Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: U sve se meša...

  1. #1
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno U sve se meša...

    On zna bolje od nje šta joj od odeće dobro stoji a šta ne. Koje joj boje stoje a koje ne. Frizura, šminka, obuća... Nokti, boja kose... Pa onda zalazi u sektor kuhinje, ne da pomogne nego da pametuje i tu...šta, kako, koliko dugo...

    Znam žene koje su jako ponosne na takve partnere i to smatraju velikim dokazom ljubavi, uverene da je to baš divno kad muškarac toliko obraća pažnju na nju, do detalja. Druge opet, osećaju se stegnuto i kontrolisano, jer im neko drugi govori šta će kupiti i nositi, i prilično su nesrećne jer često se desi da im takav muškarac skoro pa brani da nose nešto što bi one želele da nose.

    Da li iza svega toga stoji dobra namera muškarca da mu partnerka bude zaista sa ukusom doterana ili je u pitanju ljubomora i posesivnost, želja za kontrolom partnerke, nedopuštanje da ona izrazi svoju ženstvenost i seksipil noseći nešto što ona želi i izabere...

    Pa ja ne znam šta bih radila da meni mm kao zla svekrva kopa po plakaru i govori ovo možeš da obučeš, ovo ne, i da mi odvoji šta ću za neku priliku da obučem, a onda sedne pa pretura po neseseru sa šminkom da bi mi odredio i kojom bojom da se našminkam i da otvori cipelarnik pa mi izvadi obuću koja odgovara po njegovom mišljenju... gušenje.

    Šta vi mislite o ovome? Da li bi vam tolika pažnja laskala ili smetala?

  2. #2
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: U sve se meša...

    ne znam, meni smeta kad stalno otvara poklopce na šerpama dok kuvam ručak a kamoli nešto da mi kaže za garderobu... ili ne daj bouže čminku i frizuru...

    a sad šalu na stranu - to sve zavisi od čoveka...missim, znam da mi ne bi možda smetalo da to radi moj tata ili neki drugar, al kad lelemood zabija nos u šerpe, meni to ide na živce najstrašnije...

    kako nikad ne zabije nos kad rmbačim fizički po kući ili vukljam nešto s pijace....missim, tu se nos nikako ne zabada nešto mu se ne da
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #3
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: U sve se meša...


    znači ne da bi mi smetalo, nego...
    još pogotovo ako se ič ne razume ni u šta od toga....a ustvari kad malo bolje razmislim, takvi se uglavnom i petljaju
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •