PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sex and the city



blueangel
20-09-2009, 12:17
Sa kojim likom iz ove serije biste sebe uporedile:Keri,Samanta,Miranda ili Šarlot?

Ja sebe sa Keri,sve ljubavi su prolazne,ali Zverka uvek ostaje.

Sibi
20-09-2009, 14:50
Smotana Šarlot ... za sve i svakog nađem opravdanje i to mi se kasnije lupa o glavu.

Maca
23-09-2009, 22:00
Ni sa jednom ali sa Zverkom bi se ..uparila.. :lol: :lol:

petrana
25-09-2009, 16:32
Blago vama, tolikoocajno pamtim imena da poma nemam ko je koja, te dve sto pominjete
znam za Zverku i za Samantu :stidljiva:
inace, slusala sam neke glupave komentare za seriju, kao da ta serija podstice da kazem nemoral, ali nisam upucena bas kakvi su pravi komentari za seriju, ima li i drugih
jer meni se cini da je serija vise nego odlicna, fenomenalna, samo nemam priliku da gledam, odgledala sam jos ranije jedno desetak epizoda najvise
govori o muci danasnjih ljudi koji zive u gradu otvoreno

Sibi
25-09-2009, 16:58
Blago vama, tolikoocajno pamtim imena da poma nemam ko je koja, te dve sto pominjete
znam za Zverku i za Samantu :stidljiva:



http://www.businessweek.com/careers/workingparents/blog/archives/sex and the city.jpg

Šarlot, Keri, Samanta i Miranda ... (redom)
svaka je sjajna na svoj način, inače serija prikazuje bolesnu današnjicu jbg. i njihovu borbu da opstanu i ostanu to što jesu. Ništa ja u seriji ne bih dodala ni oduzela. To je što je ..

QueenOfClubs
12-09-2010, 17:54
Sa kojim likom iz ove serije biste sebe uporedile:Keri,Samanta,Miranda ili Šarlot?

Ja sebe sa Keri,sve ljubavi su prolazne,ali Zverka uvek ostaje.

Изем ти Зверку који остаје са најслуђенијом и вечито незадовољном женом.
Мисли, ел то зверка ел шта?

причалица
12-09-2010, 18:01
meni je keri najbliža, mada je veća šizika od mene (ako je to uopšte moguće)....baš sam gledam reprizu serijala na ''fox'' - u, missim - ovih dana.

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:04
Мени никад није било јасно шта она хоће заправо.
Не личиш ти на њу.
Жао ми је.

G
12-09-2010, 18:11
Baš me zanima da li će neka imati petlju da kaže da je njenoj ličnosti najbliža Samanta. I ja sam kao mali uvek voleo da budem Valter kad smo se opredeljivali za uloge u igri...:)

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:13
Мени је Шарлот :rumenko:

G
12-09-2010, 18:16
Ti nikad ne bi promenila veru.Jok.:srpski:

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:18
Грозан си. :pov:
То је бре хипотетички гледано...

G
12-09-2010, 18:22
Kako se zvao onaj Rus umetnik ? Alekzandr Petrovski beše? E, to je vidiš karakteran lik i najjača tipčina u celom serijalu...:)

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:25
Онај што јој је лупио шамар, на њега мислиш?




:mrgreen:

misticlady
12-09-2010, 18:40
http://image.com.com/tv/images/processed/default/90/5d/208795.jpg

mesavina keri i samante...

samanta je jedna poslovna,samostalna zena pri tom najliberalnija sto se tice sexa i brate onaj maneken joj je bio extra...

odusevila me u sestoj sezoni kad dobija rak i kad se poigrava svojim izgledom i bolescu...ipak pokazuje svoj snazni karakter i volju da se bori sa opakom bolescu

keri,voli izlaske,posecuje barove i klubove i njena opsesija su cipele...Mr.Big iliti zverka njena velika ljubav.ali meni svakako vise odgovara ruski umetnik Aleksandar (mislim da se prezivao Petrovski)

причалица
12-09-2010, 18:41
Мени никад није било јасно шта она хоће заправо.
Не личиш ти на њу.
Жао ми је.

jaaaaaal? a na koga ti ličim? sve ostale su mi glupe. naročito šarlot.

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:44
jaaaaaal? a na koga ti ličim? sve ostale su mi glupe. naročito šarlot.
Па ни на једну посебно.
Постоји ваљда још типова жена...
Не до Бог да су оно једине.

причалица
12-09-2010, 18:45
pa...ko zna...nego, mislila sam da treba da se identifikujemo s nekom od njih.

G
12-09-2010, 18:50
Онај што јој је лупио шамар, на њега мислиш?




:mrgreen:

To je bilo slučajno, tako je i prikazano... A što je ova razmažena (Keri) pa se namrgodila na finog i čoveka, pravog šmekera to je druga priča. Na kraju opet se opredelila za onog nestabilnog tenakre koji je ispalio i ostavio ispred crkve...Znam i ostatak priče ali Mr Big je klasičan pakšu i kukavica (čketina) neodlučna...:)

причалица
12-09-2010, 18:51
a keri jeste razma
ena, ali ništa više od ostalih...ona šarlot mi je glupa kao ponoć.

G
12-09-2010, 18:54
Suština je da su hteli prikazati izgleda da bi se tek od njih 4 sklopila jedna idealna žena...Sa muškog aspekta sam formirao upravo takvo mišljenje...:srpski:

причалица
12-09-2010, 18:55
ma gde....njih četiri - jedna idealna? ma jok, bre.
za vas muške ne bi bilo ni 8 komada dovoljno za jednu idealnu...

QueenOfClubs
12-09-2010, 18:57
To je bilo slučajno, tako je i prikazano... A što je ova razmažena (Keri) pa se namrgodila na finog i čoveka, pravog šmekera to je druga priča. Na kraju opet se opredelila za onog nestabilnog tenakre koji je ispalio i ostavio ispred crkve...Znam i ostatak priče ali Mr Big je klasičan pakšu i kukavica (čketina) neodlučna...:)
Е сад не могу да нађем тај снимак на јутјубу, даје ми све неке брезобразне на помен шамара.
Мени није деловало као случајно. Мислим, која је то ситуација да случајно ошамариш некога.
И који то шмекер дозвољава себи да изгуби живце тако.

А ово за Зверку – свака ти је златна.
Ја само хоћу да докажем да он није никака зверка.
Пих.

G
12-09-2010, 18:58
ma gde....njih četiri - jedna idealna? ma jok, bre.
za vas muške ne bi bilo ni 8 komada dovoljno za jednu idealnu...

Uvek sam se pitao kako se to sa tobom tako dobro razumem a u stvari je poenta da ti umeš da razmišljaš kao muškarac tj čitaš nas...:)
Istina je da se uvek nešto može dodati i oduzeti ali mislim da i žene tako razmišljaju. Ovde sam se osvrnuo na njih 4 konkretno tako da bi se o broju koliko još dalo polemisati...:mrgreen:

причалица
12-09-2010, 18:59
ma the big je klinac sa mnogo para u dobrom pakovanju.

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:00
8 комада вам треба да бисте били задовољни? :undecided:

причалица
12-09-2010, 19:00
najmanje.

G
12-09-2010, 19:01
Nije namerno Kvin, ni scenarista nije toliko blentav da ne pronađe razlog za napuštanje takvog lika u sred Pariza. Slučajan šamar je idealan razlog...Drugu manu bi teško bilo pronaći tako umerenom liku...:kafa:

G
12-09-2010, 19:02
Nije bitan broj osoba nego splet osobina ... :)

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:03
Nije namerno Kvin, ni scenarista nije toliko blentav da ne pronađe razlog za napuštanje takvog lika u sred Pariza. Slučajan šamar je idealan razlog...Drugu manu bi teško bilo pronaći tako umerenom liku...:kafa:
Опет ти случајан.
То је био шамар да ућути јер није имао аргумената против ње.
Немоћ. :kafa1:

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:04
Nije bitan broj osoba nego splet osobina ... :)
Мислиш, некад је потребно и више? :huh:

причалица
12-09-2010, 19:04
Nije namerno Kvin, ni scenarista nije toliko blentav da ne pronađe razlog za napuštanje takvog lika u sred Pariza. Slučajan šamar je idealan razlog...Drugu manu bi teško bilo pronaći tako umerenom liku...:kafa:

on uopšte nije umeren..samo je rezervisan, jer je mator....i ne želi više da greši.

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:05
Јој, натераће те ме да гледам репризу сад да све изанализирам.

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:05
on uopšte nije umeren..samo je rezervisan, jer je mator....i ne želi više da greši.
А јест, сећам се да јој је то натурао на нос.

G
12-09-2010, 19:06
Hteo je nešto drugo da uradi a onda je po principu poluge i naglog uklanjanja ruke koje je napravila Keri došlo do efekta katapulta i ... Gluposti se dešavaju... :)

причалица
12-09-2010, 19:06
ma ne moraš da gledaš. kažem ti da nije on toliko umeren, koliko je mator i iskusan za nekoga od 32 godine...otprilike and šatro.

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:07
Hteo je nešto drugo da uradi a onda je po principu poluge i naglog uklanjanja ruke koje je napravila Keri došlo do efekta katapulta i ... Gluposti se dešavaju... :)
Мда :raz_068:

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:07
ma ne moraš da gledaš. kažem ti da nije on toliko umeren, koliko je mator i iskusan za nekoga od 32 godine...otprilike and šatro.
Не мислим ја да је он умерен, него саможив.
Ето.

G
12-09-2010, 19:08
Lik je napravljen tako da ima brdo iskustva i određeni broj godina koji dobro nosi i kompenzuje šarmom i elegancijom...Moje dame takvi likovi ne udaraju šamare ženama...Verujte..:)

причалица
12-09-2010, 19:08
Hteo je nešto drugo da uradi a onda je po principu poluge i naglog uklanjanja ruke koje je napravila Keri došlo do efekta katapulta i ... Gluposti se dešavaju... :)

gluposti se dešavaju namerno :lol:

QueenOfClubs
12-09-2010, 19:09
Lik je napravljen tako da ima brdo iskustva i određeni broj godina koji dobro nosi i kompenzuje šarmom i elegancijom...Moje dame takvi likovi ne udaraju dame...Verujte..:)
Ахам, па јој шармантно напомене да ОНА пази јер ОН не жели да погреши, јер ОН ВИШЕ нема времена.

причалица
12-09-2010, 19:10
Ахам, па јој шармантно напомене да ОНА пази јер ОН не жели да погреши, јер ОН ВИШЕ нема времена.

:raz_114: bravo.

G
12-09-2010, 19:11
gluposti se dešavaju namerno :lol:

Samo edipovcima i neiživljenim, na svim poljima neostvarenim muškarcima...:)

причалица
12-09-2010, 19:12
Samo edipovcima i neiživljenim, na svim poljima neostvarenim muškarcima...:)

većina je takvih....koliko ja znam. samo jednog koga znam nije edipovac i neiživljen i tako....ostali?
bušni kao rešeto.

G
12-09-2010, 19:15
E sad si me razočarala i kao drugarica i ... Neću da spamujem temu. Ako želite da razmenjujemo postove o muško-ženskim odnosima inače možemo preći na neku drugu.:kafa:

причалица
12-09-2010, 19:16
samo sam odgovorila na tvoj poslednji post.

G
12-09-2010, 19:18
većina je takvih....koliko ja znam. samo jednog koga znam nije edipovac i neiživljen i tako....ostali?
bušni kao rešeto.

Mislim da si u najmanju ruku imala nesreću da se krećeš među pogrešnim muškarcima. Žao mi je zbog toga. Iskreno.:pusi:

причалица
12-09-2010, 19:20
ma,nema veze...ne brini. ja sam kao mačka - baciš me na glavu i - padnem na glavu :)

G
22-09-2010, 07:45
ma,nema veze...ne brini. ja sam kao mačka - baciš me na glavu i - padnem na glavu :)

Čuvaj glavu...pokvariće ti se frizura...Gledaj da padneš nekome na grudi junačke...:raz_012:

Mr.OneTwo
24-09-2010, 14:03
Ovo je priča o četiri metka i o četiri groba
u kojima je kvarljiva roba.
Ova nam vest donosi vanredno stanje,
četiri kurve na svetu je manje.
Nemoj da se brineš, Mortal Kombat tu je
i svako ko to zasluži njega će da pljuje.
Što nas opet dovodi i do priče ove
zbog koje i dan danas ja imam noćne more.

Kada smo se upoznali, ljubav si mi dala
i zajedno smo godinama, kakva sam budala!
Došla si da živiš kod me, reko nema frke!
Al kad sam video šta radiš, slomio ti ruke!

Jer ti gledaš Seks I Grad, one ružne četiri kučke!
I jer gledaš Seks I Grad, letećeš iz moje kuće!
Al ti voliš Seks I Grad, kako da ti dam na znanje?
Da kad gledaš Seks I Grad, ti za mene vrediš manje!

Prestao sam da te bijem, jer kako ono kažu?
Da um caruje, tako nešto, nije sad ni važno.
Otišo sam u Holivud, seo na biciklo
odlučan da nadem mesto gde je zlo niklo!

Jer da gleda Seks I Grad, to doživi svaka žena.
I jer gleda Seks I Grad, glupa postane iz trena!
Kunem se u Seks I Grad, da pre no što nikne zora!
I da glupi Seks I Grad, ove noći pasti mora!
Jedva sam ih našo tamo, nemoj da te čudi.
Jer kad one skinu šminku izgledaju ko ljudi.
Brzo sam ih pretukao, slabašna je žena.
Sa osmehom shvatio sam, kurvi više nema!

Ako hoćeš Seks I Grad, mogu slobodno da dišem.
Jer da gledaš Seks I Grad, nikad više, nikad više!
Otkad nema Seks I Grad, ljudska rasa ide više.
Jer da gleda Seks I Grad!
Nikad više, nikad više, nikad više, nikad više!


http://www.youtube.com/watch?v=EsATiKbQeHs

malavelika
30-09-2010, 21:32
Sa kojim likom iz ove serije biste sebe uporedile:Keri,Samanta,Miranda ili Šarlot?

Ja sebe sa Keri,sve ljubavi su prolazne,ali Zverka uvek ostaje.

meni su sve do jedne debilne, pa ne bih bas volela da nadjem svasta zajednicko sa nekom do njih, al mozda imam nesto od mirande, sta znam..neku ironiju kojom se branim od necega...