Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 22 od 22

Tema: Erotske priče

  1. #21
    Registrovani Član
    Flertusa Cipelic avatar
    Status : Flertusa Cipelic je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 214

    Početno Re: Erotske price

    I have a dream

    Na sebi je imala crne haltere sa cipkom koja je prianjala uz glatke butine i prozirne gacice kroz koje se video zatamnjeni deo , kao vrh strele, kao putokaz.
    Skinula je u tom trenutki crni brus, jer ju je sputavao, mrzela je kad su joj grudi nisu slobodne, a posebno bradavice, kao dva cveta u ogledalu.. Ali u tom crnom cipkastom grudnjaku sa masnicama od tila, njene kruskaste grudi su zvale na dodir. U velikom ogledalu mogla je da vidi siroka ledja muskarca cije usne ispituju nepokrivene delove njenog tela. Dodirivala ga je, opipavajuci pune usne tople od blizine njenih prepona.
    Videla je i tom trenutku njenu nesputanu mladost u odnosu na njega, kocopernu kao da je neprolazna, u svakom pokretu svog tela koje se uvajalo ,pod tezinom tog muskarca, njenog muskarca , i pomeralo podsticuci njegovo kretanje. Odmicao se da bi je gledao , i da bi daljinom uvecao ceznju..
    Znao je da gori u tim igrarijama poverenja jer u krevetu sa njim - uvek bila takva.. Potpuno iskljucena i predana, ukrocena divlja zver..Ljubio bi je, a onda prestajao da bi cuo njen glas koji ga moli..
    Ispitivao je iskusno granice njene zelje, povlaceci se u trenutku kada ga je najvise zelela, i znalacki je terao da zeli jos..
    Volela je svaki trenutak kada je u njoj, kada njegova muskost raste u njoj, pulsira terajuci je da se oseca kao poslednja zene na planeti u tom trenutku..Kada ispunjava njenu ruzicastu vlaznost i cini da se gubi ...
    Njegovo snazno telo koje se podize i uzdize joj bokove dok se crne carape taru o njegove grudi..
    Klonula od umora i nemira, nadrazene lepote letela je dok se spajala sa njim...Rukama hvatajuci nebo, pustajuci iz sebe snazne glasove i krike dok joj se glava klatila u svim pravcima..
    Bila je u potpunoj predaji, bez kontrole prepustena toj vecitoj igri ljubavi i strasti. Obamrlu od siline leta, poljubio ju je nezno u vrat, polozio ju je potrbuske i otisao u kupatilo..

    U toj sekundi sam vrsnula preplasena. San ili java. Povukla sam carsav k sebi, vlazan i zguzvan, kakva sam i sama bila..
    Da li sam to sanjala ili smo to nocas bili mi, ogoljeni potpuno, bez maski?
    Ne znam ni sama, nije ni bitno..
    Bitno da vise to sigurno nece biti java.
    Mozda bude samo san i neko secanje....

  2. #22
    Registrovani Član
    Flertusa Cipelic avatar
    Status : Flertusa Cipelic je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 214

    Početno Re: Erotske price

    Hot&cold

    Bila je obicna noc
    Ko I svaka druga.. Makar je delovala tako..
    Posvadjali smo se 3 puta tog popodneva, I ja sam jedva cekala da zaspis da bih mogla da zapalim jednu cigaretu, vec sam te skoro ubedila da sam prestala , nisam zelela da dodatno dizem tenziju…Iako sam bila prilicno besna I ljuta…
    Na sebi sam imala samo prljavo roze satensku spavacicu..
    Ispod nje su se jasno iscrtvale moje bradavice kao neki cvetevi I nazirali su se moji obrijani Venerini bregovi jer je jako kratka.. Bez razmisljanja o hladnoci , izasla sam na terasu…
    Bilo je prohladno februarsko vece , al’ gotovo prolece..
    Gledala sam okolo ne zeleci da mislim o svadjama… I ..
    Mladi bracni par koji se doselio u malu,usku ulicu na Vracaru, preko puta mog stana je ocigledno uzivao u igrarijama te veceri..Skoro da sam mogla da ih cujem koliko je taj prozor I prizor mi bio blizu…
    Uzbudjivala me je pomisao da ih posmatram a da oni to ne znaju.. Pocela sam da se dodirujem svuda po telu.. Onako naivno , ko devojcice .. falio mi je tvoj muski dodir..
    Gotovo sam mogla da osetim tu strast I neverovatnu energiju uzbedju njih..
    Zbog te blizine cinilo mi se da mogu da ih dotaknem…
    Mrsava plavasica, krupnih plavih ociju se njihala u ekstazi… njene ogromne grudi su se njihale dok je muskarac zestoko prodorno ulazio u njenu utrobu..Po pokretima se videlo da igraju grubo te veceri… I upaljeno svetlo , ko da su zeleli posmatrace..
    Potpuno sam se unela u taj njihov prljavi ples I neverovatno im zavidela u toj sekundi.. Kad cuh dobro prepoznatljivi glas…
    Nisam ni premitila da si se probudio..
    Vec neko vreme sam iza tebe I posmatram te – rekao si.. I bilo je dovoljno samo da se pogledamo..
    Poceli smo divljacki da se ljubimo.. Tek kad si mi se priblizio osetila sam svu silinu tvog uda I da si vec napaljen.. Vestim pokretom si me podigao na ogradu.. I silovito poceo da prodires u mene.. Tvoji zestoki probodi kao da su me cepali.. moj besan pogled koji te je uvek nervirao.. Kao da si zeleo da me natras da patim.. Razdirao si moju unutrasnjost I cepao me .. Sirio si se u meni I osecala sam svu tvoju silinu u sebi.. Mesao mi se osecaj bola I zadovoljstva… I tvoje ruke koje stizu moju guzu..
    Pocela sam da drhtim.. Od hladnoce, bola I zadovoljstva.. Uzeo si me u narucje I preneo me do spavace sobe..
    I stao svog uzdignutog ponosa iznad mene.. Pozeleh te opet u sebi , I zato priblizih svoje usne tvom mocnom ku.rcu.. Pocela sam da ga lizem I dodirujem jezikom prvo polako I oprezno, zeleci samo da osetis moj vreli dah celom njegovom duzinom , a onda sve brze I brze.. Tvoja ruka u mojoj kosi koja potpuno kontrolise pokrete moje glave I ja koja se gusim u njemu.. Ne mogu da disem.. Kao da me silujes u usta , potpuno si mi ispunjena njime.. Zelela sam da ti bude vlazno I toplo I da budes ceo u mojim ustima… U jednom trenutku mi pustas glavu I konacno dolazim do daha…
    Vidim da ti pogled shara po sobi I opet sam vidno iznervirana .. Rasuta garderoba iz mog ormara I jedna svilena esarpa koja je bacena . Uzimas je I jednim pokretom uzimas obe moje ruke.. Shvatam da sam vezana u I da sam potpuno u tvojoj milosti..
    Tvoj jezik ispituje polako I najneznije moje telo.. Ljubis mi I grickas bradavice , a tvoji prsti koji lagano ispituju najskrivenije delove mog tela.. Mazis me iskusno I svesno mi radis ono od cega ludim jer savrseno poznajes mapu mog tela I njegovih erogenih zona…
    Izludjujes me jer si mi tako blizu a nedostizan si mi .. Tvoj jezik palaca, spustas se sve nize.. Ljubis mi stomak I golicas .. Ja pocinjem da se uvijam jer te zelim u sebi.. Ovlazila sam jako I zelim da te osetim opet.. I konacno.. Spustas svoj jezik I polako gasis I istovremeno raspirujes moju vrelinu.. Siris me I ko da me tucas jezikom, ali ja zelim da osetim tebe. .. Lizes me I osecam tvoj dah … I konacno se smilujes I odvezes me… Slobodna sam…
    Bacam te na krevet zeleci da te jasem.. Silovito se nabijam na tebe , ko da silujem samu sebe.. Ruke su ti na mojim kukovima I pomeras me u neverovatnom ritmu… Osecam da sam blizu.. Ote nam se gotovo istovremeno krik… I osecam tvoju spremu u sebi u toj sekundi.. I moj bes koji je nestao…
    Mogli bi cesce da se svadjamo , mili…

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Priča bez kraja...
    Od Nežnicah u forumu Forumske Igre
    Odgovora: 877
    Poslednja poruka: 31-03-2021, 08:53
  2. Erotske slike ba!
    Od Moonlight u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 01-04-2012, 13:30
  3. Pazite šta pričate
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 22-08-2011, 09:26
  4. Fatina priča
    Od mare u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04-04-2011, 20:09
  5. Stare erotske fotografije...nekada bilo....i bilo.....
    Od Пркос u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26-01-2010, 20:02

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •