Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !

    СТАВ


    Уредништво портала Вожд:

    Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !

    По цену да од сада сви замрзе овај сајт и да више никад нико не прочита ниједан текст на овом порталу, морамо саопштити чињеницу да од јуче имамо и званичан доказ да смо комплетно идиотски народ, са суицидалним намерама.

    Када смо 08.јуна 2013. волонтерски покренули овај сајт, желели смо да појачамо дух патриотизма у Србији и мислили смо да ће се након прве године нашег рада повећати број родољуба у Србији. Тек је прошло девет месеци, али смо јуче увидели да су то само наше пусте жеље.

    После јучерашњих парламентарних избора, требало би да све нас Србе стрпају и пошаљу на Титов Голи оток да туцамо камење, јер за боље и нисмо. Изгласали смо да будемо робље, па би смо на Голом отоку радили исто што и робови на југу САД, пре двеста година.

    Ми Срби, православци, руска браћа, народ који су у прошлости бомбардовали американци, енглези, французи и немци, народ чији се срце и душа налазе на територији која се зове Косово и Метохија: изгласали смо парламент који ће изменити Устав којим ћемо се и званично одрећи Косова и Метохие, устав који ће и севереној Србији и Рашкој области донети још веће аутономије са правом да се референдумом одцепе кад год то становници тих територија то изгласају;

    - парламент који ће нас одвести у НАТО, који не само што нас је бомбардовао, него ће наше војнике у будућности слати да ратујемо у туђим државама за рачун САД и ЕУ иако никад раније у историји нисмо имали војску која напада туђе територије;

    - парламент који ће одобрити увоз и производњу генетски-модификоване хране и тако уништити наша будућа поколења, јер ко не зна чисто да га обавестимо да они који једу ГМО храну никад неће добити унуке, односно ако се хранимо са ГМО рађаћемо стерилну децу;

    - изгласали смо парламент који мрзи Владимира Путина и који ће потпуно окренути леђа Русима и срушити пројекат Јужног тока, а уласком у ЕУ и изгубити све трговинске повластице које имамо са Русима;

    - парламент који ће на београдској обали направити највећу џамију на Балкану;

    - парламент који ће давати подршку патријарху Иринеју да све православце претвори у екуменисте који ће се љубити скуте Ватиканског папе;

    - парламент који ће убудуће дозвољавати геј параде и увести законе о геј браковима и о усвајању деце од стране геј парова, и који ће из школских дневника избацити оца и мајку и убацити родитеља 1 и родитеља 2;

    - парламент који ће наставити економску политику свих предходних Влада у последњих 14 година и задуживати све више и на све дуже рокове наше будуће генерације, тако да ће наше дугове враћати и наши праунуци, ако нам предходно на име дуга не одузму све делове Србије, тако да нам остане само београдски пашалук и то без Земуна.


    Тако да драги ретардирани народе мој (а подједнако смо криви и ми који смо изашли и они који нису изашли на изборе) ископали смо себи раку. Размишљајмо о томе сад док нас буду спуштали у њу, а колико смо глупи вероватно нећемо ни сад о томе размишљати јер смо опијени велелепном победом Александра Вучића.



    текст: Уредништво портала Вожд
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !

    glup čovek ne može da razmišlja......a slažem se da smo dokazano glupi...ili abnormalno nemoralni. ili oboje.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #3
    Registrovani Član
    LonČe avatar
    Status : LonČe je odsutan
    Registrovan : Jan 2015
    Pol:
    Lokacija : https://wucicca.wordpress.com/
    Poruke : 2,048
    Tekstova u blogu : 74

    Početno Odg: Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !

    Никако ми нија јасна та СерБска насушна потреба да "шлајмарише" по свом хабитусу!
    Па докле БРЕ мајку му?!
    Ево за свог животног века, никад нисам чула да је и један припадник неке друге националности, "пљувао" по свом народу ни упола на начин који то моји предраги земљаци чине... јел то у нашем гену негде записано да се самонељубимо?
    Мора да неки тешки психички проблем ту лежи, а жељна сам дана када тога неће бити.

  4. #4
    Registrovani Član
    salel avatar
    Status : salel je odsutan
    Registrovan : Sep 2013
    Pol:
    Poruke : 9,459
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Браћо Срби, ми смо тотално идиотски народ !


Slične teme

  1. Ванредно стање у Србији!
    Od Poštar u forumu Srbilend
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 22-05-2014, 17:09
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11-03-2014, 04:44
  3. Ово имa Само у Србији…
    Od Man u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07-09-2012, 07:20
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03-08-2011, 00:04
  5. Дотако сам дно
    Od QueenOfClubs u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19-06-2010, 22:52

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •