Filmovi zasnovani na istinitim pričama ..
"U divljinu" (Into the Wild)
Film prati život Kristofera Mekendlesa, diplomca Emorija, koji je bio vrhunski sportista i student na ovom fakultetu. Nakon diplomiranja, svoju ušteđevinu od 24.000 dolara daje u dobrotvorne svrhe i kreće na putovanje ka Aljasci. Na svom putu upoznaje mnoge zanimljive ljude koji mu pružaju podršku ali i oblikuju njegov život.





Odgovori sa citatom



Homer Hikam, sin rudara, želi da lansira sopstvenog Sputnika. Iako se suprotstavlja ocu, počinje da proučava raketnu tehniku.Uz pomoć prijatelja kreće u pravljenje rakete, iako su svi protiv te ideje. Međutim Homer ne odustaje.
Priča se zasniva na mentalitetu mafije i fokusira se na Henrija Hila i njegove prijatelje koji se penju po hijerarhijskoj lestvici u mafiji sve dok ne postanu šefovi. U borbi sa prihvatanjem uspjeha svojih prijatelja, Henri treba da odluči da li će da ih ukloni ili će uspjeti da pronađe način da postane glavni šef mafije.






