Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kiša i sve što ide uz nju....

  1. #1
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Kiša i sve što ide uz nju....

    Dakle, prskate li se kada idete po mokrom putu...Ono, ''zabacujete do zavrat'' ...
    Pa onda, naiđe kamion ili neki brz auto, pa vas onako ''dotuče'' i ukvasi skroz...
    Pa onda morate da perete pantalone do kolena (kao recimo moj kolega ) ili samo četkom rešite stvar?
    Pa žena sredi frizuru, a ono se sva ''staba'', od vlage...i tako to...
    I taman ste pokupovali sve i svašta u marketu, a stigne vas pljusak na pola puta...

    Jel' vas nešto od ovog snađe, kada padne kiša ?

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Kiša i sve što ide uz nju....

    Sago kakva vedra tema iako je o kiši baš me oraspoložila

    Mene sve ovo snađe, isprskam se i spreda i otpozadi kao prase, kako to hodam kad se tako ubaljezgam nemam pojma, kao da šljapkam sa perajima po barama

    Redovno budem okupana barom kada naiđe vozilo, to sam već negde pisala, jer nemamo trotoar u našoj ulici nego se bacam u stranu kao vojnik na vežbi a o frizuri mi je jako bolno da pričam evo i jutros, nije bilo kiše, samo vlaga u vazduhu i sva sam kao pufna...

  3. #3
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Kiša i sve što ide uz nju....

    Daklen u gimnaziji je učila sa nama neka Marina koja se mLogo prskala, i svi smo je zadirkivali..., a onda nas je ona ''urekla'' pa smo počeli i mi da se prskamo...

    I tako, recimo da zabacujem do ispred sebe. Da neko ide ispred mene i njega bih isprskala... Doduše, sve zavisi kakve sve štikle imam...ali činjenica je da su mi u četvrtak nogavice do pola listova bile ''gipsane'', kol'ko sam zabacila raznorazne prljavštine na njih...
    Inače, ne prskaju me auti, jer imam svugde trotoar, ali se desi ponaked....
    A što se tiče frizure, za razliku od tvoje ''pufne'' , moja se skroz ispravi...ne baš skroz, ali delujem ko' pokisla kokoš...tako nekako
    I obavezno, kada se vraćam iz nekog šopinga sa punim kesama, ''uhvati'' me pljusak... džaba i kišobran, kada ne znam kako da ga držim...kad su mi ruke pune...

    I ne volem kišu nikako, da li to znači da nisam romantična uopšte...

  4. #4
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Kiša i sve što ide uz nju....

    Ma ko su ti kojima je kiša romantična ni ja je ne volim, šta tu ima romantično biti mokar do gole kože ili stiskati se zajedno pod kišobranom

    A inače, ja sam jedna jako romantična osoba

  5. #5
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Kiša i sve što ide uz nju....

    Pa i ja sam jedna jako romantična osoba... Mada ne delujem tako...:saga:
    Retko ko voli kišu. Al' dobro, možda bude neko ko baš voli i da bude mokar do gole kože....
    Recimo da Englezi, odnosno ljudi koji žive u Londonu, kišu podrzumevaju. Padne i po nekoliko puta na dan. Navikli su na takvu klimu. Retko kad im dan prođe bez nje.

  6. #6
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Kiša i sve što ide uz nju....

    мени је киша ок, немам проблема никаквих...нит ходам тако да се сва испрскам, нит ме неко прска, осим ако не пазим - деси се...али се не сећам кад је било последњи пут.
    ако је фриз у питању - ни то ми не смета јер волим кишу и кад пада киша глупо је имати намонтиран фриз
    а што се тиче куповине и тако то....такође ми не смета
    где си пошла с крмељиве очи

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •