Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Moj ormar

  1. #1
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Moj ormar

    Svaka žena na svijetu bar je jednom sebi postavila pitanje: "Šta da obučem? " ili izgovorila već otrcanu paničnu rečenicu:"Nemam šta da obučem "
    Na pragu je proljeće i uskoro ćemo preslagivati naše ormare,pregledati naše omiljene krpice,neke odbaciti,a neke ostaviti,neke pokloniti ili baciti.
    Šta je to što određuje kako ćemo postupiti I da li nekad pomislimo da treba da se ponašamo ne samo modno i korisnički,nego i zdravstveno.Postoje li komadi odjeće koje iz zdravstvenih razloga odbacujemo,naprimjer tanga gaćice

  2. #2
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    Nije da krećem od tanga gaćica,al su mi one prva asocijacija za : izbaciti iz zdravstv.razloga(čitaj: ostaviti za eventualno nužno oblačenje možda nekad )
    Pobornice tangi stiču kako je njihovo nošenje jedini način da se izbjegnu neugodni obrisi rublja ispod hlača, no stručnjaci upozoravaju na štetne posljedice za zdravlje poput infekcija.

    Pri kretanju se odjeća pomiče s jednog dijela kože na drugi, a kako su tange na osjetljivom području gdje se bakterije iz debelog crijeva mogu lako prenijeti na urinarni trakt, infekcije bakterijom Escherichiom coli su vrlo česte. Ta bakterija može uzrokovati snažne i bolne upale organa mokraćnog sistema.

    dovoljan razlog da se odbace

  3. #3
    Registrovani Član
    mihaela avatar
    Status : mihaela je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Republika Srpska
    Poruke : 1,199
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Одг: Moj ormar

    Tange ne nosim godinama,osim u "specijalnim" prilikama.I tad jedva čekam da ih skinem,smetaju mi.Volim običan pamučni veš,koji me ne žulja,i u kom se prijatno

    osjećam.A odjeću koju ne planiram više da nosim,obavezno poklanjam.Obično sam slala preko Crkve za Kosovo,ili gdje je već organizovano da se šalje.Nešto malo

    sam polanjala rodbini,jer oni svi imaju,neka kupe sebi...poklonim nekome kome možda zaista treba.

  4. #4
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    Kad odstranjujem višak odjeće,obavezno se vodim rečenicom..Ovo nisam obukla cijelo prošlo ljeto(naprimjer) i vjerovatnoća da ću obući ovo ljeto je mala..,pa onda strpam u kese i odnesem u Crveni Krst.
    Ali,postoje komadi koje sigurno neću nikad obući,ali za njih sam "emotivno" vezana naprimjer i onda ih sebično sklonim na najviše police plakara neka stoje
    a kad sam pročitala ovo:


    Presuki grudnjaci osim što nisu ugodni za nošenje mogu izazvati niz nepogodnih reakcija poput iritacija i infekcija na koži, problema s disanjem, a najalarmantniji problem je rak dojke.

    Naime preuski grudnjaci pritišću grudi i ograničavaju sistem limfne drenaže preko kojeg se tijelo rješava kancerogenih toksina. Limfna tekućina se ne pročišćava pa nastaju otekline i kvržice, a iako u rijetkim, mogući su slučajevi u kojima dolazi do raka dojke.

    sve sam grudnjake imalo uske,izbacila iz ormara

  5. #5
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    KAd smo kod ormara,naletjeh na neke najbizarnije primjerke koje mogu da se nađu u nečijim ormarima
    U mom ali,nasmijmo se
    bikini farmerke ispod ovakvih farmerki ne znam da trebaju ikakve gatjke

  6. #6
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    Grudnjak za traženje muškaraca
    Žene koje još nisu ulovile budućeg supruga uz pomoć grudnjaka za traženje muškaraca mogu vidjeti koliko im je još preostalo vremena. Nakon što se odjene grudnjak, digitalni sat pokazuje koliko brzo otkucava biološki sat. Nakon što žena odluči koji je krajnji rok za brak, odbrojavanje počinje.Kada se ulovi muškarac i padnu zaruke, dovoljno je zaručnički prsten staviti u otvor i sat se zaustavlja te počinju svadbena zvona.

  7. #7
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    Hlače namiguše
    Ukoliko mislite da vaša stražnjica ne dobiva dovoljno pažnje, uz ovakve hlače ne možete proći nezamijećeno. Oči na stražnjici naslikane su tako da prilikom hodanja djeluje kao da namiguju. Potrebno je samo izabrati jeste li divlja lavica ili mazna tigrica.
    još samo treba da on stalno hoda iza nje

  8. #8
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Odg: Moj ormar

    moj ormar..

    ja imam samo jednu policu u ormaru, a konan dve.. pa vi vidite..
    Večnost je čista sadašnjost.

  9. #9
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Moj ormar

    samo da me uhvati napad vrednoće, ima da pobacam i ovo malo što imam u ormaru a ne nosim godinama
    no mercy i onda će uvek biti red

  10. #10
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Moj ormar

    Kad mi neko pomene proljetnje spremanje ormara
    mislim,dakle da sam neviđeni hrčak koji je nagomilao toliko mnogo svakakvih krpica da mi bude muka..i svake godine sebi obećam da ću dogodine drugačije

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •