Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Мале тајне

  1. #1
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Мале тајне

    Колико брзо пронађете скривене стране нове љубави?
    Код неког је то скривени сексуални живот, типа фетиш, код неког мало... хм... неразјашњен однос са мамом... Код неког можда притајене црте карактера...
    Кажу да подсвест увек исплива на површину...
    Шта тада?
    Да ли, можда и несвесно, те мале мане тражите у некоме или се сигнална лампица једноставно упали?
    У почетку је све дивно и романтично, сијате од среће... Да ли у таквом стању можете да приметите очигледна неслагања или то долази много касније?
    И... како реагујете?
    Борите се, кажете истину, испитујете интензитет, сматрате да ће се све касније решити кроз компромис, жмурите или одлазите?
    Кажу да сви имамо тајне. Која је ваша?
    А ја... Мислим да знам када је вредно компромиса а када треба дефинитвно да одем... И не осврћем се.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  2. #2
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: Мале тајне

    Obično mi je dovoljno nekoliko sati,i obično me prvi utisak ne prevari :nos:
    lampica je čudo dešavalao se i da se izujem bos... da brže pobegnem :raz_067:
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  3. #3
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Odg: Мале тајне

    Male tajne velikih majstora prerušavanja
    Kvini,i tebe baš svašta zanima ....kao i mene doduše.
    ja volim kontakt oči u oči,jer iz toga mogu mnogo da zaključim odmah na licu mesta.
    Komunikologija mi je deo obrazovanja,tako da posmatram čoveka iz više uglova,a da se to ne
    primeti i da on toga nije svestan.Mnogo toga što se želi sakriti se otkriva neverbalnom komunikacijom,jer podsvest se ne kontroliše,a ona ima svoje mehanizme prisutnosti.
    U zavisnosti od toga koliko je teška ta tajna,zavisi i moj stav o tome da li je ili nije moguć uspeh u funkcionisanju kroz kompromis,i da li je vredno truda ili treba jednostavno staviti tačku na i....pre nego se dodje do kraja rečenice.....da se ne bi stavljala tačka naknadno
    Poslednje uređivanje od Bisernica : 06-02-2010 at 01:12

  4. #4
    Registrovani Član
    Slowpoke Rodriguez avatar
    Status : Slowpoke Rodriguez je odsutan
    Registrovan : Sep 2009
    Pol:
    Lokacija : Pozarevac
    Poruke : 817

    Početno Odg: Мале тајне

    Tako ne funkcionisem... ich ja da zamaram moj mozak o icemu vezano za partnerku, ako oce, oce, a ako nece siroko joj polje... ako mi odgovara ok, ako ne 'vatam krivinu, doduse cesto neuspesno... ... a, da se svadjam s mamom svadjam se...
    Jose something I forgat to told you Slopo Rodriguez have a gun!

  5. #5
    Registrovani Član
    j-a-m-i avatar
    Status : j-a-m-i je odsutan
    Registrovan : Sep 2009
    Poruke : 57

    Početno Odg: Мале тајне

    [quote author=Manijak link=topic=970.msg19179#msg19179 date=1263599029]
    Obično mi je dovoljno nekoliko sati,i obično me prvi utisak ne prevari :nos:
    lampica je čudo dešavalao se i da se izujem bos... da brže pobegnem :raz_067:
    [/quote]

    Poneseš li obuću? :raz_067:

  6. #6
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: Мале тајне

    [quote author=j-a-m-i link=topic=970.msg20037#msg20037 date=1264275334]

    Poneseš li obuću? :raz_067:
    [/quote]

    :raz_097:

    gaće i patike pod mišku i tuuuuuuutanj
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  7. #7
    Registrovani Član
    j-a-m-i avatar
    Status : j-a-m-i je odsutan
    Registrovan : Sep 2009
    Poruke : 57

    Početno Odg: Мале тајне

    Eh, kad si već i gaće tako brzo skinuo, onda je zaista mantil spas.

    Mada, usput tako (raz)odeven, uvek možeš naleteti na .

  8. #8
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Мале тајне

    [quote author=Bisernica link=topic=970.msg19180#msg19180 date=1263599432]
    Mnogo toga što se želi sakriti se otkriva neverbalnom komunikacijom,jer podsvest se ne kontroliše,a ona ima svoje mehanizme prisutnosti.
    U zavisnosti od toga koliko je teška ta tajna,zavisi i moj stav o tome da li je ili nije moguć uspeh u funkcionisanju kroz kompromis,i da li je vredno truda ili treba jednostavno staviti tačku na i....pre nego se dodje do kraja rečenice.....da se ne bi stavljala tačka naknadno
    [/quote]
    Ех, видиш, ја и питам колико брзо или касно се то открије...

    Ето, ја сам имала ситуацију да је све савршено док је све у мени вриштало "не" без икаквок разлога. Бар се мени тако чинило.
    И наравно да сам послушала разум, као и увек.
    И погрешила.
    И дан данас, кад се сетим, не могу да се сетим шта ме је толико одбијало а нешто јесте, чим сам тако реаговала.

    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  9. #9
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Odg: Мале тајне

    [quote author=QueenOfClubs link=topic=970.msg20166#msg20166 date=1264362499]
    Ех, видиш, ја и питам колико брзо или касно се то открије...

    Ето, ја сам имала ситуацију да је све савршено док је све у мени вриштало "не" без икаквок разлога. Бар се мени тако чинило.
    И наравно да сам послушала разум, као и увек.
    И погрешила.
    И дан данас, кад се сетим, не могу да се сетим шта ме је толико одбијало а нешто јесте, чим сам тако реаговала.


    [/quote]

    Ponekad nam neki unutarnji glas šapne da nije sve na svom mestu,a da za to nema nikakvog vidljivog razloga.Meni se kod nekih desi da imam tu stand by lampicu i uglavnom nikad ne omanem.Ne mora da bude nešto strašno,ali me moja intuicija uputi na trag tom nečem.Recimo jedan mali primer : čovek je fasciniran ženama ,bog zna kako ,sve u superlativu ,a u stvari je veliki ženomrzac.To nije strašno i da se *lečiti*,ali ne bih obratila pažnju da me nije zanimalo.Tako uglavnom pored mene može da prodje bilo koja tajna ,ukoliko me ne zanima onaj ko je krije .Vrlo često sam u životu slušala srce,a prenebregavala razum,pa sam se uglavnom nasankavala.Od kad poklanjam malo više pažnje *nosu*,lakše nanjušim nevolju i ako ne pobegnem ,bar se pripremim na vreme.
    Poslednje uređivanje od Bisernica : 06-02-2010 at 01:12

  10. #10
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Мале тајне

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Колико брзо пронађете скривене стране нове љубави?
    Код неког је то скривени сексуални живот, типа фетиш, код неког мало... хм... неразјашњен однос са мамом... Код неког можда притајене црте карактера...
    Кажу да подсвест увек исплива на површину...
    Шта тада?
    Да ли, можда и несвесно, те мале мане тражите у некоме или се сигнална лампица једноставно упали?
    У почетку је све дивно и романтично, сијате од среће... Да ли у таквом стању можете да приметите очигледна неслагања или то долази много касније?
    И... како реагујете?
    Борите се, кажете истину, испитујете интензитет, сматрате да ће се све касније решити кроз компромис, жмурите или одлазите?
    Кажу да сви имамо тајне. Која је ваша?
    А ја... Мислим да знам када је вредно компромиса а када треба дефинитвно да одем... И не осврћем се.
    Колико брзо пронађете скривене стране нове љубави?

    Brzo. kad me neko zanima,retko sta moze sakriti od mene.

    Код неког је то скривени сексуални живот, типа фетиш

    To odmah izadje na videlo


    Код неког можда притајене црте карактера

    primeti se isto odmah,samo treba gledati detalje. detalji odaju ljude najvise.

    da li zumrim ili odlazim....nazalost pre sam sklona da zmurim. '' nije on takav,on to radi zbog ovog onog ili onog,mozda ima probleme zbog ovoga, a nije sigurno,pricinjava ti se '' ...a bas jeste takav. pravim kompromis ako osecam da ne znam coveka jos dovoljno da bih ga procenila,a ne zelim nekog tek tako da osudim,plus bi me izjedalo ono ''a sta da sam mu pruzila sansu '' , ****ga,jednom se zivi,hocu da saznam sve hocu do kraja da isteram,kad smo vec poceli,da iscrpim maksimum iz nekog odnosa, hocu da saznam kako ce se zavrsiti ( ko o seriji da pricam )

    no,to ne znaci da glumim banderu i kretena dok ti ne dodjes sebi. o ja jesam cak i preosetljiva ( ovo je jako opasno izjavljivati javno ) al ako su mislsi samo zbog toga da me imaju u shaci, mnogo su se zajebali, osecanja moja postaju jedno a ponasanje.....

    sasvim drugo.

    a doslo je do toga jer su prekrsili moje poverenje a tad se moje ponasanje drasticno promeni.

  11. #11
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Мале тајне

    Ima nesto u bisernicinom tekstu sto vazi i za mene.nekako u razgovoru s takvom osobom osetim da ima nesto-mutno-.da li je to instikt,iskustvo koje tera mozak da povezuje prethodne dogadjaje i seca se ,ne znam,ali desavalo se.desavalo se i da ne umem da objasnim i dam odgovor na pitanje-pa zasto ti se ne svidja-,bas je fin..jednostavno je tako.mozda nacin izrazavanja,gestovi,reci koje su ih pratile,pogledi..ali dovelo je do toga da prepoznam da osoba u stvari samo glumata.desavalo mi se i da me to prevari i da naknadno saznam neke stvari,nekad sam prelazila preko njih jer sam ih smatrala normanim,vrednim tolerancije,delom licnosti te osobe,nekad sam ostajala bez teksta.ali verujem da su i oni tako isto saznavali stvari o meni,pa smo tu negde egal.znam da mi je jednom prilikom jedan decko rekao -ja mislio ti fina,mirna,tiha,a ti..ne mogu da budem sa osobom koju ne mogu da kontrolisem-,ja sam bila iznenadjena,promakla mi je ta zelja za kontrolom,tako da je ispalo bolje.

  12. #12
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Мале тајне

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    Ima nesto u bisernicinom tekstu sto vazi i za mene.nekako u razgovoru s takvom osobom osetim da ima nesto-mutno-.da li je to instikt,iskustvo koje tera mozak da povezuje prethodne dogadjaje i seca se ,ne znam,ali desavalo se.desavalo se i da ne umem da objasnim i dam odgovor na pitanje-pa zasto ti se ne svidja-,bas je fin..jednostavno je tako.mozda nacin izrazavanja,gestovi,reci koje su ih pratile,pogledi..ali dovelo je do toga da prepoznam da osoba u stvari samo glumata.desavalo mi se i da me to prevari i da naknadno saznam neke stvari,nekad sam prelazila preko njih jer sam ih smatrala normanim,vrednim tolerancije,delom licnosti te osobe,nekad sam ostajala bez teksta.ali verujem da su i oni tako isto saznavali stvari o meni,pa smo tu negde egal.znam da mi je jednom prilikom jedan decko rekao -ja mislio ti fina,mirna,tiha,a ti..ne mogu da budem sa osobom koju ne mogu da kontrolisem-,ja sam bila iznenadjena,promakla mi je ta zelja za kontrolom,tako da je ispalo bolje.


    :pop:

  13. #13
    Registrovani Član
    Lujka avatar
    Status : Lujka je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 734

    Početno Re: Odg: Мале тајне

    Citiraj Prvobitno napisano od Bisernica Vidi poruku
    Ponekad nam neki unutarnji glas šapne da nije sve na svom mestu,a da za to nema nikakvog vidljivog razloga.
    Upravo tako.
    Ponekad je dovoljno samo da vidim osobu, "prostrelim" oci "nesto mi zamirise" i dovoljno mi je da je eliminisem iz mog zivota. Ima i onih koji prodju prvi test ali se nakon nekog vremena da otkriti/naslutiti da nije bas sve kako se doticni prikazuje. U zavisnosti koliko mi je stalo do te osobe toliko cu vremena i truda posvetiti da otkrijem sta je iza svega. Ako se pokaze da mi te skrivene (otkrivene) tajne nikako ne odgovaraju zbogom-ostaj-dovidjenja.

  14. #14
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Мале тајне

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Колико брзо пронађете скривене стране нове љубави?
    Код неког је то скривени сексуални живот, типа фетиш, код неког мало... хм... неразјашњен однос са мамом... Код неког можда притајене црте карактера...
    Кажу да подсвест увек исплива на површину...
    Шта тада?
    Да ли, можда и несвесно, те мале мане тражите у некоме или се сигнална лампица једноставно упали?
    У почетку је све дивно и романтично, сијате од среће... Да ли у таквом стању можете да приметите очигледна неслагања или то долази много касније?
    И... како реагујете?
    Борите се, кажете истину, испитујете интензитет, сматрате да ће се све касније решити кроз компромис, жмурите или одлазите?
    Кажу да сви имамо тајне. Која је ваша?
    А ја... Мислим да знам када је вредно компромиса а када треба дефинитвно да одем... И не осврћем се.

    Na moju zalost,uvek sam ignorisala lampice koje su ne samo se palile,nego pretile da izazovu pozar u meni. Procuvam i uvek budem u pravu,ali problem je da uvek svesno ignorisem to sto mi se desava,sto se nadam da ce se promeniti ubuduce jer me je prethodno iskustvo kostalo i zivaca i nerava i emocija i kilaze..ma svega..
    Ja sam samo tu, da vreme brze prolazi....

Slične teme

  1. Псујем, а не желим то!
    Od kojica u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 29-05-2012, 07:03
  2. Године нису битне?
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 07-12-2011, 21:59
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08-11-2011, 18:18
  4. Да се не заборави !
    Od Sandokan u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06-11-2011, 22:40
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27-10-2011, 12:07

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •