Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 50 od 50

Tema: Ženska zavist !

  1. #41
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Re: Ženska zavist !

    A ja recimo volim da vidim lepo zensko vise nego da vidim lepo musko, a i kad vidim lepo musko nikad ne mislim na ono na sta misle muski kada vide lepo zensko... a nisam nastrana da se razumemo Nema ni trunke zavisti, jednostavno stvarno volim da vidim lepu osobu. Koliko puta ja prva iskomentarisem kada vidim recimo na tv neku lepu zensku, pa kazem kako je lepa, a moj dragi kaze ja stvarno ne vidim sta je tebi tu lepo, sva je nesto konjasta... ili sva je svinjolika, i tako se prepucavamo :raz_114: Ili on sam mene nekad pita, zbog cega je ona drugima lepa, jel tebi ona lepa? Meni nije nista posebno... I onda opet ja nadjem razloge zasto je neka voditeljka, glumica, pevacica, manekenka lepa...
    U svakom slucaju, ne osecam zavist prema drugim zenama, zadovoljna sam sobom kakva sam `ispala`, mozda nisam zadovoljna nekim segmentima zivota, ali manjkanje novca sigurno nece uticati na to da postanem zavidna osoba...

  2. #42
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Ženska zavist !

    ajd da i ja priznam
    zavidim ponekad muškarcima..al ozbiljno tipičnom ženskom zavišću vrste: kako je njima lako..jutarnje kompletno spremanje,tuširanje,oblačenje na primjer
    i kako oni mogu da sjednu na barsku stolicu kad god im je volja

  3. #43
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Ženska zavist !

    hehehe, istina..

    sad tek videh da je ovo zenski kutak

    kumo1, zavidim tvom muzu

    kada se desi drustvo kod mene, nesto gledamo, recimo voditeljke za pesmu evrovizije, komentarisemo, uglavnom zene pljuju po njima.. nekad ima osnova nekad nema...
    \ ali ne znam.. retko kad moja gospodja komentarise neku drugu zenu, pozitivno.. retko, stvarno retko
    (ali hajde, veoma je posesivne, pa da kazem da mogu da razumem)

  4. #44
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Ženska zavist !

    sad baš nešto razmišljam - na čemu bih zavidela nekome? možda samo na mladosti...sve ostalo imam
    p.s. ič me ne pogađa kad mm komentariše druge ženske osobe jer znam ko sam i šta sam.
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #45
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ženska zavist !

    Pa ne znam gde subjektivna procena šta neko ima na sebi prelazi u zavidnost. Normalno je da gledamo ko šta nosi na ulici , da bi znale šta se nosi, šta bi nam dobro stajalo. Nešto od toga nam se svidi, poželimo da imamo i to je sasvim normalno. Moja drugarica je jednom bila zapanjena jednim valjda čizmicama na nekoj nepoznatoj devojci, prišla je i pitala gde ih je kupila, ta devojka je u čudu jedva nešto promrmljala...Meni se dešavalo da mi se isto baš nešto dopadne da bi i ja rado prišla pitala gde ima da se kupi, ali nisam da me ne bi isto tako neko gledao ko ludaka, bilo bi mi posle neprijatno...E sad tu se ne radi o zavisti. Zavist tipa vidi kako ona to ima a ja nemam, kako ona može sebi da priušti to i to ...ako i prepoznam kod sebe, prosto okrenem na neko pozitivno razmišljanje , možda ću i ja imati, trudiću se da imam, mislim ako mi je baš stalo do toga. To je prosto u ljudima , uvek želimo da imamo više, bolje, a nekad razmislimo i kažemo sebi da je sve to bezveze i nije to toliko ni bitno.

  6. #46
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Ženska zavist !

    Citiraj Prvobitno napisano od Asterix Vidi poruku
    hehehe, istina..

    sad tek videh da je ovo zenski kutak

    kumo1, zavidim tvom muzu

    kada se desi drustvo kod mene, nesto gledamo, recimo voditeljke za pesmu evrovizije, komentarisemo, uglavnom zene pljuju po njima.. nekad ima osnova nekad nema...
    \ ali ne znam.. retko kad moja gospodja komentarise neku drugu zenu, pozitivno.. retko, stvarno retko
    (ali hajde, veoma je posesivne, pa da kazem da mogu da razumem)
    kad moj muž gleda te razgologužene voditeljke i ostale javne dame,
    ja isključim ton..
    I onda može da ih gleda do mile volje. Al ja te mudrosti, poslovice i fraze
    stvarno ne mogu da slušam. A i ne moram. Pa nisam ja na robiji.
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #47
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ženska zavist !

    :raz_114: Ovo ti je pametno, kako se ja toga nisam setila. :raz_114:

  8. #48
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Ženska zavist !

    heheh, ,kao da mi slusamo... al' 'ajde

    nije zavistako vidis dobrecizme i pitas gdesu kupljene, preje zavist one koja ti ne da odgovor na to pitanje

    pa ja sam sto puta pitao bilo koga i bole gdeza bila stagdeje kupio, nabavio, bez trunke zavisti

  9. #49
    Registrovani Član
    Mistery avatar
    Status : Mistery je odsutan
    Registrovan : Mar 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 240
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ženska zavist !

    Mislim da je zavist osećanje koje podjednako ispoljavaju oba pola. Ovde pričamo o ženama koje zavide.

    Moja ex prijateljica je bila zavidna ali nije mi zavidela na garderobi ili sređenom stanu. Zavidela je jer o meni ljudi imaju drugačije, pozitivnije mišljenje nego o njoj. Ona voli da ogovara, ja ne, ne zna da sačuva tajnu, ja znam, ona je po prirodi nervozna i drska, ja imam drugačiji pristup ljudima i ne volim svađe.
    "Igram, pevam, lako mi je, niko ne zna kako mi je.."

  10. #50
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,456
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Ženska zavist !

    Baš se juče sretoh sa jednim oblikom teme(iako zavist nema polni predznak)..slučajno sretoh jednu poznanicu i u djeliću sekunde sam na njenom licu vidjela zaista pogled pun zavisti..i to me nagnalo da pomislim sad dok ovo pišem kako ljudi nekako "pozelene" kad ih uhvati taj osjećaj i kako zavist zapravo izjeda ljude..ne da im mira,kako sa njom ne mogu da budu čak ni dobri prema sebi
    Ta se zavist zapravo doživljava kao vrsta mazohizma jer zavidna osoba uvijek misli da je žrtva loše sreće..ali se to samomučenje pretvara i u otpor ka sudbini,u buntovničko ponašanje..a to takve ljude čini nesretnim.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Slične teme

  1. Ženska hormonalna ravnoteža
    Od DaDole u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10-01-2013, 08:30

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •