Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 33 od 33

Tema: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

  1. #21
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Ja mu ga dajem "malo konkretno" još od 89 godine, šta si ti učinila?
    Ovoj državi sam dao mnogo, sasvim sigurno više od većine...
    Ja ne ume da ovako razgovram o ozbiljnim stvarima Man. Ako želiš ozbiljnu debatu, tu sam.
    Pošaljite Hag u Hag !

  2. #22
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko: Vidi poruku
    Aj se ne vređamo za promenu. To bi itekako odgovaralo pojedinim i bitnim stranim faktorima. U tom smislu, niikakva beda od toga.
    izvini, ne znamo se pa si zato skopčao uvredu sa prvim delom moje rečenice, nije bilo namere

    Ajmo redom da analiziramo tvoj predlog. Ti želiš rat? Ko će da ti čuva leđa Marko?
    Pošaljite Hag u Hag !

  3. #23
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Razgovori na forumima nisu ozbiljni razgovori.
    Ne želim debatu, svako ko želi može da preduzme nešto konkretno, u to se ne računaju proseravanja po forumima.

    I naravno da ne umeš da ovako rzagovaraš ti nisi dala par litara krvi, i poneki komad tela...
    Vama je najbitnije da ne čujete sirene i da prevoz normalno funkcioniše.
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  4. #24
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Razgovori na forumima nisu ozbiljni razgovori.
    Ne želim debatu, svako ko želi može da preduzme nešto konkretno, u to se ne računaju proseravanja po forumima.

    I naravno da ne umeš da ovako rzagovaraš ti nisi dala par litara krvi, i poneki komad tela...
    Vama je najbitnije da ne čujete sirene i da prevoz normalno funkcioniše.
    Ako si kanio da se upišeš na listu narodnih heroja pregazilo te vreme, to smo već videli a pravi domoljub nikada takvo šta neće da gurne u prvi plan.
    Dalje, ovakve stvari su na forumima podložne ozbiljnoj debati sa ljudima koji su svesni situacije i razgovorom žele da je istinski razgolite i time pridonesu razrešenju komplikovane situacije na najbolji mogući način
    Pošaljite Hag u Hag !

  5. #25
    Registrovani Član
    Marko: avatar
    Status : Marko: je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,643

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Ristana Vidi poruku
    Ajmo redom da analiziramo tvoj predlog. Ti želiš rat? Ko će da ti čuva leđa Marko?
    Prihvaćeno. Ne daj Bože da želim i meni je dosta bilo. Nastavljajući se na Manovu konstataciju o vojsci, tačno je, skoro da ne postoji ali ima je dovoljno za ono što sam ja mislio. Dakle, ne rat, već uz blagoslov jake strane sile (čitaj SAD), stvaranje faktora destabilizacije u Evropi. Nešto kao što rade Izrael i Palestina. Ratuju bez rata. Nažalost, cena bi sigurno bila plaćena životima ali bismo sačuvali bar deo teritorije i narod koji dole živi. Zvuči morbidno, ali zar nije politika upravo takva.

    p.s. Nisu ovo moje želje, to će se dogoditi. Živi bili i videli.

  6. #26
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko: Vidi poruku
    Prihvaćeno. Ne daj Bože da želim i meni je dosta bilo. Nastavljajući se na Manovu konstataciju o vojsci, tačno je, skoro da ne postoji ali ima je dovoljno za ono što sam ja mislio. Dakle, ne rat, već uz blagoslov jake strane sile(čitaj SAD), stvaranje faktora destabilizacije u Evropi. Nešto kao što rade Izrael i Palestina. Ratuju bez rata. Nažalost, cena bi sigurno bila plaćena životima ali bismo sačuvali bar deo teritorije i narod koji dole živi. Zvuči morbidno, ali zar nije politika upravo takva.

    p.s. Nisu ovo moje želje, to će se dogoditi. Živi bili i videli.
    Marko, ti znaš da su neka dokumenta potpisana a insistirajući na tome da naša vojska uđe na sever Kosmeta direktno impliciraš rat što u minuti
    remeti sve društvene tokove, remeti tržiše,remeti tok kretanja ljudi i situaciju vodi ka haosu.
    Državi kakva je naša takvo šta najmanje odgovara.
    Pošaljite Hag u Hag !

  7. #27
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Ristana Vidi poruku
    Ako si kanio da se upišeš na listu narodnih heroja pregazilo te vreme, to smo već videli a pravi domoljub nikada takvo šta neće da gurne u prvi plan.
    Dalje, ovakve stvari su na forumima podložne ozbiljnoj debati sa ljudima koji su svesni situacije i razgovorom žele da je istinski razgolite i time pridonesu razrešenju komplikovane situacije na najbolji mogući način
    Heroj ovih ratova su ili mrtvi ili u hagu a domoljub nisam, neću ni biti. Ili si možda mislila na "rodoljub" što je nešto sasvim drugo.
    Dalje, nisam siguran da bi tvoja rasprava ( a poznato mi je tvoje forumsko bitisanje) donela išta pametno.
    Da nsam slučajno ovde administrator, pa moram da bidnem fin, rekao bih ti da ješ gomna ali neću...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  8. #28
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Heroj ovih ratova su ili mrtvi ili u hagu a domoljub nisam, neću ni biti. Ili si možda mislila na "rodoljub" što je nešto sasvim drugo.
    Dalje, nisam siguran da bi tvoja rasprava ( a poznato mi je tvoje forumsko bitisanje) donela išta pametno.
    Da nsam slučajno ovde administrator, pa moram da bidnem fin, rekao bih ti da ješ gomna ali neću...
    Zašto si otvorio ovu temu?
    Pošaljite Hag u Hag !

  9. #29
    Registrovani Član
    Marko: avatar
    Status : Marko: je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,643

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Ristana Vidi poruku
    Marko, ti znaš da su neka dokumenta potpisana a insistirajući na tome da naša vojska uđe na sever Kosmeta direktno impliciraš rat što u minuti
    remeti sve društvene tokove, remeti tržiše,remeti tok kretanja ljudi i situaciju vodi ka haosu.
    Državi kakva je naša takvo šta najmanje odgovara.
    Postoji i Savet bezbednosti pa ih niko ništa nije pitao kad su nas bombardovali. A nas naročito niko nije pitao niti bi nas pitali u tom primeru koji sam naveo. Ajde, ostavljam tebe i Mana u diskusiji, življa je

  10. #30
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko: Vidi poruku
    Postoji i Savet bezbednosti pa ih niko ništa nije pitao kad su nas bombardovali. A nas naročito niko nije pitao niti bi nas pitali u tom primeru koji sam naveo. Ajde, ostavljam tebe i Mana u diskusiji, življa je
    A pa pogrešio si, SB nije reagovao u dato vreme na bombardovanje al to je već druga priča i druge okolnosti

    Ma Man nema pojma o pojmu, ponaša se ko balavac.
    Pošaljite Hag u Hag !

  11. #31
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Artman: Presuda Haradinaju je propast međunarodnog prava

    Bivša portparolka Haškog tužilaštva Florens Artman izjavila je da je oslobađajuća presuda bivšem komandantu OVK Ramušu Haradinaju propast za međunarodno pravo.

    Artman je podgoričkoj Televiziji "Vijesti" rekla da se Haški tribunal ponaša kao povincijalni sud i da je doživeo poraz, jer je odustao od traženja istine.
    - Presuda Haradinaju je propast za sistem međunarodne pravde - smatra ona.

    Artman je kazala da je evidentno da je Haški tribunal doživeo sada vidljiv poraz, zato što je prihvatio da odustane od traženja istine.

    - Vidimo da se Haški tribunal u nekoliko predmeta ponaša kao provincijalni sud. Za slučaj Haradinaj bilo je prepreke, političke prepreke izvan Tribunala, da se ne optužuje nijedan pripadnik iz OVK - navela je ona.

    Artman je rekla da je u predmetu protiv Haradinaja bilo očiglednih problema sa svedocima.

    Izvor:24sata.rs

  12. #32
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    ijao što volim kad se posipaju pepelom svi ti iz haga
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #33
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Нови шамар Хага: Харадинај није крив ни по једној тачки оптужнице!

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ijao što volim kad se posipaju pepelom svi ti iz haga
    A Srbija ko uvređena mlada
    Pošaljite Hag u Hag !

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Специфичности Српскога језика
    Od Man u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 30-01-2015, 18:00
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 09-03-2012, 11:56
  3. Људи с паранормалним способностима
    Od Ometač u forumu Natprirodne pojave i misterije
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 18-07-2011, 11:07
  4. Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 22-05-2011, 12:06
  5. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29-07-2010, 15:16

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •