poruku
    Da li ste ikada razmišljali koliko net utiče na vašu vezu sa partnerom ili brak? Postoji li opasnost
    Pa naravno da postoji opasnost ..da prekineš sa netom i budeš nesrećna..ili da nastaviš da se netuješ i budeš srećna zauvek..

  18. #18
    Registrovani Član
    Čarapica avatar
    Status : Čarapica je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 1,577

    Početno Re: Net i brak

    Citiraj Prvobitno napisano od Ljubilica Vidi poruku
    Da li ste ikada razmišljali koliko net utiče na vašu vezu sa partnerom ili brak? Postoji li opasnost
    kod mene bogami brak cvjeta od kako ja visim na netu muz uspjeva da isprati sve utakmice a ni meni to vise ni ne smeta, nema vise ni otimanja oko daljinskog i tako to.... ma milina jedna

  19. #19
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Net i brak

    A i ti se ludo zabavljas.

  20. #20
    Registrovani Član
    Čarapica avatar
    Status : Čarapica je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 1,577

    Početno Re: Net i brak

    sama sam si birala

Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Brak
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 12-11-2019, 19:45
  2. Brak Srbije i EU
    Od Sandokan u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06-09-2012, 05:41
  3. brak iz ljubavi...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 09-04-2012, 13:31
  4. Brak na daljinu
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 23-03-2012, 23:16
  5. Brak vaših roditelja
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05-11-2011, 15:15

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •