Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 23 od 23

Tema: Lažno predstavljanje !

  1. #21
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Lažno predstavljanje !

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    A možda smo svi mi zapravo samo jedno JA.. a jedno JA nema svrhe da
    postoji jer nema od koga da se ogradi..


    Je li to ono iz zvezdanih staza
    "Mi smo Borg, bićete asimilirani, otpor je uzaludan"

    Mada sa sedmom od devet bih se družio, uprkos asimilaciji

    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  2. #22
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Lažno predstavljanje !

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ima takvih slučajeva koliko hoćeš. više ništa me ne iznenađuje... ponajmanje me zanima da znam zašto to neko radi. neka bude da je iz dosade...
    Bolje da i ne pokušava.To što sam kulturna i neko ko ume da bude smiren, ne znači da nekome ne bih zbog takvog poteza došla glave. Umem ja da budem i surova kada treba... Ne bi taj meni ostao dužan...

  3. #23
    Registrovani Član
    Mistery avatar
    Status : Mistery je odsutan
    Registrovan : Mar 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 240
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Lažno predstavljanje !

    Zanimljiva tema.

    Što se tiče ove devojčice, nemam decu, ali sam tetka, i znam kako se današnji klinci mnogo razlikuju od moje generacije.

    Sestrić -13 godina plaši se narkomana iz naselja, i ne voli dim cigarete, i kaže da nikada ne bi probao cigaretu. Ima nalog na FB-u, i tamo uglavnom igra igrice. Njegova mlađa sestra na FB-u četuje sa drugaricama i eksperimentiše sa nekom foto aplikacijom.
    Sestra kontroliše njihove naloge, zet takođe, i ja..znamo njihove lozinke i važno je što se u RL-u tačno zna s kim se druže.

    Ova mala je očigledno puna mašte, ili ima problema. Dečija psiha je vrlo kompleksna.

    A što se tiče lažnog predstavljanja odraslih, znam za slučaj da je devojka ukrala sa jednog foruma fotografije i postavljala ih na drugim forumima i sajtovima kao svoje, i lažno se predstavljala i klonirala xy puta.

    To postoji na netu. Postoji možda i u životu, mada lično nikada nisam srela osobu koja mi se lažno predstavlja-u RL-u.

    U RL-u je lakše otkriti kad neko laže, krije o sebi nešto, na netu je to teško jer ipak je ovo samo virtualni svet i svi smo skriveni iza monitora.

    Teže prepoznam na netu kada neko laže ili ima dupli nik, jedino to nije bio slučaj sa devojkom koja je ukrala fotke.

    O sebi pričam sa onima sa kojima uspostavim tokom godina neku komunikaciju i van foruma npr, preko mejlova, i imala sam priliku da upoznam možda desetak osoba sa neta, sa nekima sam i danas prijatelj i povremeno se viđamo na kafi, sa nekima je bolji kontakt nemoguć jer žive daleko, van Srbije..ali sve zavisi i od osobe. Ne možemo sa svima da budemo otvoreni i bliski, to je isto kao i u RL.
    "Igram, pevam, lako mi je, niko ne zna kako mi je.."

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •