Stranica 11 od 20 PrviPrvi ... 910111213 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 201 do 220 od 383

Tema: Sarma zagore a Musaka se češlja...

  1. #201
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Vrteći i dalje glavom u čudu,Sarmica se bakćala sa šerpicom..izgorjela je nema pomoći
    Treba je resetovati prije neg milka poželi da bar prođe pored kufinje..
    Tiho kucanje na vratima je unervozilo..ko je sad probudiće joj dite
    Na pragu je stajala žena sa osmijehom duge crvenkaste kose,svijetla oka i osmijeha

    "Dobro veče,ja sam nova u selu i rekli su mi da pitam kod manijaka de je ta kuća u koju ću da uselim.."
    "Lićim li ti ja na manijaka"
    "Oprostite,ali meni rekli najveća kuća u selu.."
    "Dobro de..nisam manijak,ali sam glavna u selo idi do onog kioska pa motaj levo,pa desno do prve bukve..e,od te bukve navigiraj nekih sto meteri prema lilastoj kući..tu je jedna mala plava kuća,smjesti se pa se sutra prijavi nek te manijak presvuće.."
    "Dobro,hvala puno inače,ja sam Jeličica .."
    I ode..
    Mili bouže dite mi se probudilo..

  2. #202
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    jaranice ne posustajes
    opasno napeto

  3. #203
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    14.epizoda

    Rijeka je čudno hučala dok je tama obavijala drveće i kaljavi put..Pacukljica je drhtala od straha..a lijepo joj je govorila madre da u selo imaju manijaki..uplašena od glasova koje je čula,,šćućurila se tako da je zalegla na mokru zemlju i skoro prestala da diše.
    Glasovi su se približavali i nije znala kud bi
    Odjednom vidje sasvim jasno svoju rozle baletanku i pogleda u nebo..mjesec se kao izdajica počeo pomaljati iza oblaka i kao da se zaustavio na njoj..
    "Vidi gu Mujo..neko leži dole"
    "Jes vala bona..da vidimo đe zapelo"
    Dva muška glasa pretvoriše se u dva muškarca obasjana mjesečinom..stajali su iznad nje
    "A čija si ti,koja si ti.",reče visok muškarac
    "Šta te ba briga Bandit,čija je..brigee nas,ajmo mi svojim putem"
    Čuvši ime Bandit,Pacukljici se zavrtilo u glavi..Đesika joj je pričala da je to neko kog je njena madre jako voljela i da je to možda njen padre..nije mogla da vjeruje..ustala je polako i onako blatnjava progovorila:
    "Ja sam..ja "
    "Dete bre,pa ti drhtiš..ne boj se,nećemo ti ništa..el tako Mujo"
    "Ćek ba da prvo protaberim kako je to insanće..esi ti žemsko.."

  4. #204
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Priđe im Zolton..
    "Skini te sunčane naočale već jednom,"ljuto mu reče Bandit
    "E,tatko ja gi ne znaem bez njih..a ko vam je ta"
    Pacukljica je razmišljala brzo...mora da je i od majke nešt naslijedila..možda baš sposobnost snalaženja i glavom joj brzo protutnji misao...
    najbolje je da kaže čija je,ako Bandit shvati ko je njena majka,sigurno neće dati tom smrdljivom brkatom muji da je pipne..a on se već cerio ko mačak na slaninu..
    "Ja sam ćerka od gazdarice na kafanu..možda je poznajete ,zove se Še"
    Banditu ispade cigareta..
    Posmatrao je..kad bi se umila,vidio bi joj i lice..ovako musava nije ličila ni na šta..ali te svijetle oči koje su se raširile od straha jako su ga podsjećale na nekog..
    "Pa si pobegnula od madre jel ?"
    ""
    "A de ti je otac"
    " nisam ga nikad ni imala"

    Počeo je da šeta nervozno oko nje..ako je pobjegla,ova je luda i traži je..ako joj je on dovede,možda ga Še dočeka zahvalno..možda ne krene da ga upuca..
    Rođen si pod sretnom zvezdom čoveče
    Ali,nije mu to bilo dovoljno..trebalo bi da je dovede u malo težem stanju..da ispa'ne heroj u očima Še..heroj..uvijek je htio da bude heroj..
    Ne čekajući mnogo krenu prema njoj dok je ona uzmicala..sračunao je da će za par koraka da se poklizne..
    streljao je očima:
    "Ne boj se bre..znam ti madre.."
    Zao pogled u njegovim očima uplašio je sirotu devojku..uzmicala je korak,dva..i odjednom se preko nje nadvila hladna rijeka..
    "Skači mujo,utopi se devojka",povika Bandit

  5. #205
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U kafani kod še

    "Kako je mogla to da mi uradi..kako je mogla da pobjegne ki da sam ja ćela da je ubijem,a ne da je udam..Kud sad,kako sad da okrenem...koga da vikam..
    Padalica je sjela pored nje i kuhinjskom krpom joj brisala suze
    "Polako,Še,naći ćemo je..iz sela nema kud..ajd idem ja da telefoniram Sarmici,ona sve zna"
    "Zovi..ja ne mogu da se pokrenem",reče Še i u suzama ruknu gromovaču..nalakti se na stol i zajauka glasno..
    "Mrak je,hladno je..a ona ima samo one baletanke od papir što sam joj kupila na vašar"
    Padalica priđe i dade joj drugu kuhinjsku krpu da se ušmrkne:
    "Kaže Sarmica da nema pojma,al da misli da nije daleko otiđila.."

  6. #206
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U kući sa crvenim krovom

    Stajao je pored prozora i posmatrao selo..niki neje znao kako je teško biti gazda na vako selo
    Pogleda malo bolje i vidje kako svijetli jedna plava kuća..
    "Opet je Sarmica dala ključeve bez mog znanja e,moraću se obračunjati sa njom "
    Uvuče dim i izađe na balkon..
    "Nek je i to sa Makarijem prošlo,baš ga smori sva ta pompa oko dolaska,ene mu sad pa nek krsti,kadi,vjenčava,saranjuje,nek radi šta 'oće samo nek bidne mir u selo..
    Al kako je krenuo da pije,neće se taj dugo ovde zagrejati.."
    Sa desne strane vidio je još jedo upaljeno svjetlo..još jedna plava kućica je svijetlila
    A reče mu jutros jedan seljak da je čuo zvuke neke mašine ..
    "Pa,ja samo da gledam šta rade po kućama,imam posla moram na'raniti kerove "

    Zazvrlji mu jedan od nekoliko telefona i dok je premetao po džepovima da nađe koji mu zvoni,skonta da zvrlji ipak onaj u kući..U ova doba se niki ne zove,a kamoli gazda na selo
    saću da ga fiknem ma ko da je ..
    jedva je razumio histeričnu Še
    "Nestala Pacukljica"
    " pa dokle da ja čuvam sve,svačija deca,oni koji imaju mala deca,svoja deca,tuđa deca pa i svoju jedva čuvam...
    Sve ja moram"

  7. #207
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Pored rijeke

    "Đes ba vidijo da mujo zna da pliva,skaći sam hajvanu nijedan nije to bilo za bacanje"
    "Koe bacanje..oskliznula se sama na kaljavu baletanku..neje joj majka rekla da ne može u blatište s cipelke,koji će da gi čisti"
    Pacukljica je nejačko mlatarala rukama..
    "Le le..utopi se ",povika Bandit,skinu cipele,pa čarape,pa čarape stavi u cipele,pa kajiš smota u rolnu,pa hlače prebaci da se ne pogužvaju preko jedne grane,pa košulju raskopča ..pa priđe da se umije,pokvasi se malo po dlakave grudi i istrlja i onda kao balerina nježno uđe u vodu..

  8. #208
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Nekoliko minuta kasnije

    Zolton je u čudu gledao šta se događa..pa za trenutak skinu sunčane naočale ne vjerujući da mu otac spašava nekog
    "Koe radiš to tatkoo",vikao je dok je Bandit na rukama iznosio onesviješćenu djevojku..
    "Le le..diše..ako joj kažem na majku ima da me ona odere sa sukaljku..drži Zoltone pomagaj na tatka.."
    "A koe da joj kažeš.."
    "Da se bacila na vodu ladnu"
    "Daj,bona Bandite ne muljaj više,ti s' je gurnoo,šta sad glumiš Dam Van Dama",ljuto će Mujo.

    "Stižem tatkoo."pojuri Zolton ,zagazi u rijeku i prihvati djevojku na svoje ruke
    "Mnogo e ubavo devojče tatko,mnogooo..a el to ta Pacukljica što živi sa majku bez tatka u onu kafanu di gi smo pošli"
    "Koe si zinuo..izlazi više napolje" viknu on ljuto :"ja ni vakcinu na grip nesam primijo "

  9. #209
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Kafana kod še

    "Telefon",povika Še i potrča da se javi
    "Živa je..jesi siguran"
    " sedi de jesi i ne mrdaj,našli su je i saće je dovesti"
    "Oooo,manijakee bog ti dao veliki "
    Klik.
    "Hej.Še nađijo je manijak?"
    "Jeste Padalice,saće je dovesti..gasi taj Pink da ti ne b tamo došla es ćula"
    "Pa moram da vedžbam kako ću na vašar da pevam le le"
    Še je ustala i umila se,pa uzdahnu duboko..samo da je dovedu živu i zdravu.."

  10. #210
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U to vrijeme pored rijeke

    Pacukljica je otvorila oči i zatreptala
    "Ti si me izbavio",reče Zoltonu
    " tatko je ,ja sum samo prifatijo malo..on te spasio na život ..e,esi ubava,nema više ono blato na tebe,kako si zaronila u voda"
    Bandit se obukao i okrenuo ostalima:
    "Dobro je da smo e spasili od sigurne smrti na ledena reka.."
    "Stan ba Bandite ,kako spasili"
    "Dobro zboruvaš Mujo..spasio,ja sam je spasio,a ne vi..el jasno..i nema više ič od toj priča"
    Zolton i Mujo klimnuše glavom.
    "Skini gi sine taj kaputak da se ovo devojče ogrne,sva se treska"
    Pacukljica još uvijek u šoku prihvati topli kaputak i pogleda ih onim svojim lijepim,umivenim licem:
    "A da me vodite kod madre

    Bandit je posmatrao
    "...nema sumLje,ovo ubavo devojče je njegovo.. I on je ispao heroj..
    Kako sad izađi pre Še će ga utepa jer je ostavio ..će da gi ljubi jer joj je spasio dete...
    Oće li mala da se seti da joj je tatko pomogo da potone u voda..uvek može da kaže da je pala u šok pa gi se ne seća.."

  11. #211
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    bila je ovo 14.epizoda
    iznenađenja tek slijede

    ostajte ovdje,
    sunce tuđeg voruma neće vas grijati
    ko što ovo grije



    ova teme postaje sve tešnja
    sarma gori ,musaka se češlja

  12. #212
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    15.epizoda

    Mrak je gusto obavio selo,samo su kerovi lajali i duvao je neki jak vjetar kao da će sve kuće da oduva..
    Činilo se da nikad neće prestati.
    Mali plavi krovovi su drhtali pod brzinom vjetra dok su svud naokolo letjele vrećice za smeće,brushalteri i benkice,hatjke sa patuljkom i čarape na tufne..
    Jedan muški kaputić se zakačio na vrh bandere i tarlahao stvarajući nevjerovatnu buku.
    Kante za vodu su udarale od oluke i škripalo je na sve strane..olujni ciklon se nije šalio
    Električni stubovi su nakrivljeni prijetili da se uruše..
    Fijukanje vjetra unosilo je strah u kosti..

  13. #213
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Pored rijeke

    Poluonesviještenu Pacukljicu,Zolton je kao najjači uzeo u naručje
    "I kude sad tatko"
    "Jao bre,pa ovaj vetar se ne šali..šta gi je ovo",viknu u panici zgroženo gledajuć u ruku
    "Otpala ti kosa na tebe tatkooo..vidi kolko kose nestade"
    U ruci mu je bio veliki pramen kose i odjednom mu zazebe po oćelavjeloj glavi..Pa,kako će bez kose pred Še
    Mujo se nije prestajao smijati: "Ih,ba švaleru kako ćeš taki pred trebu"
    Od smijeha nešto udari po Banditovoj ćeli..zanese se od udarca:
    "Idi bre Mujo,pa kakoo ti je ovo zubalo..de se rade još ovakve proteze.."
    "Vrći vamo ajvanu,to moji zubi,to mi Helga u njemećkoj platila kasam je obilazijo poćesto"
    Uze Mujo zubalo,turi nazad pa će:
    "De sad kasi pametan,kako ćemo sad od ovog belaja da 'odamo..vid cura se sva smrzla.."

  14. #214
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U kući kod Še

    Prišao je nježno i blagotelećim pogledom se osmijehnuo..sva je drhtala od ljepote njegova ledeno plavog oka koje se opasno približavalo i kretalo ka njoj..
    ..uzdahula je snažno te se gornje dugme na rozle košuljici otrgnu i udari pravo u gas lampu koja puče kao bomba..Toliko je čeznula da je dotakne..da je poljubi..
    strast je vrcala na sve strane sve do kamina pored kojeg se magično prostirala čupava dekica..
    Ustade,pristavi sebi još jedno lonče kafe
    Čemu se sjećati,čemu prizivati trenutke nastajanja njene kćeri..Ustade i pogleda kroz prozor..olujni nanosi su bili sve veći,ali je bila spokojna.
    Manijak je javio i njeno je bilo da čeka.Najvažnije je da su je pronašli..
    Pacukljica se prevarila ako je mislila da može da pobjegne od udaje
    Nije znala kud bi sa sobom..ustajala je,gledala kroz prozor..gledala u telefon kojim nije bilo moguće ikog dozvati ..struja je žmirkala i krenula je da pronađe svijeće

  15. #215
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    "Kako ćemo 'odati ovo nosi bre sve će nas utepati u ladna reka"
    "Ćut Zoltone,ti si opterećen,držiš to ubavo devojče na ruke,a Mujo i ja ćemo odtarlahati"
    "De ba da ja stavim koji kamen u gatjke",vikao je Mujo i jedva pružajući otpor vjetru,sagnuo se i našao dva velika kamena,pa ih turi u gatjke..dodade još dva i turi u džepove..
    "De sad ti Bandit,naoružaj se kamenjem"
    "Idi bre budalo,pa da uprljam nove gatjke što sam ih onomad kupio na vašar kod onu ciganku,a navalila bre da me meri pa meri pa .. "
    " Moremo 'vako..ti se prifati za Zoltona,ja ću za tebe pa ko vozić da se zakaćimo bolan,da vas ovaj hajvan ne otpuše"
    I Uhvati se Bandit za Zoltona,obgrli ga rukama,ufati se Mujo za Bandita i obgrli ga oko struka..
    "More Mujo,digni ruke gore da ti ih ne b odseko "
    Čudni vozić se počeo pomjerati pustim sokacima po kojima su letjele guljevine od krompira i luka..

  16. #216
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U kući sa crvenim krovom

    šta je ovo večeras..od telefona ne mogu da živim..bar je fiksni u prekidu,a ovih nekoliko brojeva ne prestaju da pište..
    "Lea je ,Mane..brzo se spremi da mi obezbediš onu malu Jelenu,da Kostov..jeste,treba mi odmah da je sutra doturiš u emisiju...znam bre,ali neće bez tebe da pravi aranžman..ajd budi ljubav,učini mi to bre.."

    "alo,mane me čuješ..piči vjetar ništ ne čujem,daj bre one tenkove poteraj..znam,nemaš kaputić..ma samo daj nalog da krenu,ti ostani nemo' se preladiš.." klik

    "O,mane đe ba zapelo pa još mi ne dovode Pacukljicu.." klik

    "Oš mi daš..alo bre el me čuješ..oš mi daš ol ne daš dugmitje krći i kod mene..sve ću ti kuće uselitii bez pitanja s ćuo dofati li musaka ijedno jes me ćuool..oo,imanmalodite aj zdrafo"

    "Pa dobre bre si ti taj manijak,pa ja nema vremena da me oblačišmnemam bre,imam deset narudžbi aljina za vašar..piši bre,auuu bre ebote,piši da s me obuk'o"


  17. #217
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Ostanite uz nas,sutra u 16.epizodi novi zaplet

  18. #218
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    16.epizoda

    Negdje pred svitanje..

    Še je uznemireno šetala gore - dolje pokušavajući da shvati da l je samo oluja odužila povratak ćere i bila ljuta na sebe kako nije pitala manijaka ko će je dovesti
    A i Padalica se negdje zadržala pa je brinula..da li je moguće da je opet neko nagovorio da se uda..a klela se da nema te sile koja bi je opet u okove vezala...ipak,čim se vrati moraće je odvesti do oca Makarija.on je jedini koji će joj detaljno objasniti sve njene dileme..
    Razgrnula je firanjgu na prozor i gledala u noć...
    Svi ćet sokaci bili su puni đubra na nekim krovovima tarlahale su gatjke raznih boja i veličina,šerpice su visile sa granja kao novogodišnji ukrasi..
    al se barem oluja stišavala..u daljini je svitalo..
    Pristavila je ko zna koju kafu..

  19. #219
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    Kod kioska Prozor u svet

    "Kad će više da svane pa bar da vidim nać' sokak do kuće..e,jesam se upetlj'o sa ovim robama u kiosku šta sve nisu tražile te žene seoske..brushalter za ćet,brushalter za spam,gatjke za modu,gatjke za psiSologiju,za ovo,za ono" kukao je Zanesenjak,sklupčan pored gomile cigli koji je prinio onomad da zagradi prostor oko kioska da ne b čistio vazda silne hepeke koje noćom vjetar nanese..
    "..a sve vele nema muškaraca u selo"
    Vjetar je polako jenjavao kad je izvukao rasčupanu glavu da proviri..skinu list kiselog kupusa sa kose i pogleda prema sokaku ..neki čudni vozić se kretao prema njemu..

  20. #220
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,353
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Sarma zagore a Musaka se češlja...

    U salonu "Sarme motam subotom"

    Musaka se šetkala po salonu vrteći škaromakaze u ruci..ma,da naiđe iko bilo ko samo da je prođe napetost koju osjeća usljed priliva kreativnog procesa..makaze baš čudno djeluju na nju
    Pogledala je u plafon
    Oluja joj je ponovno pomjerila krov..moraće da traži majstora da joj to zakrpa..nekog bi zvala,al nema čim..televon joj opet crk'o
    Sjede pa jednu polako i osjeti kako je nosaa..ufati je san nakratko..trže se kad začu zvuk telefona,skoči i uze fen: "Alo.."
    Mačka skiknu i ona se prepade..to je pišćala mačka,a ne televon
    "Moram se umiti,moram zaboraviti makaze und fen und makijevo obećanje o lapatopa na struju.."
    Sa prozora kupatila vidje da sviće..

Stranica 11 od 20 PrviPrvi ... 910111213 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Da li je ljubav sarma
    Od DaDole u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01-11-2019, 10:03
  2. I tako je sarma morala biti ubivena...
    Od Man u forumu Svaštara
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 05-06-2018, 07:23
  3. Razne vrste musaka, složenaca, đuveča....
    Od Пркос u forumu Kuhinjske teme
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 24-05-2016, 14:50
  4. Sarma - razne vrste...
    Od Пркос u forumu Kuhinjske teme
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 23-10-2012, 07:14

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •