Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 161 do 169 od 169

Tema: Sve naše Telme

  1. #161
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Telme su radoznalo posmatrale Baka koji se nevoljko meškoljio, a i kako ne bi kad su sve tri onako polugole u piijesku , oslobođene sveg suvišnog, pomno posmatrale šta on to ima da im kaže ili još važnije, šta će da učini.
    A on nije činio ništa.
    Sjedio je u pijesku sa glupom kravatom koju je omotao oko pocijepanih bokserica

    "Ovako nisam zamišljao odmor "

    "Mužu moj, aj ti polako nama razjasni sve ostalo Kao prvo, nisi došao u prošnju, pa se zakačio te kravate k'o pjan plota, već si došao da nas vratiš manijaku, je l' tako? A sem toga, toliko smo u braku,a nikad je nisi nosio"

    "Pa, Srećo vidi, rekao mi Mane da je ni za živu glavu ne smijem skinuti"

    "Dobro, ne smiješ jer pokriva pocijepani dio bokserica..ali, glupa je do bola, saĆu ti dati pola mog grudnjaka pa fino k'o čovjek zategni preko gatjki, mislim da tako visi taj hepek, ne ide"

    "Dobro,onda ću je okačiti oko ruke"

    " znači Mane je rekao da mora biti na tebi..garant ima neki GPS lokator u toj kravati..ali koji će mu moj taj lokator?Kao da mi možemo pobjeći ikud odavde?"

    "Možda je mislio da bih ja pobegao od vas tri"

    "A nemaš ni ti gde, je l tako Nedo", uključi se Fajf, pa dodade : "Sem, ako Mane ne zna da je ovo puno veće ostrvo nego što nam se čini"

    "A kako ću ja da gledam Esmeraldu", ubaci se Keti

    Već iznervirana, Neda otkopča grudnjak, Baku se oči zakotrljaše, skinu ga i zubima presječe na pola pa mu dobaci lijevu polovinu:

    "Turi ovo na te bokserice, da bar nešto sačuvamo i davaj 'vamo tu kravatu "

    "

  2. #162
    Registrovani Član
    bakterijasmarsa avatar
    Status : bakterijasmarsa je odsutan
    Registrovan : May 2015
    Pol:
    Lokacija : Kikinda
    Poruke : 14,747

    Početno Odg: Sve naše Telme

    Ovo je bolje od Esmeralde
    Legal Alien

  3. #163
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Bak je posmatrao ljepotu tropske lagune, svjetlucavo sedefastog bijelog pijeska, nestvarno lijepog tirkiznog mora i pomislio kako je to savršenstvo upravo ono što je želio cijeli život..odmor u raju, na pijesku...zaneseno je sklopio oči ...
    Sunce je lagano zalazilo dok su ga nježne ruke polako masirale, pijiuckao je rashlađeno vino opijen mirisom njene kose koja mu se , kao slapovi , spuštala na stomak...

    "Diž' se, sad će mrak, treba da napraviš neko sklonište, poslije ćemo da sanjarimo", reče mu vidno nervozna i rasčupana Neda.

    Trgnut iz sanjarenja, Bak se nevoljko pridiže, popravi grudnjak na boksericama i reče:

    "Polako Srećo, pa ima vremena"

    "Oluja će"

    "Budeš li vršila pritisak, pozvaću ti Harisa "

    " de ti sanjari, sad ću ja oko skloništa "

  4. #164
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Ali grudnjak na boksericama, hit

  5. #165
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Bilo je poznato da je Bak dobar muž.
    Apotekarski uredan, pažljiv i vjeran svojim ženama koje nikad ne bi ostavljao na cjedilu.
    Zato nije mogao da dozvoli da Telme same podižu sklonište, pa je krenuo za Nedom koja je ljuto zanosila kukovima.

    Nikada on ne bi napravio nekoj ženi podvalušto naravno nema veze sa onom organizacijom proslave rođendana Načelnice kad je nagovorio kolege da joj kupe vibrator pa su ga umotali i stavili u kutiju u kojoj je bio šampanjac, koji su uredno prije toga, popili.

    Nije da su se kolege bunile zločestoći prijedloga i nije da im suze sreće nisu tekle niz lice kad vibrator iskoči, jer eto
    red je bilo da i njoj pukne.

    Da li je ovo realno, razmišjao je..usred čarolije tirkizno plavog mora, svjetlucavog pijeska , palmi i polugolih urmašica, on je prebirao po glavi trenutak kad je Načelnicu udario vibrator posred nosa

  6. #166
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Polako im je prilazio, razmišljajući o lokatoru koji je Neda bacila u more..bio je u kravati, a poznavajući Manijaka bio je gotovo siguran da je blefirao i da možda ima još jedan negdje na sebi
    Gdje bi mogao biti pa, on na sebi ima samo nekoliko centimetara tkanine

    Keti je nešto jela što mu je dalo ideju da joj kasnije potraži banane, mislim nema tog tropskog ostrva bez banana, a za to vrijeme Fajf je nekim grabljicama češljala duge, plave talase, a neromantična Neda je pomno vadila pijesak koji se uvukao kojekude.

    Poželio je da joj pomogne, ali se sjetio Manijakovih riječi :
    "Svoju misiju ćeš obaviti časno i vojnički.
    Nema fizičkog kontakta sa urmašicama

    Prekršiš li pravilo, ne samo da neću onu tvoju kalašturu od načelnice ostaviti u nedođiji, već ću je poslati za tobom, tu na pusto ostrvo."


    Stresao se i od same pomisli
    To primijeti Fajf: "Bre BAk, pa nije ti valjda ladno Dođi da te ugrejemo"

    Istinu.
    Mora im reći istinu.Vrag je odnio šalu i očito je već bilo da se od njega očekuje da bude muško.

  7. #167
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Pažljivo je prikupljao grane i mala debla na kojima jesu bila silna imena urmašica, ali sila zakon mijenja...
    ...morao je nečim da se uposli, prije neg' im kaže ono šta mora. Odrezao je nekoliko većih grana za krov, a od palminog lišča napravio improvizovani ležaj.

    Dok je tako rezao i pravio sklonište , ispod oka primijeti da ga Telme posmatraju veoma znatiželjno.
    Brzo baci pogled ka grudnjaku i odahnu...stajao je na mjestu uf Neda je to pričvrstila za bokserice da ne mrda ili da selektivno mrda.
    Keti mu prinese rakijicu pa će :" A ima li negde banana?"
    Klimnuo je
    Odloži mačetu i sjede.

  8. #168
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,312
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Zadovoljne novim skloništem, Telme počeše da poskakuju od sreće.
    Čak je i Keti zapjevala:

    "Ludak kaaaaaaaaaooo jaaa"

    Ponesena ritmom i Ketinim raspoloženjem i Fajf se promrda i zapjeva :
    "Dodirni mi koleeenaaa, to bih baš volelaaa"

    Tako raspjevane, polugole i razdragane prilazile su Baku svaka pjevajući svoje.

    On se prosto prenerazio, jer taman je mislio da im kaže istinu kojom bi garant sprečio napad vrbopucačica , ali je očito zakasnio.
    Brzo pogleda u Nedu očekujući bar jedan glas razuma, ali..

    Neda je ponesena ritmom, uvijala kukove pjevajući:
    "Amore mio, ja moram ti reći, o da je malo, bar malo ti veći, to bi bio loom"



    Približavale su se opasno.
    Stao je raširenih nogu, držeći ruke napred kao golman kad se puca penal.
    Samo je ispred sebe imao tri vatrene lopte koje su nezaustavljivo krenule ka njemu...

  9. #169
    Registrovani Član
    Keti avatar
    Status : Keti je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 14,553

    Početno Одг: Sve naše Telme

    Ajme

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Članovi koji su pročitali ovu temu: 6

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •