PDA

Pogledaj Punu Verziju : žene pitaju a muški odgovaraju



Strane : 1 2 [3]

Moonster
15-07-2014, 12:55
odgovor adekvatan uzrastu :raz_068:
Ako je tako, šta se ti vaćaš takog uzrasta ? :ljut:
Sumnjiv si ti meni nešto postao :raz_068:

paculjkica
22-07-2014, 14:09
Aj i ja nešto da pitam ...:pardon:

Da li pomislite pre nego što neku ženu i "smuvate" kako će biti teško da je se otarasite ? :kadi:

( inače primer jednog muškarca iz knjige koju čitam...pa eto zanima me, da li je to nekom prošlo kroz glavu :hm: verovatno zavisi , primeri su razni ....:hm: )

salel
22-07-2014, 15:46
postoji vrlo pikantan film "Fatalna privlačnost" sa glen klouz i majkl daglasom na tu temu, pa eto ako taj primer može da posluži kao odgovor :pardon:

paculjkica
22-07-2014, 18:37
Haha, dobro hoćeš da kažeš da nikad ne znaš kad možeš da naletiš na neku sa psihičkim poremećajima :kapa:

( Nije ništa smešno u filmu ali "Haha" se odnosilo na to da ispada da ste vi još i jadni na šta sve morate da mislite :b:)

salel
22-07-2014, 20:15
Pitanje nije nimalo lako i ako bih ga posmatrao samo iz svog ugla opet bi se upetljao u emocije a to je onda suviše lično ... pa eto nek bude, emocije su najvažnije i pošten pristup ... i nisam ništa pametno reko a hteo sam :b:

Nežnicah
22-07-2014, 20:22
Aj i ja nešto da pitam ...:pardon:

Da li pomislite pre nego što neku ženu i "smuvate" kako će biti teško da je se otarasite ? :kadi:

( inače primer jednog muškarca iz knjige koju čitam...pa eto zanima me, da li je to nekom prošlo kroz glavu :hm: verovatno zavisi , primeri su razni ....:hm: )

nesam muško al imam odgovor :pardon: ne znaju :nene: jer jedan deo njih ne razmišlja o tome :b: mislim na deo teleta :trepp:

salel
22-07-2014, 20:38
"tele" ko svako "tele" ništa ne razmišlja ali kad bi 5 minuta bila muško shvatila bi koliko je dobro što je tako i kako bi sve bilo besmisleno da nije tako ... koliko je taj siloviti impuls koristan samo ga treba oplemeniti što ženama lakše polazi za rukom ali ne njihovom zaslugom nego zato što je to priroda tako osmislila a ja verujem u njene dobre namere :riki:

Nežnicah
22-07-2014, 21:38
ne znam baš koliko je to dobro, jer neki tako budu uhvaćeni u zamku pa dobiju i dete i moraju da plaćaju alimentaciju :namcor: bilo bi bolje da razmišljaju :aha: mada opet, ko se još sa nekim muva razmišljajući već unapred o tome kako će je se otarasiti...

DaDole
20-11-2014, 18:00
Je li ovo tačno:kapa:

http://prvimagazin.com//GALERIJE/2014/11/26022/Muskarci-ce-prije-pomoci-zeni-u-stiklama-nego-u-ravnim-cipelama_slika_1.jpg


Muškarci će prije pomoći ženi u štiklama,nego u ravnim cipelama ?

:haha:

salel
21-11-2014, 16:04
najpre bih joj pomogao ako je .... i bosa

DaDole
21-11-2014, 18:50
najpre bih joj pomogao ako je .... i bosa
odličan odgovor:bravo:

jedina smetnja je prva riječ:kapa:

salel
21-11-2014, 18:54
el neznaš koja je il ti treba pomoć za to :zrika:

DaDole
21-11-2014, 18:57
Znam:dada:
Što se muževi plaše vlastitih žena:kapa:

salel
21-11-2014, 19:01
ne plašim se ni svojih a ni tuđih a najmanje trenutno slobodnih :zeka:

Keti
21-11-2014, 19:35
nije tacno :aha: nije tacno dok ne nadjes onu "pravu", tada je tacno :aha:


si je nasao? :hm:

Moonster
09-01-2015, 07:23
si je nasao? :hm:

Ja ne tražim :aha:

Mada ima jedna koja me baš voli, mada je malo strange,
spava ispred vrata od kancelarije i napada druge koji bi da mi priđu i to bez upozorenja :hm:

E to je prava ljubav :moonster:

DaDole
09-01-2015, 21:43
Zašto muškarci kažu da ne traže:kapa:
Jel to znači da su ,sami po sebi,traženi pa ne mrdaju na tržište:blenta:ič to ne kontam:nene:

Moonster
10-01-2015, 09:19
Zašto muškarci kažu da ne traže:kapa:
Jel to znači da su ,sami po sebi,traženi pa ne mrdaju na tržište:blenta:ič to ne kontam:nene:

Ja mislim da je to kod njih tako, kako si navela :aha:

Al' nikaki sam ti ja parametar za to, najiskrenije nemam pojma o tome, ja sam samo čudovište, a mi se sa takijem stvarima ne bavimo nimalo :dada:

LonČe
31-01-2015, 13:30
Zašto muškarci beže od ljubavi?!

salel
31-01-2015, 13:55
Zato što neznaju njenu pravu suštinu a ono što neznaš toga se kloniš.
Trudimo se i pokušavamo, neko više a neko manje, jer je neodoljiva.
Posle desetine i desetine bezuspešnih pokušaja makar i sa jednom jedinom partnerkom, zapitamo se, pa ima li tu ikakvog rešenja.

Nežnicah
10-02-2015, 13:42
Put do muškog srca vodi preko stomaka, zašto tako :kafa1:

Man
10-02-2015, 13:47
Ni to ne umete kako treba :namcor: zamisli tek ostalo :neznam:

Nežnicah
10-02-2015, 13:53
kaste svi taki naopaki :ljuta:

DaDole
10-02-2015, 13:59
Eve vako da ja pitam ko žena:hm:
Zašto muškarci vole da ih žene jure,pa ih onda ne vole,a u dubini duše opete mlogo vole da su jureni:neznam:

salel
10-02-2015, 14:48
Niti volem da me jure niti da jurim. Volim da se ta Rašomonijada što pre završi. Ponižavajuće su mi sve te igre i igrice. Takoreći, uslovno rečeno verujem u LJ na prvi pogled. Samo što nastavak ne volim na brzinu jer LJ treba na kašičicu, natenane "trošiti". Eto to je moj Dedinjski pogled na svet, malo otmeniji voleo bi' da je.

Nežnicah
10-02-2015, 15:10
Mense Sale sviđa taj tvoj pogled na svet :dada: Mada ni te igre i igrice ne bih sasvim izbacila iz priče, sve je to nešto što može da prija donekle, a odnekle il presedne il pređe u nešto još lepšije :aha:

Rosa
10-02-2015, 15:57
E ovo je nešto sigurno..jako česta pojava..
A zašto muškarci misle kako je jednom izigrana žena -uvek "glupa" žena,pa se tako kao duhovi samo pojave :krsti: kao da niišta nije bilo( ma u stanju su i posle deset godina da se pojave)i samo bi da nastave "tamo de su stali"...a za nešto manje,pih,opušteno,de smo ono beše stali...jel smo ono beše stali kod nikad te neću ostaviti...ili.....da oni stvarno tu stanu :dada: i obavezno takav muškarac, bez ikakvog objašenjenja otkud on opet na ovoj planeti, očekuje drugu,treću,petu..desetu šansu..ne znam im se broj :lolan:

Molim konkretne,jasne i precizne odgovore..:mm:i ako može barem malo iskrene :rol:

Ko nije ručao nek ne odgovara :haha:

salel
10-02-2015, 17:49
:dada: Mada ni te igre i igrice ne bih sasvim izbacila iz priče, sve je to nešto što može da prija donekle, a odnekle il presedne il pređe u nešto još lepšije :aha:

Ispravka se prihvata a nagoveštena je u "uslovno rečeno .... ". Eto, konačno smo se ti i ja bar u nečemu saglasili na ovoj škakljivoj temi. :qq:

salel
10-02-2015, 18:27
E ovo je nešto sigurno..jako česta pojava..
A zašto muškarci misle kako je jednom izigrana žena -uvek "glupa" žena,pa se tako kao duhovi samo pojave :krsti: kao da niišta nije bilo( ma u stanju su i posle deset godina da se pojave)i samo bi da nastave "tamo de su stali"...a za nešto manje,pih,opušteno,de smo ono beše stali...jel smo ono beše stali kod nikad te neću ostaviti...ili.....da oni stvarno tu stanu :dada: i obavezno takav muškarac, bez ikakvog objašenjenja otkud on opet na ovoj planeti, očekuje drugu,treću,petu..desetu šansu..ne znam im se broj :lolan:

Molim konkretne,jasne i precizne odgovore..

Ručao sam i biću potpuno iskren jer nemam razloga za drugo. Nikada nisam bio u takvoj situaciji i Ne čini mi se mnogo časna. Moguće je da se osoba promenila na bolje ali to je retko. Da je shvatila šta je izgubila i da želi da poprav odnos. Ipak sumnjičav sam jer polomljena pogača se ne sastavlja.Ali ne budimo na kraj srca, pa da sam žensko "pružio bi' šansu" ako išta osećam za tu osobu ali bi "provera" trajala malo duže. Ako bi on bio nestrpljiv bilo bi mi jasno da se nije ništa popravio i "rekla bih mu" zbogom ili bih ga "iskoristila" za jednu noć ako bi mi to išta značilo a onda bih ga "ekspedovala" za uvek.

DaDole
16-03-2015, 09:19
Šta mislite o ovome?
Muške oči: Što im je to na ženi najprivlačnije?http://image.dnevnik.hr/media/images/1024xX/Mar2015/61053068-zena-tijelo-privlacnost.jpg

Znači,oči broj 1 :kapa:

salel
16-03-2015, 16:32
Lice u kompletu za LJubav a
stražNJIVICA za keks

DaDole
30-03-2015, 14:07
http://files6.adme.ru/files/news/part_88/883710/preview-650x390-650-1427440953.jpg
Kako vam se dopada nova moda na muškaće gatjke:haha:

Ciciban
30-03-2015, 17:01
Zasto ste toliko sebicni ?

DaDole
30-03-2015, 19:11
:hm: :krsti:

salele,ostao si bez teksta :qq:
glot frket,frket glot:haha:

Da li muškarci vole da nosU štrikeraje:palac:

domatrios
30-03-2015, 20:02
Cici, ukoliko ovo pitanje nije provokativno, onda si ga lupila samo tako.
Pored toga ono je i sugestivno: "toliko".
I na kraju nije definisano: u kakvim međuljudskim odnosima? prema drugim muškarcima, ženama, porodici, svojoj deci, sebi...?
Uopšteno govoreći, sebičnost je jednako zastupljena kod muškaraca kao i kod žena (ili dece).
Saosećam sa tvojim ličnim negativnim iskustvom.



http://s6.postimg.org/d10wd7upt/melon.jpg

Ciciban
03-04-2015, 14:55
Cici, ukoliko ovo pitanje nije provokativno, onda si ga lupila samo tako.
Pored toga ono je i sugestivno: "toliko".
I na kraju nije definisano: u kakvim međuljudskim odnosima? prema drugim muškarcima, ženama, porodici, svojoj deci, sebi...?
Uopšteno govoreći, sebičnost je jednako zastupljena kod muškaraca kao i kod žena (ili dece).
Saosećam sa tvojim ličnim negativnim iskustvom.



http://s6.postimg.org/d10wd7upt/melon.jpg

Imamo li psihologa u najavi ?

"Lupila" i "iskustvo" ne idu zajedno kao prvo , kao drugo, sebicluk vam je u srzi bez izuzetka. Sebicnost je u 99 % slucajeva nasledna bolest ali kazu da mozes vremenom da se zarazis od okoline, cvrc Milojka , ja 15 god zivim sa sebicnim ljudima pa se nisam zarazila, ali dobro necemo o meni ja sam jedna divna osoba :mrgreen: tako da nema vise sta da se mnogo diskutuje . Pitas u kojim medjuljudskim odnosima ? U svim! Svaki trenutak svim snagama stvarate povoljne uslove da bi ugodili sebi i samo sebi .

DaDole
03-04-2015, 18:19
spameri moji sebični:bisaa:

tema:

Da li su muškarci zaista vizuelna bića?

Moonster
25-08-2015, 01:50
spameri moji sebični:bisaa:

tema:

Da li su muškarci zaista vizuelna bića?

Jesu i to izuzetno, a dokaze neću da navodim, ne bi bilo pristojno.
Kod većine, ma tačnije kod svih, prvo je bitan izgled, da je žena
privlačno "upakovana", to je prva stepenica da muškarac bude
zainteresovan za nju, nakon toga ima jako puno promenljivih
zavisno od tipa muškarca koji je zainteresovan i njegovih očekivanja
i od tipa žene koja je njemu interesantna i njenih očekivanja.

sudjenik
05-10-2015, 14:54
kec ako je ne cenim zguza