Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 40

Tema: Osvetoljubivost, ljubav i veze

  1. #1
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #2
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    recimo da je tacno
    mislim da sve zene nisu sklone osveti, ali ona koja se nameraci, ona to radi na zavidnom nivou... tacno zna u koju tacku da bije...

    naravno, isto je i kod muskaraca...samo u manjoj meri

    osveta... to nije dobro, nikako, samo razmisljas o tome, to te optereti, zaboravljas na druge lepse stvari...

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Kako se svete.. pa oko za oko, zub za zub..

    Do pre koju deceniju je na našim prostorima krvna osveta bila jedan
    od jačih, nepisanih zakona. Najduže se zadržala na prostorima Crne
    Gore i Kosova. A nisam baš sasvim sigurna da je i danas iskorenjena.
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #4
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    nisu
    nemam ni vremena ni energije da ih rasipam na negativno..
    a osveta je to..ne samo ustrajavanje, i pothranjivanje negativne energije, vec i realizacija iste
    if you open your mind too much your brain will fall out

  5. #5
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    pa i krvna osveta moze biti ljubavna, a mozda i gresim

    kako god, ne opravdavam osvetu nikako i ne znam sta bi to moglo da se desi da bi neko bio iniciran da izvrsi osvetu, prevara, laz ili sta vec.. to bi znacilo da se spustamo nisko i radimo ono sto je nama neko uradio... gubljenje vremena i energije po meni..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  6. #6
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    Ne znam stvarno ko je osvetoljubiviji žena ili muškarac. Sujeta i ego čine svoje...
    Mada znam neke ljude koji su osvetoljubive prirode, ali u ljubavi nisu. Čak i kada ih osoba prevari, oni izlaze iz veze, ne uzvraćaju ''udarac''..E to mi je baš interesantno.

  7. #7
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Meni su najgore one osvete preko dece, nakon razvoda. I koliko sam do sad
    primetila i mame i tate mogu da budu jednako grozne. Za to bih apsila..
    Večnost je čista sadašnjost.

  8. #8
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    to jeste najteze.
    jedini nacin borbe protiv toga, je cutati, trpeti..i cekati da prodje.
    pali.
    if you open your mind too much your brain will fall out

  9. #9
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Osveta je nevezana za pol..i nema pravila ni indicija ko se može više i jače svetiti,muškarac ili žena.
    Poznajem mnogo žena koje su neopisivo"ružne" i osvetoljubive,ali i mnogo muškaraca.
    Najprimitivnije i najjadnije je kad se djeca stave ispred sebe kao štit ili kao oružje..a to je vrlo česta pojava
    Osveta je poremećen oblik reagovanja koji se gradira od malih,sitnih podmetanja preko opasnih radnji i činjenja zla pa do onih najgorih-krivičnih djela.

  10. #10
    Registrovani Član
    vrludava avatar
    Status : vrludava je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : U oblacima.
    Poruke : 330

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    Ne znam za druge... Ja nisam osvetoljubiva. Smatram da, bez obzira ko odluci da je vezi kraj, oboje snose dio odgovornosti i na taj nacin prihvatim raskid. I nemam ama bas nimalo zelje za bilo kakvom osvetom. Pomisao na to me ne ispunjava, ne olaksava moj bol, a s druge strane bi to umanjilo moju ljudskost.
    Jedna Ona......

  11. #11
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    samo one zrele za lazu jer osveta je dvosekli mac a takve osvetoljubive kucke to nikada u svojoj gluposti nece skontati sve dok in ne opizdi po sred chela...izvinjavam se na surovosti ali bas je tako u realu.

    a muskarci.... eeee, ako su pametni - ko sto nisu, onda treba da se svete onako, da je pogode u najtananiju zicu koja se zove kajanje

  12. #12
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    samo one zrele za lazu jer osveta je dvosekli mac a takve osvetoljubive kucke to nikada u svojoj gluposti nece skontati sve dok in ne opizdi po sred chela...izvinjavam se na surovosti ali bas je tako u realu.

    a muskarci.... eeee, ako su pametni - ko sto nisu, onda treba da se svete onako, da je pogode u najtananiju zicu koja se zove kajanje
    zar je muskarcima nepoznat osecaj kajanja?
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  13. #13
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Nije mi jasno kako možeš da se svetiš nekomeosim one ranije pomenute krvne ili osvete
    Pre neki dan sam čula jednu priču pa može da se iskoristi u ovu svrhu
    Par, ljubav cveta puca pršti ...ona ga ostavi, onako iznenada (to je valjda samo za njega bilo iznenada) i uda se za nekoga ko je druge vere...On da bi joj se kao nešto osvetio oženi neku drugu koja je takođe te neke druge vere...
    E sad...ona se fino udala i njoj je super
    On je oženio kravetinu, koja ga nakon svega proživljenog i preživljenog ostavila...i njega i dete...sad ima 22 godine, dete i sheban život.
    Kome se on tu osvetio


    Btw, ovo su radikalne stvari i mere...i naravno detinjaste i nepromišljene...ali nisam ni za kakve osvete...ma, putuj igumane
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #14
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Zubarka iz Poljske povadila sve zube bivšem momku iz osvete

    Nakon što je zubarku Anu Mekovijak ostavio momak zbog druge žene, ona je smislila način da mu se osveti. Poljakinja je bivšem partneru dala veliku dozu sedativa, a zatim mu je povadila sve zube. Nesrećnog čoveka je nakon ovog događaja napustila i sadašnja devojka.

    Samo nekoliko dana nakon raskida, u ordinaciju Ane Mekovijak (34) došao je njen bivši momak Marek Olzevski (45) koji se žalio na zubobolju.

    Uveravajući ga da će brzo rešiti problem, zubarka mu je dala toliku dozu anestezije da se momentalno onesvestio.

    Zatim je pažljivo, jedan po jedan, izvadila sve njegove zube, a kada se probudio saopštila mu je da je došlo do komplikacija i da bi trebalo da poseti specijalistu.

    "Trudila sam se da budem profesionalna i da obuzdam emocije, ali onda sam se setila kakav je on skot", izjavila je Ana pred sudom.

    "Kada sam se probudio glava mi je bila umotana u zavoj i nisam mogao da osetim nijedan svoj zub. Mislio sam da je to zbog anestezije, ali kada sam pogledao u ogledalo shvatio sam da mi je gadura povadila zube", rekao je Olzevski.

    Poljak je ostao ne samo bez zuba, nego i bez nove devojke, koja ga je napustila ubrzo nakon incidenta.

    Ako Ana Mekovijak bude proglašena krivom, mogla bi da dobije tri godine zatvora.

    Izvor: Blic Online
    :raz_114: joj nije smesno, ali i jeste ))))))))
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  15. #15
    Registrovani Član
    SJAJNA avatar
    Status : SJAJNA je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 586
    Tekstova u blogu : 4

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    :raz_114:šta ti je žensko!!!!
    Nemoj provoditi vreme sa nekim kome nije stalo da ga provodi sa tobom.

  16. #16
    Registrovani Član
    SJAJNA avatar
    Status : SJAJNA je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 586
    Tekstova u blogu : 4

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    nisu sve žene osvetoljubive,ali većina jeste-povredjena sujeta i ne prihvatanje stvarnosti.glupo,ali može biti jako opasno...muškarci se uglavnom svete silom-pretnjom..lično iskustvo...pitanje je samo koliko ste pametni i snalažljivi...
    Nemoj provoditi vreme sa nekim kome nije stalo da ga provodi sa tobom.

  17. #17
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Negde sam procitala da je zelja zene za osvetom toliko jaka da nadjacava sve njene druge emocije.
    Mislite li da je to tacno?
    Jesu li sve zene sklone osvetama?
    A sta je sa muskarcima? Kako se oni svete?
    pa i nisam
    sta ima kome da se svetim
    mislim da je cutanje najveca osveta
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  18. #18
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Zubarka iz Poljske povadila sve zube bivšem momku iz osvete

    Nakon što je zubarku Anu Mekovijak ostavio momak zbog druge žene, ona je smislila način da mu se osveti. Poljakinja je bivšem partneru dala veliku dozu sedativa, a zatim mu je povadila sve zube. Nesrećnog čoveka je nakon ovog događaja napustila i sadašnja devojka.

    Samo nekoliko dana nakon raskida, u ordinaciju Ane Mekovijak (34) došao je njen bivši momak Marek Olzevski (45) koji se žalio na zubobolju.

    Uveravajući ga da će brzo rešiti problem, zubarka mu je dala toliku dozu anestezije da se momentalno onesvestio.

    Zatim je pažljivo, jedan po jedan, izvadila sve njegove zube, a kada se probudio saopštila mu je da je došlo do komplikacija i da bi trebalo da poseti specijalistu.

    "Trudila sam se da budem profesionalna i da obuzdam emocije, ali onda sam se setila kakav je on skot", izjavila je Ana pred sudom.

    "Kada sam se probudio glava mi je bila umotana u zavoj i nisam mogao da osetim nijedan svoj zub. Mislio sam da je to zbog anestezije, ali kada sam pogledao u ogledalo shvatio sam da mi je gadura povadila zube", rekao je Olzevski.

    Poljak je ostao ne samo bez zuba, nego i bez nove devojke, koja ga je napustila ubrzo nakon incidenta.

    Ako Ana Mekovijak bude proglašena krivom, mogla bi da dobije tri godine zatvora.

    Izvor: Blic Online
    :raz_114: joj nije smesno, ali i jeste ))))))))
    :raz_114: ja ne mogu da verujem

  19. #19
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    BIVŠI DEČKO JOJ UNIŠTIO ŽIVOT: Iz osvete okačio njen privatni snimak na internet sa slikom i svim podacima
    Devojka preživela agoniju kada je njen bivši dečko na internet okačio slike iz privatnog snimka. Pisma, upozorenja i molbe sajtu da ukloni fotografije nisu pomogle, sve dok advokat nije preuzeo stavr i svoje ruke.

    Nakon duže veze, bivši dečko Rode Keli objavio je niz slika preuzetih iz seks-snimka uz fotografiju njenog Fejsbuk profila tako da su svi koji su odlučili da ih pogledaju saznali njeno ime i prezime, ali i lokaciju. Preneražena Roda nije znala šta da radi, bojala se da će joj to uništiti budućnost.

    - Slike su bile sve o čemu sam razmišljala. Čak i kada nisam, razmišljala sam o tome kako ne želim da razmišljam o njima. Bilo mi je najvažnije da ih nekako sklonim sa interneta. Dva meseca slala sam mejlove administratorima tog internet sajta, kontaktirala s ljudima iz „Gugla”, ispunjavala formulare i tražila programere vešte u hakovanju koji bi umeli da ih uklone, ali ništa nije uspelo. Saznala sam da bi me koštalo 10.000 dolara samo da se pri rezultatima pretrage taj internet sajt pomeri sa druge na treću stranu „Gugla” - priča Roda.

    Sajt uklonio slike tek nakon upozorenja advokata

    Nesrećna devojka je tek oko Božića smogla snage da ispriča roditeljima, koji ne samo da su imali razumevanja i pružili joj podršku u teškoj situaciji, već su i pronašli advokata koji se isključivo bavi takvim slučajevima.

    - Erika je uspela da ih natera da sklone moje fotografije nakon samo jednog „advokatskog“ mejla, iako su mojih šest potpuno ignorisali. Svesna sam da sam imala više sreće od većine žena, a u nekim slučajevima i muškaraca, jer takve sajtove za osvetu štiti dosta zakona. Privatnost skora da uopšte ne postoji danas. Uključenje advokata koštalo je moju porodicu hiljade dolara, što većina žrtava ovog vida osvete ne može sebi da priušti - kaže Roda.

    Nakon svega Rob je bio primoran da potpiše ugovor u kome stoji da, čak i u slučaju da on nije postavio slike, mora da obriše sav materijal takvog i sličnog karaktera koji je još uvek imao kod sebe, kao i da je nikada više neće kontaktirati ili objavljivati bilo kakve informacije o njoj ili će platiti kaznu od 50.000 dolara.

    Da stvar bude još gora, načinjeni video-snimak nikada nije bio Rodina želja. Naime, devojka je u tom momentu bila pod dejstvom alkohola, a kada je postala svesna da je uključena kamera Rob, njen tadašnji dečko, rekao je kako će ga obrisati. Čim se probudila proverila je da li je to zaista uradio i činilo se kao da jeste.

    (24 sata.rs)

  20. #20
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Odg: Osvetoljubivost, ljubav i veze

    Uzas. Pa to mogu samo takvi,nezreli muskarci, inace muskarac s imalo mozga to sigurno nece da uradi i na takav nacin da se sveti ili "dokazuje" ili leci povredjenu sujetu.


Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Ljubav, sta je to?
    Od Zolton u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 07-02-2014, 21:07
  2. Kraj veze prema horoskopskim znacima
    Od Sagacity u forumu Astrologija - pogled u budućnost
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23-10-2012, 21:31
  3. Nemoguca ljubav
    Od Cruz u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06-05-2012, 09:19
  4. Kada kažemo nešto što veze s mozgom nema?
    Od kojica u forumu Za mame i bebe
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05-10-2011, 16:52
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16-03-2011, 14:15

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •