Stranica 11 od 13 PrviPrvi ... 910111213 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 201 do 220 od 241

Tema: Emocionalne prevare....

  1. #201
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od talking with myself Vidi poruku
    pa upravo, apropo tvog "tereta"- te se dileme slome mnogo ranije
    e pa nisam to znala tada...

  2. #202
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ni prvi put ni nikad nije slučajno, ili 'desilo se'...
    samo nikako iz inata.
    nije nego.. evo pogledaj post broj 17...

    http://razbibriga.net/showthread.php...ll=1#post81646
    Večnost je čista sadašnjost.

  3. #203
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    e pa nisam to znala tada...
    prevara je musko prirodno odredjenje, emnacipacijom i zene to pronalaze u sebi. ontolozi edu govna i filozofiraju oko morala i etike iz licnih razloga, plus se lazu

  4. #204
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    ja nisam neki um ali sam je jako precizno definisao u jednoj recenici koju necu namerno da ponovim. u ljubavi inace nema egoizma. ako si egoist a volis, mislis da volis ili glumis da volis.
    Malo morgen, dragi moj...još kako voliš SEBE u toj osobi..sve osobine svojeg drugog pola u sebi-a u toj osobi pronadjene...laž je da volimo druge...to je samo iluzija kao i sve u ovom svetu..ilizija si i ti i ja i svi koji ovo pišemo..jer u reali trt-milojka....još kako imamo zort od emocija....najlakše povrediti nekoga i skenjati ga(izbaciti iz ravnoteže...samim tim i eliminisati njegove kvalitete koji smetaju tvojoj sujeti) za izvesno vreme je kada ga "udariš" po emocijama.

  5. #205
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od talking with myself Vidi poruku
    prevara je musko prirodno odredjenje, emnacipacijom i zene to pronalaze u sebi. ontolozi edu govna i filozofiraju oko morala i etike iz licnih razloga, plus se lazu
    ništa nisam rekla...

  6. #206
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Emotivna prevara

    secam se price kad mi je jedan moderatorka sa krste otvorila srce i pricala kako je resila da prevari muza.... razlog je nebitan, pobuda bila bas bezveze, inspiracija - pa tako tako... epilog se zna jos pri stavljanju parfema i oblacenjem novog vesa... ali zena to nije znala. znaci seksualna prevara nema blage veze sa ljubavlju vec iskljucivo sa nagonom. kao sto su nagonske osobe malo infantilnije u shvatanju ozbiljnosti neke veze tako i dozivljavaju odstupanja od sebe u datoj situaciji. kajanje je neminovno i nema veze sa kvalitetom ili kvantitetom sexa vec iskljucivo sto emocionalna komponenta nije bila presudna za to. i to je cela prica o zenama. cim naopako krenu u nesto naopako se i ponasaju, naopako resavaju probleme i naopako im ide zivot. bog je lepo uredio odnose medju polovima sta kojim redom ide al' mi smo nesavrseni i ucimo na greskama.

    p.s nemo' me pitate koja modoskinja jer my lips are sealed

  7. #207
    Banovina
    twm avatar
    Status : twm je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Poruke : 1,004

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    samo mi žao što nisam kvalitetnije...
    al dobro, i to sam naučila.
    prije braka me bas islo a onda je taj zavjet sputao prirodu. al dobro znamo da se protiv prirode ne vrijedi boriti, dzaba tehnika- et cunamija

  8. #208
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od tol Vidi poruku
    Malo morgen, dragi moj...još kako voliš SEBE u toj osobi..sve osobine svojeg drugog pola u sebi-a u toj osobi pronadjene...laž je da volimo druge...to je samo iluzija kao i sve u ovom svetu..ilizija si i ti i ja i svi koji ovo pišemo..jer u reali trt-milojka....još kako imamo zort od emocija....najlakše povrediti nekoga i skenjati ga(izbaciti iz ravnoteže...samim tim i eliminisati njegove kvalitete koji smetaju tvojoj sujeti) za izvesno vreme je kada ga "udariš" po emocijama.
    aj primer... evo da budemo otvoreni skroz. npr ja sam tebi simpatican i sarmantan i na neki nacin ti se svidjam jel tako? znaci ti me ne znas uopste ne poznajes me, ne znas moje crnilo, ne znas ni kaki skot mogu da budem...dobro neke znaju al' ne ti... i ti na moj post kako bi jeo punjenen paprike zoves satrapa marlona kod tebe na rucak. znaci imas vec idealizovano stanje svesti ko sam i kakav sam osim sto sam gladan. zamisli da ti se svidim da budem pun manira kultivisan i da te ocaram na tom rucku kako umem... ti se npr zaljubis a mozda i ja sto ne bi bilo nimalo cudno. posle toga kad bih ti zatrazio paprike svake srede ti bi retko kad odbila pa tacno da budemo na platonskoj liniji veze...sad bi man reko na drugoj ni ne mozes znaci ti osecas potrebu da meni bude lepo. ja takodje. tu nema egoizma. ako ti ja predstavim moju licnost na nacin kompletnog poimanja slobode gde ne postoje granice i gde je samo sirina duha mesto gde se mozemo sukobiti svaka tvoja i moja veza poznanstvo izlet flert prestaju da budu dominanta tvog karaktera ako je impulsivnost ono sto ga cini takvim. to je veza gde se ljudi nadopunjuju... tu nema egoizma i tu mozes da emotivno napredujes do same sustine sebe koju mozda do tad nisi poimala nikad pre.

    a sve zbog punjenih paprika.. moz misliti apsurda

  9. #209
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    tol..postoji ljubav i postoji ljubav. ako nekog volis pustices ga cak i da vrslja... banalizujem. znaci voleti nekog je kompleksna stvar kao kad imas dete iako te nerviraju i do ludila dovode njegovi postupci ne mozes pored sve srdzbe da zatomis to osecanje spram njeg koje gajis. tako ti je u m/z odnosima. ali za taj stepen su malo njih sposobni.
    ljubav prema detetu..je već nešto o čemu ovde nije tema.
    A ono o čemu sada pričaš je ljubav III stepen...kada amplitude emocija nisu hirovite..već postoji poštovanje, hajde..i poverenje da "iznenadjenja promiskuitetom" neće biti javna licitacija svojih moći...a porodica još ima smisla kao institucija ( sa ili bez dece)..jer postoje emotivne i intelektualne sfere još uvek..valjda se čuvaju da bude tako...da ravnodušnost ne pobedi.

  10. #210
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    aj primer... evo da budemo otvoreni skroz. npr ja sam tebi simpatican i sarmantan i na neki nacin ti se svidjam jel tako? znaci ti me ne znas uopste ne poznajes me, ne znas moje crnilo, ne znas ni kaki skot mogu da budem...dobro neke znaju al' ne ti... i ti na moj post kako bi jeo punjenen paprike zoves satrapa marlona kod tebe na rucak. znaci imas vec idealizovano stanje svesti ko sam i kakav sam osim sto sam gladan. zamisli da ti se svidim da budem pun manira kultivisan i da te ocaram na tom rucku kako umem... ti se npr zaljubis a mozda i ja sto ne bi bilo nimalo cudno. posle toga kad bih ti zatrazio paprike svake srede ti bi retko kad odbila pa tacno da budemo na platonskoj liniji veze...sad bi man reko na drugoj ni ne mozes znaci ti osecas potrebu da meni bude lepo. ja takodje. tu nema egoizma. ako ti ja predstavim moju licnost na nacin kompletnog poimanja slobode gde ne postoje granice i gde je samo sirina duha mesto gde se mozemo sukobiti svaka tvoja i moja veza poznanstvo izlet flert prestaju da budu dominanta tvog karaktera ako je impulsivnost ono sto ga cini takvim. to je veza gde se ljudi nadopunjuju... tu nema egoizma i tu mozes da emotivno napredujes do same sustine sebe koju mozda do tad nisi poimala nikad pre.

    a sve zbog punjenih paprika.. moz misliti apsurda
    "Apsurd" je izgovor za adrenalinom (možda)...to "svidjanje"...je normalan proces u nekoj komunikaciji..jer tražimo slične ili malo drugačije sagovornike (kakvim bi želeli biti ) i to je zakon privlačnosti...koji ne podrazumeva telesni kontakt ni u nameri. Maniri, vaspitanje...tolerancija...su uvod za dopadanje a taktiziranja razna...su već sredstva za flertom , manipulacijom i za mogući koitus..koji je nekada i jedini krajnja težnja namere.
    I...ŠTA sa time...takvih "punjenih paprika" na milione..i to je cilj života...do" tvrdojki polugić" opstriiše dok ima funkcionalnost? jedini razlog za život?

  11. #211
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Emotivna prevara

    nis' razumela poentu moje onanisticke opservacije.....

    qu noc.

  12. #212
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Emotivna prevara

    nacin kompletnog poimanja slobode gde ne postoje granice i gde je samo sirina duha mesto gde se mozemo sukobiti svaka tvoja i moja veza poznanstvo izlet flert prestaju da budu dominanta tvog karaktera ako je impulsivnost ono sto ga cini takvim. to je veza gde se ljudi nadopunjuju... tu nema egoizma i tu mozes da emotivno napredujes do same sustine sebe koju mozda do tad nisi poimala nikad pre
    MA...jesam...TO i jeste razlog za ŽIVETI..jer potvrdjuješ svoju vrednost u drugome ko jeste izbor za učenje i poštovanje

  13. #213
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Emotivna prevara

    ma ne ljuti se bwe zbog onog ne razumes... otiso sam vec al' se vrnuh samo da ti kazem jedno...

    ljubav je davanje i primanje bez ikakog egoizma.. cim egoizam pocne da dominira tom jednacinom, ljubav je samo pojam sa dve nepoznate.

    vrhunac bilo koje ljubavi je kada se odreknes nekoga koga volis svesno ga gurajuci u krilo drugog znajuci za bezizlaznost vase veze. otiso i ko zna kad cu doci jer mi nesh muka od ovakih tema. caoss

  14. #214
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    hoće li mu biti lakše ako ga obavestim da ga ne volim i da ću ga prevariti?
    hoće li meni biti lakše da to uradim ako ne volim?
    u takvim situacijama, kada mi nije stalo, nije me briga za njega, samo kako ću se ja osećati nakon toga. ne patim od nekih moralnih predrasuda, savest mi je prirodno zakržljala, a račune polažem samo sebi.
    ako me bude pitao, reći ću. ako ne pita, nemam šta da mu kažem.

    'ali draga... šta si očekivala, znaš da te ne volim'... ovako je ispravnije.

    postavljam se u njegovu situaciju:
    znam da me ne voli, samim tim nemamo razloga da se zlopatimo u vezi ili braku. sve ostalo što sledi me ne bi iznenadilo, sve je stvar očekivanja. a nisam tolika ćurka, da nekoga vezujem za sebe formalno, i ničim više, ništa mi ne znači ako ga ne volim da li će me varati ili ne. ali bi volela da znam, i po mogućnosti izbegnem poniženje.
    nisam od onih koji će se praviti da ne vide, nisam od onih koji smatraju da mi neko potpisom duguje ili garntuje ljubav i vernost za čitav život.
    i opet ti kažem, onima koji ne mogu da prihvate da ih ljubav njihovog života više ne voli imaju problem sa sobom, ne sa partnerom, ne sa trećom osobom.

    nemam nameru da gubim vreme, dane, godine robijajući nekome ili nečemu, ma nema te cene.
    isto pravo dajem drugoj strani... fer odnos, ništa više.
    daleko iskrenije od života gde ima vernosti a nema ljubavi... to je za mene gotova priča, da li će se pojaviti neko sa strane ili ne, nebitno.
    Тек ми сад ништа није јасно.
    Ајд вако: нас две смо се развеле.
    Кренуле даље и имамо слободу да радимо шта пожелимо.
    Неког волиш, па си с њим, или ти прија комбинација неко време, или самоћа...
    Ма можемо шта нам воља и како нам воља.
    Мени се овде превара ама баш никако не уклапа.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  15. #215
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    emocija?
    То су неке мршаве емоције
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  16. #216
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    ma ne ljuti se bwe zbog onog ne razumes... otiso sam vec al' se vrnuh samo da ti kazem jedno...

    ljubav je davanje i primanje bez ikakog egoizma.. cim egoizam pocne da dominira tom jednacinom, ljubav je samo pojam sa dve nepoznate.

    vrhunac bilo koje ljubavi je kada se odreknes nekoga koga volis svesno ga gurajuci u krilo drugog znajuci za bezizlaznost vase veze. otiso i ko zna kad cu doci jer mi nesh muka od ovakih tema. caoss
    Cudi me da ti se nije smucilo ranije. Iako sam mladji jedno dvadesetak godina od tebe meni su se ove teme smucile jos pre par godina.

  17. #217
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Emotivna prevara

    uvek sam voleo da se vidim na kafi sa zenom na koju sam posebno slab posle sexa sa nekom drugom zenom. to je jedini nacin da u sebi iskristalizujes distancu i ostanes na neki nacin ' ladan zadrzavajuci pritom esenciju onoga sta osecas prema njoj... cela ova tema ko sto zak potvrdi jeste prilicno mucna jer svako od nas nalazi elemente prepoznatljivosti iz sopstvenih zivota...

    cela ova onanija me podseca na moju drugaricu iz detinjstva koju sam mogu reci voleo otkad znam za sebe. uvek sam voleo drchne zene a ona je bila slika i prilika drchnosti. znao sam joj sve frajere bio cak i drug sa njima, znao sve krize kroz koje je prolazila jer me je pre svih svojih drugarica zvala da budem pored nje kada joj je bilo najteze. tek posle duzeg vremena uspeo sam da smognem snage i pokazem joj prvo gestom a onda i recima sta osecam prema njoj. elem, ona je tad bila zabezeknuta, nako kobajagi znate... da ne drvim mnogo o njenom psihickom stanju sledecih meseci stvar se nekako smirila, jer sam je ja smirio u sebi posto uvek jaci mora da napravi rez, ali prica nije imala pravi kraj jer nije bilo ni pocetka a kraj je ako pogadjate kada zena kaze da je kraj znaci, ta moja voljena drugarica je mislila samo na jednu stvar a ta je kako ce se ona posle tog za nju porazavajuceg saznanja moje iskrenosti dalje osecati u mom drustvu jer nije zelela nikako njega da se odrekne. ja sam joj bio u toj prici i otac i majka i drug i drugarica jer oca je davno izgubila a majka ju je vaspitavala da trazi od zivota maksimum samo za sebe i da je boli pichqa za ceo svet oko nje. konachno tako se i udala, za jednog tajkuna i mislila je dugo da je srecna. znaci ja sam bio neka njena potreba i nije znala kako da se sada nosi sa tim da me nece imati pored sebe u trenucima kada je uvati blekout ili konacno potreba da me makar cuje znajuci da situacija nije bas jednostavna.

    najteze a i najlakse je raniti nekog koga volis. zene su specijalisti za sve vrste mucenja jer sam u zivotu toliko njih upoznao i mogu da kazem da samo jedan promil zena nema sadisticki preferencijal prema nekom muskarcu ko im pokaze sta oseca. take su mentalne gradje i tu nema boga. ako nije sludjena nekim debilom koji joj pomera dupe drzeci je na uzdi sa onim sto je osetio da joj treba i maltretira je pritom ko stoku, ona je smerna i kontrolise se. cim postane surogat prave zene a to je obicna rupa sa nasusnom dnevnom potrebom ona pocinje da se susi iznutra. zena inace bolje no iko drugi sama moze da prekine svaki odnos ako zeli, to je najmanji problem. moze bolje da se izleci od bilo kakve zavisnosti no bilo koji muskarac, naravno ako zeli. ona moze da se mazohisticki iscrpljuje do besvesti lisavanjem svega pritom lazuci okolinu da gresi sa svakim prolaznikom u mimohodu triput na dan, ona konacno moze da se kune da je taj i taj ljubav njenog zivota znajuci koliko je opskurna u izdaji sopstvene emotivne prirode jer se takve stvari kao sto znamo ne pricaju svakome.... znaci, da skratim, cim zena potencira svoje samoljublje, svoj egoizam, opravdavajuci svaki svoj uvrnuti postupak, njen psiho profil je jasan kao kada malo dete slaze da nije dobilo keca iz matisha zbog neznanja vec zbog toga sto ga profesor mrzi a sve zene manje vise kad tad upadnu u taj klise odrambenog mehanizma.

    sta sam uradio u navedenom primeru koji sam nacrtao... iako sam bio mlad, odrzavao sam tu nasu uvrnutu kobajagi vezu prijateljstva godinama vidjajuci se mnogo redje no ranije... jedne veceri posle nekog zajednickog izlaska jer smo imali isti krug prijatelja vracao sam je kuci kolima i na rastanku po inerciji poljubio kao sto sam uvek ljubio tadasnju devojku. to je bio prvi i jedini nas ljubavni dodir do tada. da skratim ovu dugu pricu, te veceri smo sto bi se reklo fino, zgresili nekoliko puta i onako kako treba i kako je trebalo mnogo ranije. posle toga moja vila od drchne drugarice je bila kao na devetom nebu a i ja sto da se lazemo i rekla je samo jedno od cega mi se povraca jer sam jos nekoliko puta cuo iz usta drugih zena a reci su bile tipa.... od danas ne mogu da te gledam kao do sada u prevodu znaci ne mogu da ti se poverim jer sam te jebala, ne mogu da prihvatim savet koji mi das jer ne znam sta da mislim, ne znam kako da ti dopustim da me tesis ili pomazes da izadjem iz krize kad ne znam iz kojih pobuda to radis, konacno ne mogu ni da se smejem sa tobom jer u nasem smehu ima one komponente koja ne dozovoljava iskreno radovanje znajuci sta se desilo a nije smelo . od tad se nas odnos ohladio i polako bledeo i na kraju nestao jer je svako vec bio sa nekim drugim duze u vezi i ovo nije moglo nikako da zazivi. to je jedini put da sam emotivno jebacki seo na dve stolice, makar na noc. posle toga nikad vise.

    znaci.... nekoliko stvari... zene nisu normalne i nikad im ne trebas reci da ih volis osim samo jednom ako si iskren prema sebi pa ako su pametne i razumeju sta im dajes na tanjiru znas na cemu si sa njima. nikada ne gaji prijateljstvo sa zenom na koju ti se dize emotivno a i ono satansko bice de bi je ljubio i pritom cherechio. nikada im ne pomazi dajuci im savete za koje te pitaju vezano za druge muskarce jer ako jednog dana shvate da ti se dopadaju svaki savet koji si im dao ispitivace iz svih uglova misleci da li je u njemu bila neka skrivena patka. i najvaznije, nikada ih ne dodiruj po genitalijama ili osetljivim mestima pre no sto one osete zelju da tebe prvo dodirnu. to je osnovna stvar za sopstveni alibi kada pocnu da ti se proseravaju o svojoj emotivnosti na koju mozes da ih duhovno 'ebes da totalno popizde. kada odlazis od njih uvek im lazi za razlog odlaska jer ako kazes pravi nece ti verovati. zene su nestabilna bica i prirodna sumnjala. ne veruju ni u sta i nikome jer polaze od sebe i svojih lazi i dvostrukih igara lazne savesti koje modifikuju kako im se ishte po potrebi. ali to nisu lose osobine jer da zene nisu manje vise sve slicnog kova ne bi nas ni toliko privlacile kroz razlicite manifestacije te surove istine.

    u celoj ovoj prici ima samo jedna jedina pouka a ona je... kad tad egoizam zene koja misli da moze manipulisati nekim muskarcem pada u vodu i to u totalno bizarnoj situaciji koja uopste nema veze sa emotivnim i trenutno ne prejudicira to stanje. tada zena puca i stize je sve ono sto nije umela na vreme da razume, sto nije zelela da primi, cime je mislila da moze jedno vreme da se igra, konacno sve ono sto je radila tragajuci za sobom a ne dajuci okolini ni najmanji deo sebe vec samo laz o sebi. tad zena preko noci postaje baba i zastranjuje u nekom poroku. jelo, pice, droga, ljubavnici ko na traci, postane masina za radjanje decurlije i slicno. emocionalno i duhovno postaje prazan sifonjer i sa takom rupom u glavi ceka svoj sudnji dan. jedino sto moze da je potrese to su secanja koja je stizu nocu. jer noci su najteze svima koji su odbaceni i duhovno usamljeni, nesretni il' shebani iz ovog ili onog razloga.

    u to ime odo da legnem posle nocasnje pijanke jer kad dodje taka noc za razliku od drugih znam najbolji lek. moj vam svima usput sto bi reko buki.



  18. #218
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Emotivna prevara

    Jedina istina o ženama, ukratko:

    Vladika Petar II Petrović Njegoš:
    Ćud je ženska smiješna rabota!
    Ne zna žena ko je kakve vjere:
    Stotini će promjeniti vjerah
    da učini što joj srce žudi.



  19. #219
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Тек ми сад ништа није јасно.
    Ајд вако: нас две смо се развеле.
    Кренуле даље и имамо слободу да радимо шта пожелимо.
    Неког волиш, па си с њим, или ти прија комбинација неко време, или самоћа...
    Ма можемо шта нам воља и како нам воља.
    Мени се овде превара ама баш никако не уклапа.
    sada znam da mogu kako mi je volja... u vreme tih 'izleta' stanje se vidi kao nepromenjljivo. u nekoj si vrsti zatvora i tražiš način da pobegneš... nikada više ne bih ostajala u takvoj vrsti veze, gde je samo pitanje vremena kada ćeš to da uradiš.
    inače, uvek mogu da radim šta poželim.... ali me zamara da lažem, mažem, krijem se i ostalo... koliko god se osećao slobodnim u glavi, scene i neke ružne stvari ne mogu da se izbegnu, pa osećaj netrpeljivosti... mrzi me da se foliram.
    osim toga, imam onu sadističku crtu, desilo se da sam rekla gde idem i šta radim, i 'uživala' u emocijama koje sam izazvala.
    nije to za mene...

  20. #220
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Emotivna prevara

    evo vam tema za razmisljanje...
    Ај да размишљам за промену

    da li se moze voleti vise osoba istovremeno?
    Не знам да ли неко може, ја не могу.

    da li je prevara ako sve te osobe znaju jedna za drugu i prihvataju da budu prve druge ili trece?
    По мом мишљењу није.
    Ту нема лажи, ни преваре.
    Добро ниси наставио четврте, пете, шесте.


    da li je prevara yebati se sa nekim a pritom misliti na drugog?
    На неки начин јесте, мада, у некој дужој вези, браку, такво осећање може бити пролазно и краткотрајно. Ако је човек тога свестан, и не иде даље од размишљања, бори се против тога јер не жели да растура везу, ништа страшно. Дешава се и најбољима.

    da li je prevara ziveti sa nekim a biti duhovno sa drugim?
    Ово јесте тешко питање.
    Нисам у стању да живим са неким а да сам духовно са другим.
    Нисам у стању да то сакријем, нити бих себе мучила на тај начин.
    Мислим да јесте превара.


    da li je prevara i izdaja sebe pred bogom roknuti se zbog emotivne konfontacije ega i alter ega?
    То је слабост, кукавичлук.

    zasto tek po smrti jednog osoba nauci da vrednuje drugog?
    Е ово не знам, ни ово ми се није десило.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

Stranica 11 od 13 PrviPrvi ... 910111213 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16-03-2012, 14:41
  2. Zodijak i prevare
    Od причалица u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26-11-2010, 18:33
  3. Sve srpske prevare!!!
    Od Man u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15-11-2010, 19:51

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •