Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 25 od 25

Tema: Četiri velike ljubavi za ceo život

  1. #21
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Četiri velike ljubavi za ceo život

    a zato nikada nisam bila sigurna da li volim osobu zbog onoga što jeste, zbog onoga što mislim da može da bude, ili zbog onoga što je taj neko meni.
    ne kontam kako misliš da razdvojimo, kada je jedno drugim uslovljeno. nadam se da ne pričaš o odricanju, ljubav je pre svega ispunjenje, nema tu mesta žrtvi. u tom slučaju nije vredno truda.
    onda kada je više ružnog nego lepog pretpostavljam da se javlja sumnja u tu ljubav. ili osobu?
    ili kada nešto ostane nedorečeno, neka se nečija očekivanja ne ispune, ostane nešto za čim se žali, kajanje, gorčina... to baš i nema veze sa ljubavlju. možda ima veze sa očekivanjima od iste. ili osobe?
    sad si me načisto zbunila sa ovim odvajanjem. a bila sam sigurna da sam sebična.
    ne kontam ni šta znači ostvariti ljubav do kraja. udati se? provesti život sa nekim? to je vrhunac?
    ne može se izabrati da li ćeš voleti, možeš samo da ostaneš, ili da budeš pametan i odeš na vreme.
    ili biva obrnuto?

  2. #22
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Četiri velike ljubavi za ceo život

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    aj da te udamo bez vezivanja patologije i patetike , isto ti dodje bio on tu ili ne ...razvesces se dok kazes keks samo urgiras kod kojice
    slab je izbor kandidata.

  3. #23
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Četiri velike ljubavi za ceo život

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    a zato nikada nisam bila sigurna da li volim osobu zbog onoga što jeste, ili zbog onoga što je taj neko meni.
    ne kontam kako misliš da razdvojimo, kada je jedno drugim uslovljeno. nadam se da ne pričaš o odricanju, ljubav je pre svega ispunjenje, nema tu mesta žrtvi. u tom slučaju nije vredno truda.
    onda kada je više ružnog nego lepog pretpostavljam da se javlja sumnja u tu ljubav. ili osobu?
    ili kada nešto ostane nedorečeno, neka se nečija očekivanja ne ispune, ostane nešto za čim se žali, kajanje, gorčina... to baš i nema veze sa ljubavlju. možda ima veze sa očekivanjima od iste. ili osobe?
    sad si me načisto zbunila sa ovim odvajanjem. a bila sam sigurna da sam sebična.
    ne kontam ni šta znači ostvariti ljubav do kraja. udati se? provesti život sa nekim? to je vrhunac?
    ne može se izabrati da li ćeš voleti, možeš samo da ostaneš, ili da budeš pametan i odeš na vreme.
    ili biva obrnuto?
    upravo to
    odvojis osobu od odredjenih osecanja i vezivanje za ta osecanja, sto vise vremena sa tom osobom javlja se vece vezivanje za osecanja
    to ima veze i sa ocekivanjima neispunjenjem zudnjom itd
    ima tu malo i psihologije
    kazu da se za bol i negativna osecanja vezuju ljudi koji nam ta osecanja daruju ili izazivaju jer nam je osoba koja je imala najvise uticaja na nase odrastanje i sa kojom smo proveli najvise vremena, takva osecanja i davala
    ostvariti ljubav do kraja znaci da si se nasao sa tom osobom i ljubav zajednistvo postovanje i briga te prate kroz duzi vremenski period, udaju ne vezujem za ostvarivanje ljubavi

    za ljubav i voljenje treba vremena da provedemo sa odredjenom osobom a to se moze prekinuti ili pustiti da ide spontano
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  4. #24
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Četiri velike ljubavi za ceo život

    Ne znam, meni to "četri" nešto puno. Ja sam mišljenja da možemo da volimo jednom, eeeeventualno dvaput, za ceo život.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  5. #25
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Četiri velike ljubavi za ceo život

    Jednom sam volela sigurno, drugi put....manje ali mislim da jesam....pa ne znam kad cu da stignem do 4. puta. Da li sa 100 godina ili kako?

    Mislim, "zatreskam" se itekako ponekad, ali to nije "ona" ljubav pa sebe pitam "Jel' si normalna?"

    Nemam zivaca vise za ljubav, to je.


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Da li vam je život nekada bio ugrožen ?
    Od Пркос u forumu Svaštara
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04-03-2012, 16:34
  2. Četiri nova Atoma iz Intela
    Od ribizla u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 06:25
  3. Sokrat – život za istinu
    Od Пркос u forumu Filozofija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 08:42
  4. Težak život na selu
    Od Man u forumu Srbilend
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11-12-2010, 11:22
  5. Punč Katarine Velike
    Od Пркос u forumu Razna pića
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25-01-2010, 16:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •