Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Emotivni rokovi

  1. #1
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Emotivni rokovi

    Da li ste od onih koji kažu, ako me ne pozove do tada i tada, ne zanima me više?
    Ako me ne startuje u roku od 10 dana, nije deo mojih interesovanja?
    Čula sam da neki muškarci raskidaju sa ženama, ako one nisu spremne da vode ljubav sa njima u nekom roku koji su oni zamislili?
    Da li se može ''izgoreti'' u čekanju?
    Ili je sve vredno čekanja?
    Ko je tu nestrpljiviji, žena ili muškarac?
    I da li je čekanje ponekad potrebno, jer je neka od strana nesigurna...ne zna šta i kako...?
    Kako znati pravi trenutak za nešto ili krajnji rok?

  2. #2
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Emotivni rokovi

    ne volim da postavljam rokove ni ogranicenja, a isto tako ne volim ni da mi ih neko namece. svaka spontanost je dobrodosla, bilo da su pozivi ili vodjenje ljubavi u pitanju. ono sto se namece samo moze biti smetnja u normalnoj komunikaciji. a da li vredi cekati...? covek sam proceni, ako mu je stalo do neke osobe, svakako ce cekati koliko god da je potrebno...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  3. #3
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Emotivni rokovi

    rokove ne poštujem ni u plaćanju računa, a kamoli ovde
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #4
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivni rokovi

    Spontanost je najbolja definitivno. Ako sa nekim ne ostvarim kontakt u startu, da teče bez neke tenzije, očekivanja, taktiziranja...onda znam da sam na dobrom putu. Ako nekome treba mnogo vremena za sve i da načini prvi korak i da kontaktira itd...mogu da sačekam da se čovek presabere, da dobije na vremenu, ali to ne znači da ću čekati doveka. Strpljiva sam prilično..., ali ne za medalju...
    Nemam u glavi neke rokove, sve radim po osećaju.
    Mislim da nekada ne umem da procenim pravi trenutak, kada je za nešto krajnji rok, isključivo se oslanjam na neku svoju intuiciju. Uglavnom nisam grešila, ali ne znači da neću.
    Da me neko nekim rokovima uslovljava...to kod mene ne prolazi, taman sa tim nekim prekinula vezu...

  5. #5
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Emotivni rokovi

    stvarno nemam iskustvo sa rokovima...niko mi ih nije nikad postavljao.
    ja jesam jednom, ali to nema veze sa stvarima iz uvodnog posta....ali kontam da kad se postavi rok, tu i nema neke ljubavi
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #6
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivni rokovi

    U pravu si, ako su dvoje u vezi, a postavljaju neke rokove..onda to i nije spontan odnos...pa ni ljubav na kraju krajeva.

    Nekada neko ima nameru da pokrene nešto, ostavi broj mobilnog, načini prvi korak, a ona druga strana kalkuliše, vežba strpljenje...Tu obično osoba koja je dala signal u ovom slučaju osoba koja je ostavila broj mob. ima neko vreme koje je kreirala u glavi, koliko da čeka...Znam za takve primere, pa i kada osoba reši da joj se javi, ona više nije zainteresovana..ima i toga..To su ti ''nepisani rokovi''...

  7. #7
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,384
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Emotivni rokovi

    Rok kao rok nespojiv je sa ljubavlju ..ali vrijeme je darivanje ljubavi,u smislu vrijeme u kom čekamo..ljubav je i čekanje..

  8. #8
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Emotivni rokovi

    Ma to se samo tako lažemo.. naglas..
    Kad stvarno želimo da odemo ili prekinemo neku vezu, onda to i uradimo.
    Meni ovo liči na ono moje čuveno ''sutra ću da ostavim cigarete''
    Večnost je čista sadašnjost.

  9. #9
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Emotivni rokovi

    "e ako me do sutra ne pozove, necu vise da cujem za njega" je najcesca recenica koja se moze cuti, a to je tako detinjasto i nezrelo da nije vredno komentarisanja.. ako se polazi od toga da se postavljaju rokovi i pribegava se nekoj vrsti uceme, jer ovo to jeste, onda nema ni lj od ljubavi
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •