Stranica 1 od 5 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 88

Tema: Emotivno ''zavlačenje''

  1. #1
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Emotivno ''zavlačenje''

    Šta je emotivno zavlačenje?
    Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
    Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
    Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
    Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?

  2. #2
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    ne znam. sve je to bilo toliko davno, da više i ne znam šta je istina, a šta samo neko moje sećanje...i da li je to (sećanje, mislim) uopšte ispravno ili nije. ne znam.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #3
    Registrovani Član
    Hidden avatar
    Status : Hidden je odsutan
    Registrovan : Feb 2012
    Pol:
    Poruke : 1,023

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Šta je emotivno zavlačenje?
    Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
    Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
    Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
    Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?
    Meni je to oduvek bilo čudno, a moram priznati i smešno, kad neko nečije odbijanje karakteriše kao ''zavlačenje''.
    Neki ljudi su skloni preterivanju u iskazivanju svojih emocija, ili jednostavno hoće da budu fini i iskažu svoju naklonost prema nekome. Možda će ona druga strana to pogrešno shvatiti, i usled razočorenja dolazi do tog termina ''zavlačenje''. Po meni je to povređena sujeta i nikada se nisam tako osećala. Uzimam ono što mi se pruža, uzvratim onoliko koliko meni odgovara, ponekad sam ja ta koja preteruje, ali mislim da treba uživati u svemu što je tu lepo, a misli o zavlačenju i povređenoj sujeti odbaciti.

  4. #4
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Hidden Vidi poruku
    Po meni je to povređena sujeta i nikada se nisam tako osećala. Uzimam ono što mi se pruža, uzvratim onoliko koliko meni odgovara, ponekad sam ja ta koja preteruje, ali mislim da treba uživati u svemu što je tu lepo, a misli o zavlačenju i povređenoj sujeti odbaciti.
    Znači kada su emocije u pitanju, kod mene je sve ili crno ili belo..Nema ''lera''...Ne dozvoljavam da me neko drži u nekoj ''tenziji''...Niti ja to nekome radim..
    Tema je nastala na osnovu neke priče koju sam sinoć čula u društvu...
    Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
    Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...

    Ne radi se tu o sujeti osobe koja je na neki način odbijena, već se više radi o ''dopingovanju ega'' osobe, koja drži u neizvesnosti, jer nekim ljudima godi da se osete poželjno...Bar ja tako mislim...

    Inače, ja kada odbijem to bude nedvosmisleno jasno. Pri tome odbijanje smatram samo ono kada te neko lično konkretno pita''Hoćeš li da izađeš sa mnom'' itd..Znači odgovor na konkretno pitanje, a ne da to bude izvučeno iz konteksta nekog mog razmišljanja...

  5. #5
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...
    Tctctctctc......pa jasno je šta je posle toga bilo
    Dakle sve je dobro što se dobro.....
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  6. #6
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Tctctctctc......pa jasno je šta je posle toga bilo
    Dakle sve je dobro što se dobro.....
    E nije....Ništa se nije nastavilo...tu je bio kraj... malopre sam čula..Razgovor je bio samo da se ne prekine neki kontakt, ali i ne da se nastavlja u nekom pravcu izlaska...

    Izgleda da sam potrefila pravi primer...

  7. #7
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    E nije....Ništa se nije nastavilo...tu je bio kraj... malopre sam čula..Razgovor je bio samo da se ne prekine neki kontakt, ali i ne da se nastavlja u nekom pravcu izlaska...

    Izgleda da sam potrefila pravi primer...
    Jes' kao da će nekome da prizna šta je bilo, malo prekosutra
    Čim je ona ušla u raspravu, zna se šta je bilo, kada završiš sa nekim, onda nema ni rasprave
    Pa da, održali su kontakt
    Pa neće izlaziti samo će....
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  8. #8
    Registrovani Član
    Hidden avatar
    Status : Hidden je odsutan
    Registrovan : Feb 2012
    Pol:
    Poruke : 1,023

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Znači kada su emocije u pitanju, kod mene je sve ili crno ili belo..Nema ''lera''...Ne dozvoljavam da me neko drži u nekoj ''tenziji''...Niti ja to nekome radim..
    Tema je nastala na osnovu neke priče koju sam sinoć čula u društvu...
    Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
    Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...

    Ne radi se tu o sujeti osobe koja je na neki način odbijena, već se više radi o ''dopingovanju ega'' osobe, koja drži u neizvesnosti, jer nekim ljudima godi da se osete poželjno...Bar ja tako mislim...

    Inače, ja kada odbijem to bude nedvosmisleno jasno. Pri tome odbijanje smatram samo ono kada te neko lično konkretno pita''Hoćeš li da izađeš sa mnom'' itd..Znači odgovor na konkretno pitanje, a ne da to bude izvučeno iz konteksta nekog mog razmišljanja...
    Pa možda si u pravu, ali to crno - belo mi nekako zvuči previše šturo. Ako nam neko priđe, započnemo neku konverzaciju, razumemo se, pa onda izađemo, to ne znači da je zainteresovan za nas onako kako mi to očekujemo. Možda mu prosto prijamo, razgovor lako teče i to opušta oboje, ali ne bih ja tome pridavala neki veliki značaj. Možda je usamljen, treba mu malo pažnje, ali nije spreman za neki jači emotivni odnos.

    A ego i njegova sitost se može različito tumačiti. Hranimo i mi svoj ego jer prihvatamo nečije komplimente, a samim tim i taj neko, jer mu pružamo osećaj prihvatanja i činimo ga poželjnim.

    Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
    Ne bih ja to tako brzo definisala ni ovako, ni onako. Ako joj on prija i dopada joj se, trebalo bi da koristi to. Koristi u smislu da provede sa njim neke trenutke, upoznaju se, pa onda da proceni na čemu je.

    E sad ako se radi o nekom skotu, videće i to, ne može to niko dugo da skriva, onda otkačiš budalu.

  9. #9
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Jes' kao da će nekome da prizna šta je bilo, malo prekosutra
    Čim je ona ušla u raspravu, zna se šta je bilo, kada završiš sa nekim, onda nema ni rasprave
    Pa da, održali su kontakt
    Pa neće izlaziti samo će....
    Dakle, šta je emotivno zavlačenje?
    Da čujem

    Inače, ona više sa njim neće ni kontaktirati...Pa sad, šta se desilo ne znam..ali eto to je finish...
    Inače, ima takvih slučajeva, i na jednoj i na drugoj strani, gde se stalno neko drži u uverenju i daje nada, da će možda biti u nekoj vezi, a do toga nikada ne dođe.
    Jednostavno te loži da hoće da bude sa tobom, a onda se kao povlači..Pa se posle ponovo vraća i tako sve u nedogled...mislim...

  10. #10
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Dakle, šta je emotivno zavlačenje?
    Da čujem

    Inače, ona više sa njim neće ni kontaktirati...Pa sad, šta se desilo ne znam..ali eto to je finish...
    Inače, ima takvih slučajeva, i na jednoj i na drugoj strani, gde se stalno neko drži u uverenju i daje nada, da će možda biti u nekoj vezi, a do toga nikada ne dođe.
    Jednostavno te loži da hoće da bude sa tobom, a onda se kao povlači..Pa se posle ponovo vraća i tako sve u nedogled...mislim...
    Na pitanje pročitaj bold, to je odgovor
    Ma to ti je ono čisto zezanje nekoga, bi ti sa njim/njom, samo eto kao te ne može ovo, te ne može ono.....

    Ma sigurno ona sa njim neće ponovo kontaktirati, to je rekla već do sada najmanje 1000 puta, ako ne i više, pa svaki put ista priča
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  11. #11
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Hidden Vidi poruku
    Ako nam neko priđe, započnemo neku konverzaciju, razumemo se, pa onda izađemo, to ne znači da je zainteresovan za nas onako kako mi to očekujemo. Možda mu prosto prijamo, razgovor lako teče i to opušta oboje, ali ne bih ja tome pridavala neki veliki značaj.
    Hidden, ovo kao da si opisala mene...

    Dala si odličan primer. Ja sam baš neko ko može izaći sa nekim, bez da očekujem nešto od tog nekog, ali mi se dešavalo da neki od mene i dalje nešto očekuju.
    Mogu izaći sa nekim na piće, ali ne mora da znači da mi se dopada, niti izlazak sa nekim meni daje do znanja da taj neko želi vezu..
    E sada se postavlja pitanje, da li ja zavlačim nekoga, ako on od mene očekuje nešto više, samim tim što sam izašla sa njim, odnosno što sam pirhvatila njegov poziv za izlazak?

    Crno-belo, kod mene se odnosi samo na konkretna pitanja i odgovore..Znači, ako me neko nešto pita, ili je Da ili je Ne...Nema možda, videćemo, nisam sigurna...Na to sam mislila...

  12. #12
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    E sada se postavlja pitanje, da li ja zavlačim nekoga, ako on od mene očekuje nešto više, samim tim što sam izašla sa njim, odnosno što sam pirhvatila njegov poziv za izlazak?
    Zavlačiš ga
    Ako neko ima neka očekivanja prema tebi i ti to znaš, a ne sasečeš mu to u korenu odmah, već ga održavaš u toj iluziji, onda ga zavlačiš
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  13. #13
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Zavlačiš ga
    Ako neko ima neka očekivanja prema tebi i ti to znaš, a ne sasečeš mu to u korenu odmah, već ga održavaš u toj iluziji, onda ga zavlačiš
    Otkud ja da znam kakva taj neko ima očekivanja od mene. Ja nikada ni od koga ne očekujem ništa..Sve što se desi, desi se spontano..
    Ako me pita, ''Imam li ja kakve šanse kod tebe'', ja ću mu dati konkretan odgovor. Ako se oseća da ga nečim zavlačim, to je njegova stvar....što nije pitao šta ga zanima..Ja ne mogu znati šta je u njegovoj glavi...

  14. #14
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Otkud ja da znam kakva taj neko ima očekivanja od mene.
    Nemoj to molim te, svaka žena zna, ali svaka da li neko ima ili nema neka očekivanja prema njoj, nemoj samo taj fazon o neznanju ženskom...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Ja nikada ni od koga ne očekujem ništa..Sve što se desi, desi se spontano..
    Ako me pita, ''Imam li ja kakve šanse kod tebe'', ja ću mu dati konkretan odgovor. Ako se oseća da ga nečim zavlačim, to je njegova stvar....što nije pitao šta ga zanima..Ja ne mogu znati šta je u njegovorj glavi...
    Ma da, sam je kriv
    Izgovori, izgovori i samo zavlačenje, a što mu odmah tako jasno ne kažeš ?
    Čisto da bude siguran, pa bez obzira interesovala ga ti ili ne
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  15. #15
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Nemoj to molim te, svaka žena zna, ali svaka da li neko ima ili nema neka očekivanja prema njoj, nemoj samo taj fazon o neznanju ženskom...
    Nemaš pojma, koliko ovo što si napisao nije tačno..Ja vrlo često ne znam šta neko od mene očekuje...Muški svet očekuje da su im misli pročitane, ali ja ne umem da ih tumačim..Nisam vidovita..Neki bi nešto, ali da ja ne vidim šta hoće, a da mu nekako dam znak imali prolaz ili ne, da se on sam ne ''zaleti''....pa da mu bude neprijatno..

    Ma jok, on me pozove na piće.. a ja mu dam cedulju sa spiskom..:''Ne sviđaš mi se, nema od nas ništa, ne očekuj od mene ništa''....a on mi odgovori: ''Pa ja sam te pozvao na piće onako...šta si zapela...''

  16. #16
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Nemaš pojma, koliko ovo što si napisao nije tačno..Ja vrlo često ne znam šta neko od mene očekuje...Muški svet očekuje da su im misli pročitane, ali ja ne umem da ih tumačim..Nisam vidovita..Neki bi nešto, ali da ja ne vidim šta hoće, a da mu nekako dam znak imali prolaz ili ne, da se on sam ne ''zaleti''....pa da mu bude neproijatno..
    Ovde se nećemo složiti, šta li je još novo
    Ovo što si napisala je klasično žensko foliranje, nema žene koja ne zna da li neko od nje nešto očekuje ili ne, takva žena ne postoji i nikada nije postojala. Sve se to lepo i jako lako vidi, od stepena pažnje koju muškarac poklanja nekoj ženi ili ne poklanja.
    Vrlo je lako vidljiva razlika između prijateljstva i nečega više od toga.

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Ma jok, on me pozove na piće.. a ja mu dam cedulju sa spiskom..:''Ne sviđaš mi se, nema od nas ništa, ne očekuj od mene ništa''....a on mi odgovori: ''Pa ja sam te pozvao na piće onako...šta si zapela...''
    Ma jok, a on je tebe pozvao na kafu onako, da razmeni recepte sa tobom o kolačima
    Jedna je stvar kada te pozove neko sa kim duže kontaktiraš i koga znaš i ko je po definiciji prijatelj...
    Druga je stvar kada te pozove neko ko se drugačije ponaša prema tebi, pažljivije...itd. Vide se jako lako te finese.
    I da mu daš tu cedulju, kao prijatelj shvatio bi šalu, ne bi mu bilo neprijatno, a ako mu je neprijatno, onda nije imao nameru da bude samo prijatelj
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  17. #17
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Vrlo je lako vidljiva razlika između prijateljstva i nečega više od toga.
    Auuuu...Pa i prijatelji su jako pažljivi, ako ćemo iskreno. Bar prema meni su bili uvek takvi..Nemoj sada da mi kažeš da sam svašta propustila...
    Nije lako primetiti, pogotovo ako je žena malo emotivno nesigurna i treba joj malo jača potvrda...Ja samo direktno razumem... Ne znam šta on misli....

    Jedno je kada te neko pozove na piće, koga znaš i imaš neki kontakt sa tom osobom. Drugo je kada te neko pozove na piće, a da niste nikada kontaktirali...

  18. #18
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Ko bi reko da Saga tako voli da zavlaci muske, ccccc, ko bi rekao satro ne zna sto je neko pozvao na pice.

  19. #19
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Auuuu...Pa i prijatelji su jako pažljivi, ako ćemo iskreno. Bar prema meni su bili uvek takvi..Nemoj sada da mi kažeš da sam svašta propustila...
    Jesi, sigurno si propustila dosta toga

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Nije lako primetiti, pogotovo ako je žena malo emotivno nesigurna i treba joj malo jača potvrda...Ja samo direktno razumem... Ne znam šta on misli....
    Vidi se po ponašanju, ako te zove na određena mesta, ako je uvek pri ruci, ako je uvek ljubazan, ako te uvek sluša...itd.
    Primeti se to lako, samo ako hoćeš da primetiš

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Jedno je kada te neko pozove na piće, koga znaš i imaš neki kontakt sa tom osobom. Drugo je kada te neko pozove na piće, a da niste nikada kontaktirali...
    To i ja kažem
    Mada i pored toga ima prijatelja koji bi da napuste tu kategoriju i pređu na nešto više od toga
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  20. #20
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Emotivno ''zavlačenje''

    Aj sad i ti...
    Ma neću više ni da pričam šta mislim..Satre ste me...

Stranica 1 od 5 123 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. GMO-rešenje ili problem?
    Od Ometač u forumu Ekologija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 25-05-2013, 12:24
  2. Lak način da ostavite pušenje
    Od kojica u forumu Doktorska ordinacija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 13-01-2013, 00:20
  3. Da li smo emotivno pismeni?
    Od Cruz u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10-05-2012, 00:15
  4. Kutak za učenje
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 22-11-2011, 21:56
  5. Soba za pušenje!
    Od Man u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 11-11-2010, 19:09

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •