Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 29 od 29

Tema: Лако је њој

  1. #21
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Лако је њој

    Ma lako je tebi...
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #22
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Odg: Лако је њој

    Citiraj Prvobitno napisano od Sibi Vidi poruku
    Iza svakog uspešnog muškarca stoji (odana, uspešna, proračunata?) žena, ali iza uspešne žene ne stoji muškarac. Generalno, uspešna žena je sve postigla sama.
    U Srbiji ... muškarci se boje uspešne žene, a druge žene joj zavide, koleginice će sa zluradošću komentarisati njen izgled počev od načina oblačenja pa do viška kilograma (da ne zaboravim i to preko čijeg kreveta je došla do uspeha) .. a pošto ne želi ili nema vremena za flert i ostale zahebancije, muškarci će je proglasiti nedodirljivom aždajom, ledenom kraljicom koju može samo neki od šefova da ima... I tako... žena jednostavno ne može da uspe sama.

    Ne bih reagovala .. odmahnula bih rukom (bilo bi i za očekivati), kome dokazivati??? Tako je uvek bilo i biće... Verovatno bih se pogledala u ogledalo i rekla sebi "bravo, uspela si!"
    Iza svakog uspesnog muskarca ne stoji "(odana, uspešna, proračunata?)" zena.
    ...Cista glupost.

  3. #23
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Лако је њој

    uf.. tebi nije lako..
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #24
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Лако је њој

    Nikad bilo. Al, navikne se covek.

  5. #25
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Odg: Лако је њој

    Citiraj Prvobitno napisano od Zak Vidi poruku
    Iza svakog uspesnog muskarca ne stoji "(odana, uspešna, proračunata?)" zena.
    ...Cista glupost.
    slazem se ,zak..

  6. #26
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Лако је њој

    Mislim da zena moze vishe da postigne kad nema muskarca pored sebe da je ometa (makar je to u mom slucjanu tacno :/ uvek su me saplitali.. ometali.. te im smeta ovo.. ono.. )!
    nikad ni u jednom momentu nisam rekla lako je njoj (sem u zezanju.. lako je vama zajebavati se xD ) .. i ja sam zena. nije lako.
    zena svasta mora da trpi, da prezivi, da pregura.
    meni ode posao zato sto sam zensko (kao zena se manje razume u IT :O ) i tako.. lako je NJIMA.. ;] nama je teze.
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  7. #27
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Лако је њој

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    Mislim da zena moze vishe da postigne kad nema muskarca pored sebe da je ometa (makar je to u mom slucjanu tacno :/ uvek su me saplitali.. ometali.. te im smeta ovo.. ono.. )!
    nikad ni u jednom momentu nisam rekla lako je njoj (sem u zezanju.. lako je vama zajebavati se xD ) .. i ja sam zena. nije lako.
    zena svasta mora da trpi, da prezivi, da pregura.
    meni ode posao zato sto sam zensko (kao zena se manje razume u IT :O ) i tako.. lako je NJIMA.. ;] nama je teze.
    žao mi je što si morala da doživiš i shvatiš da jeste teže, pogotovo ako hoćeš da budeš emancipovana - onda i posao i kuća...i da izgledaš negovano i da umeš da razgovaraš i da si prijatna i dobra kuvarica i da si raspoložena za dočekivanje prijatelja...o sexu da ne pričam
    the best man is wo-man
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #28
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Лако је њој

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    Mislim da zena moze vishe da postigne kad nema muskarca pored sebe da je ometa (makar je to u mom slucjanu tacno :/ uvek su me saplitali.. ometali.. te im smeta ovo.. ono.. )!
    nikad ni u jednom momentu nisam rekla lako je njoj (sem u zezanju.. lako je vama zajebavati se xD ) .. i ja sam zena. nije lako.
    zena svasta mora da trpi, da prezivi, da pregura.
    meni ode posao zato sto sam zensko (kao zena se manje razume u IT :O ) i tako.. lako je NJIMA.. ;] nama je teze.
    Da bi mogla da uspes pored muskarca i da te ne sputava, taj muskarac treba da bude ambiciozan kao i ti i bez kompleksa, a jos bolje je ako jedno drugo "terate" i motivisete na uspesnost, i jos bolje podrzavate.
    Na zalost, to sto nisi kao zensko sa predispozicijama da budes IT ing i sto ti je teze da nadjes posao nije samo vezano za tvoju struku.

    I za bilo kakav uspeh, potreban je trud, tako da nikome nije lako!
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  9. #29
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,404
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Лако је њој

    Kad sam postavljena na važno rukovodeće mjesto,niko nije rekao: Završila je faks,uspješno radi sve poslove,kupci je vole,nema nenaplaćenih potraživanja..godinama se dokazala kao dobar radnik..
    sredinom je kružilo kao bauk: MOra da je spavala sa generalnim..da je nosila pantalone,nikad ne bi napredovala itd..
    I tačno znam kako to boli..koje je to ponižavajuće stanje i kako grize nepravda u svijetu u kom je muškarcima sve dozvoljeno,a ženama veoma malo.ALi,znam da je to prolazna faza kao dječije ospice .
    I danas kad kažu :LAko je njoj(meni) ja se nasmijem,podignem glavu i kažem: DA,jeste.
    Jer ja i oni do kojih je meni stalo znaju ko sam,a ostali mi nisu važni i mogu da laju koliko hoće(karavane prolaze)
    Jer nemam namjeru objašnjavati niti pravdati se ikom

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Како су се покрстили Руси
    Od Ometač u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12-12-2012, 18:37
  2. Танаско Рајић
    Od PRCKO u forumu Istorija Srba
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08-11-2011, 10:54
  3. Како да откријете лаж?
    Od kojica u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 13-07-2011, 10:55
  4. Како одбити... удварача
    Od QueenOfClubs u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 03-07-2011, 16:56
  5. Свако полази од себе...
    Od QueenOfClubs u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25-03-2011, 20:37

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •