PDA

Pogledaj Punu Verziju : Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...



rile_nezni_oblak
23-09-2011, 16:08
ako ste dovoljno hrabri... ako ste dovoljno samouvereni.. ako mislite da nista ne moze da poljulja vase samopouzdanje...

ostavite svoju natalnu kartu ovde...

Vragolanka ce vas ubediti u suprotno...

Obešenjak
05-12-2011, 21:06
samopouzdanje mi je kao čamac u olujnom okeanu :)

Vragolanka
05-12-2011, 21:07
ajmo, ko će prvi? :namcor:

rile_nezni_oblak
05-12-2011, 21:17
ko ce drugi, ja cu prvi... :eek:




http://razbibriga.net/clear.gif

Vragolanka
05-12-2011, 21:26
rile, ako misliš da se ženiš požuri dok si još potentan... :namcor:

rile_nezni_oblak
05-12-2011, 21:34
tako mi i treba... :(

Sagacity
05-12-2011, 21:37
Ovo je hrabrost za mene...I pored mog iskustva, ja potpuno svoju sudbinu prepuštam Vragolanci :lol:...
Vragolanka, želim da ti budemo ''odskočna daska'' u tvojoj budućoj karijeri...Evo prilažem ti svoju natalnu..(valjda je ispravna:eek::eek:)...
Jednog dana kada budeš veliki astrolog svetskih razmera, eto seti se ovako nas nekih koji smo ti bili ''uzorci''...:)

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

причалица
05-12-2011, 21:39
ajmo, ko će prvi? :namcor:

pa moj natal si gledala odavno...i rekla si mi da sma narkoman.:duh:

Vragolanka
05-12-2011, 21:46
pa moj natal si gledala odavno...i rekla si mi da sma narkoman.:duh:

:nene:
to nisam ja rekla, izbacio je program.

причалица
05-12-2011, 21:47
:nene:
to nisam ja rekla, izbacio je program.

ok, mislila sam da je to tvoja dijagnoza...a je l može još nešto onda na tu temu? :namcor:

Vragolanka
05-12-2011, 21:50
ok, mislila sam da je to tvoja dijagnoza...a je l može još nešto onda na tu temu? :namcor:

na temu narkotika? :huh:

причалица
05-12-2011, 21:50
na temu narkotika? :huh:

:pada: ma ne...nema veze.

причалица
05-12-2011, 22:39
ma, evo :

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

pa, kad imaš vremena, zanima me da uporedim tvoje sa mišljenjem moje drugarice :g:

kojica
05-12-2011, 22:58
tako mi i treba... :(

Ako treba da menjam anketu, ti samo kaži. :sad:

Bisernica
05-12-2011, 22:59
I moj natal si gledala ,ali ja bih da mi pogledaš opet ....
možda ti je nešto promaklo ...od nečeg lepog :place:


http://razbibriga.net/

dr.Kadžija
08-12-2011, 12:03
evo za džavolicu, pa nek se pozabavi...ima fore za tumačenje do mog sledećeg dolaska :lol:

...

Sagacity
08-12-2011, 21:39
Vragolanka, red je sve veći i veći....:hm:
Elem, htedoh da ti kažem da sam malo pogledala Astro-za početnike i shvatila da ću se sa ''kućama'', malo teže snalaziti...Ako bi nekako imalo neko uputstvo, gde se počinje od neke ''sobe'' ili ćoška, lakše bi mi bilo...prilično je sve zamršeno i tako....Moram da ti kažem, da sam u startu shvatila da sam ti ja ''duduk'' za astrologiju (u prevodu budak...:lol:)...
Ali ne znači, da ću odustati....:dada:

p.s. ovo ti ja pišem post, da nas ne zaboraviš.....:lol: :lol: :lol:

Vragolanka
08-12-2011, 21:43
nisam zaboravila, ne brini... :lol:
samo, ne može to uvek kad ja hoću...

Sagacity
08-12-2011, 21:46
nisam zaboravila, ne brini... :lol:
samo, ne može to uvek kad ja hoću...
Aaaa, treba da ti ''dođe''....:lol: jel' tako...:dada:

Vragolanka
08-12-2011, 21:50
Aaaa, treba da ti ''dođe''....:lol: jel' tako...:dada:

da... ovakva mogu da blejim satima, nit ću išta rastumačiti, nit sam pouzdana.

Bisernica
08-12-2011, 22:09
da... ovakva mogu da blejim satima, nit ću išta rastumačiti, nit sam pouzdana.

nemoj ni mene da zaboraviš :cmok:

Vragolanka
10-12-2011, 00:05
sagacity...

sunce u 12 polju, zatvorena si jako, nesigurna, zarobljenik sopstvene podsvesti, radije nećeš krenuti nego rizikovati. sklona obmanama od strane drugih, o ovom bi trebalo povesti računa, sunce je ugroženo od neptuna iz 8 kuće, čuvaj se tajnih neprijatelja, lažnih prijatelja i poroka. ceo život ti se vrti u ovom začaranom krugu u kom se razočaranja teško prevazlaze.
uran u 7 kući nije idealna pozicija za brak, u opoziciji sa venerom, vladarom iste... može da označava partnera nespremnog za nako ozbiljnije vezivanje, uspone i padove. imaš utisam da živiš u tunelu u kom nema izlaza, da je partner fatalan na neki način po tebe. što je vrlo moguće sa plutonom na decedentu.
inače si vedra osoba, najverovatnje lepa sa venerom u prvom polju, ponekad naivna... dece verovatno imaš više od 2, 5 kuća počinje u raku, mesec u lavu, može da da neku vrstu egocentričnosti, mada sa vrhom u raku pre bih rekla neku vrstu slave ili priznanja, kasnije.
zdravlje sasvim ok, možda bi trebalo povesti računa o srcu povremeno... i izbegavaj operacije, bilo kakvu vrstu intervencija, vladar 8 ti je mars, moguće da si u ranoj mladosti išla pod nož, stacioniran u 1 kući, što i nije sjajna pozicija, generalno se odnosi i na kasniji period. inače mirno što se ovoga tiče, nema teških aspekata, bolesti i slično.
novac dolazi kroz posao kojim se baviš, tu se daješ mnogo, ali su i rezultati postojani.

trenutno je saturn u vagi, tebi znači tranzitira kroz 7 polje, moguće su trzavice u braku jer prati aspekte urana, znači opozicija na veneru i konjukcija na sam uran... kada prođe ovaj trazit trebalo bi da se situacija malo iskristališe. s tim što negde na jesen sledeće godine saturn ulazi u škorpiju, opozicija na mars, izbegavaj konflikte bilo kakve vrete, što u kući, što javne rasprave, pravne i slično. uran ti u isto vreme tranzitira kroz prvo polje, znači ti si ta kojoj će trebati malo više samokontrole... ovo nije nešto što se ne može ublažiti, jer sa saturnom je teško izbeći. uran u prvoj zahteva slobodu, odvezivanje, a da bi to dobio ume biti krajnje uporan i agresivan.
dok tranzit jupitera u narednih godinu dana obećava konstantan priliv novca. moguć je i neki uspeh ili nagrada kroz posao kojim se baviš... inače si neko kome je društvena pozicija jedan od zagarantovanih životnih uspeha.

Vragolanka
10-12-2011, 00:25
pričo, tebi mi je nateže gledati... :(

nijedan te malefik nije zaobišao, najbolje znaš na šta se sve u životu to odnosilo... sunce je rinirano. mesec se dobro drži, jesi jako emotivna, ali i jaka, teško te je slomiti... što nije uvek dobro. ponekad se valja skršiti i priznati sebi da ne možeš dalje, skinuti jedan deo tereta i prebaciti na drugog. trošiš se bez rezerve. fatalista.
dodatno mi je teže što neke stvari znam.
olakšavajuća je okolnost što ti nijedan od malefika nije retrogradan, znači ono što je bilo teško da će se ponoviti, sem ovog neptuna na mc, ne mora da znači skolonost ka porocima, u dobrom je aspektu sa mesecom, u tvom slučaju psiha... ali može da donese neke mutljavine ne poslu, znači ne bi dobila po zaslugama.

tebi jupiter kreće kroz 5 polje, rekla bih da se ovo odnosi na jedno od dece, pa preko venere, pa preko vladara, može da donese neku ozbiljniju vezu, ili brak.
moguće da ćeš u narednom preidu nazadovati na poslu iz gorenavdenih razloga... ako si planirala putovanje, odložiće se. znači neki zastoji po ovim pitanjima, ne bi bilo dobro da započinješ bilo šta u narednih godinu dana, odnosno u vreme trajanja tranzita saturna preko celog 10 polja, ako se uzme u obzir da naredne godine opet kreće retro, uzmi neki raspon od 3 godine...

Vragolanka
10-12-2011, 00:47
tebi biso neću da gledam natalne aspekte, ako već kažeš da jesam, teško da je bilo šta bitno promaklo... :lol:

trebala si u nekom proteklom periodu što se tiče posla da ustanoviš aktuelne probleme, eventualno rešiš, saturn je valjda odradio svoje po ovom pitanju.
ne znam šta hoćeš tebi da kažem, naredan period ti je dosta dobar, imaš jupiter kroz kuću, harmoničan aspekt sa suncem i uranom, ovaj prvo može da da poziciju, drugi dobitak u igrama na sreću, generalno oba znače uspešan perod... jer tebi uran vlada i kućom finansija, sunce nasledstvima. ako ništa od ovoga ne bude, obavezno igraj igre na sreću. ali sačekaj kraj meseca da ju krene pravim hodom.

Vragolanka
10-12-2011, 00:50
drki, ne vidi se slika... :drnd:

Cruz
10-12-2011, 11:07
http://razbibriga.net/imported/2011/12/astro_w2at_01_hp6922144788-1.gif

:sojka:

Sagacity
10-12-2011, 11:50
Vragolanka, prvo da ti se zahvalim, jer za ovakvu analizu trebalo je vremena...:)

Sada ću ti otkriti tačno šta si sve pogodila i šta od svega ima smisla...Da pokažemo okolini da naša Vragolanka nije ''mačiji kašalj''...:)

Pošto sam ja neko iskren i bez kompleksa...Redom ću ti govoriti, gde se tvoja analiza poklapa sa onim što sam ja...Mislim da ti to može pomoći za kasnije, da sebe još više usavršiš...Mislim da treba da se malo više pozabaviš astrologijom, rekla bih da ti to ide...:)

Ovako, moja je greška što ti nisam rekla emotivni status...Nisam udata, niti sam bila, niti imam decu, i nisam trenutno u nekoj ozbiljnoj vezi...Tako da to ne mogu baš da rastrumačim..Ali ono što si napisala ja bih iskoristila stihove jedne pesme od Lepe Brene, (a koje je moj otkačeni brat često koristio dok se nije oženio :lol:...)
''Sve mi dobro ide osim ljubavi''...:lol: :lol: :lol: ...Ako ja sada ovo tvoje tumačim na način na koji ja to smatram, ja bih rekla da je bolje da se ne udajem..Jer je taj neki porok i ko zna šta...:misticlady: (ovo istestiraj kada budeš imala vremena, inače odoh da skačem sa mosta....:lol:)

Uglavnom sam sigurna u sebe, osim tako ponekad...Ima i toga, ali vrlo malo...Zatvorena...To je tačno...I veliki sam ''hazarder'', ali ne u emocijma...Tu ne volim rizik...Verovatno se na to odnosi....
Što se tiče zdravlja i tog nekog stanja, prilično si precizno odgovorila...Ne znam sad za srce, još uvek ''kuca'', nisam proveravala...:lol: Ali sam neko, ko se borio za život...
Najviše si pogodila za posao i karijeru...Skoro da se nema šta izmeniti...To je to...:)
Što se tiče osobina i tog nekog opisa...Pa i tu si prilično bila precizna...Vedra sam osoba i pozitivna sasvim....

Eto, verujem da si zadovoljna onim što si čula od mene :)
Još jednom hvala...

mrav
10-12-2011, 11:56
http://www.astro.com/tmpd/c2nxfileCgJAtE-u1323514489/astro_w2gw_01_mrav_hp.39289.16265.gif

evo i moje

Vragolanka
10-12-2011, 12:18
Vragolanka, prvo da ti se zahvalim, jer za ovakvu analizu trebalo je vremena...:)

Sada ću ti otkriti tačno šta si sve pogodila i šta od svega ima smisla...Da pokažemo okolini da naša Vragolanka nije ''mačiji kašalj''...:)

Pošto sam ja neko iskren i bez kompleksa...Redom ću ti govoriti, gde se tvoja analiza poklapa sa onim što sam ja...Mislim da ti to može pomoći za kasnije, da sebe još više usavršiš...Mislim da treba da se malo više pozabaviš astrologijom, rekla bih da ti to ide...:)

Ovako, moja je greška što ti nisam rekla emotivni status...Nisam udata, niti sam bila, niti imam decu, i nisam trenutno u nekoj ozbiljnoj vezi...Tako da to ne mogu baš da rastrumačim..Ali ono što si napisala ja bih iskoristila stihove jedne pesme od Lepe Brene, (a koje je moj otkačeni brat često koristio dok se nije oženio :lol:...)
''Sve mi dobro ide osim ljubavi''...:lol: :lol: :lol: ...Ako ja sada ovo tvoje tumačim na način na koji ja to smatram, ja bih rekla da je bolje da se ne udajem..Jer je taj neki porok i ko zna šta...:misticlady: (ovo istestiraj kada budeš imala vremena, inače odoh da skačem sa mosta....:lol:)

Uglavnom sam sigurna u sebe, osim tako ponekad...Ima i toga, ali vrlo malo...Zatvorena...To je tačno...I veliki sam ''hazarder'', ali ne u emocijma...Tu ne volim rizik...Verovatno se na to odnosi....
Što se tiče zdravlja i tog nekog stanja, prilično si precizno odgovorila...Ne znam sad za srce, još uvek ''kuca'', nisam proveravala...:lol: Ali sam neko, ko se borio za život...
Najviše si pogodila za posao i karijeru...Skoro da se nema šta izmeniti...To je to...:)
Što se tiče osobina i tog nekog opisa...Pa i tu si prilično bila precizna...Vedra sam osoba i pozitivna sasvim....

Eto, verujem da si zadovoljna onim što si čula od mene :)
Još jednom hvala...

ne mogu da znam da li si udata, ili ne... u ovom je periodu bolje što nisi s obzirom na tranzite. 7 polje važi i za osobu sa kojom bi eventualno živela, javne neprijatelje i pravna pitanja. ta 7 kuća se ne aktivira udajom, ali se najviše odnosi na partnera, podložna je tranzitima tokom celog života. i da si u ozbiljnojioj vezi radili bi... a s obzirom na aspekte, rekla bih da neće potrajati brak kada do njega dođe. i ako, mada mi se čini da hoće. :lol:
jer se neki aspekti moraju odraditi u jednom periodu života.
taj uran i venera ti vladaju 2 poljem, finansije i 10 posao, status, gde opet može da se ostvari simbolika separacionog aspekta vladara, mada bih rekla da je pitanje posla stabilno. i ne očekuj ozbiljnu vezu pre braka, to bi bilo nešto na brzinu, pa kako došlo, tako i otišlo. :lol:

ako budeš raspoložena, ostavi pune podatke da pogledamo predikcije za brak, pa ćemo videti i kada bi bilo realno moguće.
za decu imaš lepe aspekte šteta bi bilo nemati ih... inače ti je i ceo horoskop dosta dobar.

nema na čemu, lakše ja kada mi kažete gde sam omanula ili pogodila, nisam još uvek sigurna u sve što tumačim.

Vragolanka
10-12-2011, 12:31
ostalo će bidne ovih dana, morate mi postaviti pitanje... nema svhe tumačiti nešto što se ne dešava, ili što (vam) je trenutno manje bitno.
priči i bisi sam radila samo tranzite... pa kad ubacujete podatke, ili ostavite pune da bi mogla ja da unesem tranzite, ili na astro kliknite na opciju za prikaz tranzita.
inače se pogubim...

Sagacity
10-12-2011, 12:35
ne mogu da znam da li si udata, ili ne... u ovom je periodu bolje što nisi s obzirom na tranzite.
Pa znam da ne možeš..Zato sam ti i rekla da je moja greška...:)
A i ja svima pričam da je bolje što nisam sad udata, a niko mi i ne veruje...:lol: :lol: :lol:

Vragolanka
10-12-2011, 12:43
Pa znam da ne možeš..Zato sam ti i rekla da je moja greška...:)
A i ja svima pričam da je bolje što nisam sad udata, a niko mi i ne veruje...:lol: :lol: :lol:

uran u prvoj ne podržava nikakvu ideju o robovanju ili vezivanju... :lol:

Sagacity
10-12-2011, 12:49
uran u prvoj ne podržava nikakvu ideju o robovanju ili vezivanju... :lol:
Hvala Vragolanka..samo me ti razumeš....:lol:

Vragolanka
10-12-2011, 13:37
Hvala Vragolanka..samo me ti razumeš....:lol:

isti princip kada je u 7, samo prati simboliku kuće, a vladar je u prvoj, opozicija. :qq:

Bisernica
11-12-2011, 16:07
Šta meni imaš da kažeš o Uranu i njegovom delovanju ,kad vlada sa mnom celog života :lol:
Još kad mu se saturn pridruži ...uhhhh
Pogledaj malo kako će ova atomska bomba da deluje na mene u narednom periodu od
par godina ,please :cmok:

Vragolanka
11-12-2011, 16:26
http://razbibriga.net/imported/2011/12/astro_w2at_01_hp6922144788-1.gif

:sojka:

cruz, slična situacija kao sa sagom, sunce u 12, dosta si zatvorena, pa sunce uništeno... od vladara 10, saturn i takođe kvadrat jupitera na asc, mecec na istom, vladar 4 kuće... da li doživela neku tragediju, porodičnu, majka, otac? dok si bila beba? ili prilikom porođaja? ili mogućnost stradanjaa od vode? mada je ove neptun vladar uklještenih riba, 12 polje, opet gubitci. rekla bih da je majka u pitanju, mada je ovde dosta jak i uticaj oca koliko na karakter toliko i na detinjstvo... teška sudbina, generalno.
tebi sam rekla razvod? uran da dec, neizbezna separacija, ovde je jači uticaj jer je na vrhu kuće, pa i ovde opozicija sa venerom... s tim što je kod tebe situacija teža, imaš opoziciju i na mesec i na asc, a sama pozicija meseca u 12 kući doprinosi lošem psihičkom stanju, teško bi se sastavila posle tog razvoda.
ne znam da li si se bavila nekim sportom, mars u prvoj je aspekt sportista, ali i lomova, operacija u detinjstvu i sl... isti slučaj kao i sa sagacity. tebi je mars lepo aspektovan što je za ovakav natal dosta dobro.
i tebi je jupiter na mc, donosi poziciju vladar 10 u drugoj, što lepo paše u finansijskom smislu... ali taj saturn u kvadratu sa suncem, ne bi se održalo. dok bi jupiter mogao da popravi situaciju, ali ne ovde, pre u inostranstvu. ili kroz neku vrstu usavršavanja.

i tebi saturn tranzitira kroz 7 polje, možda je ovo period nekih odluka, što se tiče braka (ako si udata), moguće je da aktivira urana kada bude ušao u škorpiju, jer je tvoj brak prikazan ovim uranom, tačnije partner, saturn je tu da održi lekciju, kod mene nije radila recimo separacija prilikom tranzita saturna, ali uran će da obavi svoj deo posla u tom trajanju saturnovog tranzita.
s obzirom da će se mars zadržati do leta u devici, tebi se našao u 6 kući, očekuj iznenadne promene, svakodnevne moguće trzavice kada krene preko plutona, probleme na poslu, ovo je ujedno i kuća zdravlja. nepovoljen natalni aspekt neptuna i merkura, iako on nije vladar 6, cela kuća je u devici, može u nekom periodu života da donese pogrešnu dijagnozu i propratne posledice. s obzirom da se radi o planetama koje dominiraju/vladaju malefičnim kućama 6-8, rekla bih ti da o ovome posebno povedeš računa.

Vragolanka
11-12-2011, 16:32
turi natal sa tranzitima ovdena, please... :lol:

Bisernica
11-12-2011, 16:38
kako to da uradim :hm:
je li to natalna karta ,ili neki poseban program
treba za natal sa tranzitima ??

Bisernica
11-12-2011, 16:39
da uzmem odavde natalnu pa da turim na uran :bisaa:

Bisernica
11-12-2011, 16:41
http://razbibriga.net/

ovo je natalna

Cruz
11-12-2011, 16:42
Vragolanka, hvala, tvoja analiza je potpuno tacna.
Imala sam tragediju u porodici i jednu jako ozbiljnu operaciju. Razvela sam se ne tako skoro. Takodje je tacno da je ovaj period, preciznije ova godina vezana za velike odluke, ne sto se tice braka, vec posla i mesta boravka. Odlicno tumacenje!:kiss:

Vragolanka
11-12-2011, 16:48
Extended Chart Selection


pa ukucaj današnji datum...
za uran nema nekog posebnog praćenja, jako spora planeta, ali mi trebaju tranziti za brže...

Vragolanka
11-12-2011, 16:54
Vragolanka, hvala, tvoja analiza je potpuno tacna.
Imala sam tragediju u porodici i jednu jako ozbiljnu operaciju. Razvela sam se ne tako skoro. Takodje je tacno da je ovaj period, preciznije ova godina vezana za velike odluke, ne sto se tice braka, vec posla i mesta boravka. Odlicno tumacenje!:kiss:

saturn je već pri kraju vage, prelazak preko dc je možda doneo razvod, obično je okidač trenutak kada planeta uđe u polje, sam vrh... inače pre toga depresija, naredni perio popušta i trebalo bi da bude mnogo lakše.
nema na čemu...

Bisernica
11-12-2011, 17:13
ako sam dobro uradila ,to bi bilo to

Bisernica
11-12-2011, 18:15
mora da je zamršena situacija ,čim te nema :hm:

Vragolanka
11-12-2011, 18:32
nije, puca mi net... :lol:

ne vidim ovde neke trzavice, sama 3 kuća nije od nekog vitalnog značaja, možeš da pročitaš gornji text.
što se tiče aspekata, sextil sa suncem, a s obzirom da uran vlada drugim poljem, sunce na samom kraju prvog, sa ovako malim orbisom može se posmatrati u kroz 2, vladar 8 kuće, može da donese neko nasledstvo, uopšte tuđe pare, 3 kuća prikazuje i bliže srodnike, sestru i sl...
radi te pomalo i kvadrat sa merkurom, ali tek za 2 godine i nešto konkretnije, sam aspekt nije toliko bitan, moguće je da ga nećeš osetiti. možda da povedeš u tom periodu računa o zdravlju, jer je vladar 6 kuće, ćisto preventivno. to je neko vreme tvrdoglavosti, teško ćeš prihvatati tuđe mišljenje, i korigovati neke stavove, mogući problemi i u komunikaciji.
nemeš nekih bitnijih pokazatelje promena, bar što se tiče urana, za dalje je suviše daleko za preciznije prognoze.

Bisernica
11-12-2011, 18:57
znači ,sve u svemu ,malo će me ostaviti na miru :hm:

Vragolanka
11-12-2011, 19:35
uran hoće... :drnd:

Vragolanka
11-12-2011, 20:02
http://www.astro.com/tmpd/c2nxfileCgJAtE-u1323514489/astro_w2gw_01_mrav_hp.39289.16265.gif

evo i moje

ti beše patiš od depresije? ma nema šanse, ti si neuništiv sa ovakvim plutonom. :drnd:
ne živiš u srbiji? ili jedno vreme nisi živeo? opozicija planeta iz 9 sa neptunom ne podržavaju boravak preko vode, možda na kratko.
ne vidim na kom ti je stepenu pluton, ali ti je i saturn tu negde, tranzitira kroz prvo polje, a konjukcija je (bila) uzrok depresije. tačnije manifestacija aspekta čista depresija.
kraj 2009, početak 2010 se nešto bitno desilo? ovo sada su moguće posledice... imao si prelazak saturna preko asc, očekuje te još jedan teži period, prelazak preko prve kuće, onda možeš da odahneš... a tome bi bio kraj za nekih par meseci, mada je uticaj i sada slab. a drndalo te je u proteklih par godina...
ti si pravi hedonista... mars i venera u biku, pa još konjukcija, u 8 kući...:lol:
mars ti je vladar i 7 kuće, što donosi sukobe u braku, brak sklepan na brzaka, najverovatnije. dužnost, obaveza, trudnoća? mora biti nešto od ovoga, jer je umešan i saturn. a ako vas je saturn spojio, on će vas i rastaviti... imaš period posle 1, 5 godine, pa 2, 5... nisam sigurna kako ide dalje, ali je 7 kritična, 9, 11... saturn će biti u škorpiji u direktnoj opoziciji sa venerom i marsom negde početkom 2013, ako si u braku teško da ćete posle ovog tranzita opstati. ujedno je tu i natalni aspekt, sa uranom, separacija, koji treba odraditi ako već nisi.
što se tiče novca uran u 2 kući imaš, pa nemaš, imaš mnogo, pa nemaš ništa... pozicija kuju si stekao, nisam sigurna ali mislim da si poslovno vezan prijateljstvom ili si uspeo posredstvom prijatelja može ovu turbulenciju malo da smiri. sunce ti je na samom dc i zarađivaćeš dobro preko posla, da bude jasnije.
sad tek vidim da je saturn opasno blizzu meseca... što znači da taj pritisak za koji misliš da je depreiaj može da te prati tokom celog života. mučan, težak aspekt, jer mesec su emocije, duša.
nije ti sjajno položen ni vladar 5 kuće, uran, niti je dobro što je to on... imaš decu?

PRCKO
11-12-2011, 20:09
jeca se provracala :xmas_w00t:

Vragolanka
11-12-2011, 20:11
jeca se provracala :xmas_w00t:

šta reče? :drnd:

PRCKO
11-12-2011, 20:14
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Bisernica
11-12-2011, 20:38
a šta li će me daviti :bisaa:

Zolton
11-12-2011, 20:44
4672

Vragolanka
11-12-2011, 20:59
kad budem oćoravila neće imati ko da vam gleda. :drnd:

Bisernica
11-12-2011, 21:14
Vrage ,ja sad uradila natalnu na drugom sajtu i tu mi sasvim drugačija
od predhodne :pada:



http://razbibriga.net/imported/2011/12/22time50lat4238long1807adjust100langhr-1.jpg

Vragolanka
11-12-2011, 21:18
joj biso ti ćeš me saraniš... :qq:
i meni na tom izlazi za nijansu drugačije, mada ja pomeram planete, ako su recimo na kraju 2 polja, računam da su u 3...
u onom prvom nisi ukucala linije za asc i dc a u ovom nema hirona i čvora, ali ipak proveri i podatke. :lol:

kojica
11-12-2011, 21:38
dr.kija si zaboravila? :palac:

Bisernica
11-12-2011, 21:41
dr.kija si zaboravila? :palac:

ja ću da je saranim ::namcor:
Vrage breeeeeeeeeee

dam ti podatke pa ukucaj ti :place:
zakucaj ga do daske :lol:

Vragolanka
11-12-2011, 21:51
dr.kija si zaboravila? :palac:

izlapeo mu natal :drnd:

Vragolanka
11-12-2011, 21:55
ja ću da je saranim ::namcor:
Vrage breeeeeeeeeee

dam ti podatke pa ukucaj ti :place:
zakucaj ga do daske :lol:


dobra su oba. :lol:
ali ne prikazuju oba iste opcije za aspekte. ono što sam rekla malopre...

mrav
12-12-2011, 09:39
nemam klince, u braku sam peta godina sad ubola si ga ko niko. Svaka čast, izem ti mesec

Vragolanka
12-12-2011, 22:13
nemam klince, u braku sam peta godina sad ubola si ga ko niko. Svaka čast, izem ti mesec

možda nije lepo ovo što ću reći, ali bolje da ih nemaš sa osobom sa kojom si.

mrav
13-12-2011, 16:08
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/graphic/daisy24?dformat=2&date=1977/6/21&time=11.50&lat=42.53&long=-20.52&adjust=-1.00&lang=hr
e ovo je sa drugog sajta ima neke razlike? buljava metoda nije dala nekog rezultata za uporedjivanje

dr.Kadžija
14-12-2011, 14:32
e breeee vragolanka, naravno da mi je izlapeo natal dok se ti nakaniš da ga istumačiš :lol:
i gde sad da tražim novi?...koji link beše

dr.Kadžija
14-12-2011, 14:39
eh...dok se neko oglasi, meni brada poraste :lol:

evo sad...čik da vidim dal će sad da izlapi :lol:

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

mrav
15-12-2011, 09:43
http://www.dodaj.rs/?3O/53/1gODTnyS/mxcp.gif

kao sto reče evo da stavim i ovaj, pa ti sta vidnes kazes
hvla opet

Vragolanka
16-12-2011, 14:04
ajmo redom, prvo drki... :lol:
samo ne znam na šta će da liči kad te znam, drki...

za promenu čovek koji ima dobar brak ovde su svi luzeri po tom pitanju, bar ono što sam do sada videla. :lol:
vladar jupiter, otišao u 10 kuću, dispozitor u dobrom aspektu sa mesecom, u 6 kući... ovde je povezan posao sa brakom, drki možda zna na koji način. i sunce u 6, dobro zdravlje i uspeh u poslu, doduše u napeto aspektu sa vladarom 7, možda će brak malo da trpi zbog posla.
što se tiče aspekata jupitera, odnos sa uranom, već sam rekla jedan od najsrećnijih aspekata uopšte, a ovde se radi o vladaru jednog bitnog životnog polja. jedino što mi se ne sviđa ovde je kvadrat venere sa jupiterom, usuđujem sa da kažem kako se drki ne može pohvaliti moralom, odnosno pokazatelj dvostrukog morala, otežavajuća je okolnost to što je venera u 6, iza leđe partnerki. ako nije bilo afera, biće ih, potpisujem. sve to ne mora i najverovatnije neće ugroziti brak.
vrh 6 u škorpiji, na vrhu mars, čuvaj se oštrih predmeta, povreda, nemaš izazovne aspekte tog marsa, ali ipak bi trebao da vodiš računa sa mašinama kojima rukuješ. inače je kod tebe naglašen posao, rad i samo rad, muka i teško sticanje novca... dosta si okupiran poslom.
pluton, mesec, satrur vladari 8, odnosno 2, odnosno suvladar 5... ne zna kako bih ovo povezala, recimo da bi se mogao desiti finansijski krah u jednom periodu života, može da znači privremenu inpotenciju, neki vid pada, ali do dna. sledi regeneracija, sextil plutona na sunce, mogui je neki veći uspon kasnije, popeti se stepenik više posle ovog 'šoka'.
dete pomalo bolešljivo? u prehodnih par godina je bilo, za sada je saturn na bezbednoj udaljenosti od plutona, ali do skoro težek period, moguća depresija, konjukcija ove dve platete, + tranzitni udar obe i na mesec. koji je vladar 2 kuće, mogući problemi sa finansijama, takođe.
mars u škorpiji, sinonim za jačinu. kako god hoćeš protumači. :lol:
nije loš natal, jedino taj T kvadrat pl/sa/mo... usamljenost, destrukcija na polju emocija, težak psihološki aspekt, može se reći najteži. jedan od onih koji se oražava na zdravlje... i podsvesna nesigurnost.
inače je drki fatalan čovek po mnogim pitanjima, naročito kada se radi o ljubavi... do kraja i sve ili ništa, i ne žali. :lol:

Vragolanka
16-12-2011, 14:16
prcko...

sunce u 9 polju, ili visoko obrazovanje, ili život u inostranstvu. u istoj kući i mesec, opet podržava putovanje, odnosno život preko, ali u lošem aspektu sa neptunom, znači ne preko 'velike vode' :lol:, može samo nazadovoljstvo da ti donese. moguć je čak odlazak zbog neke ljubavi ili sa nom, nisam sigurna, ali je povratak iz sasvim suprotnih razloga.
ono što buni je to što je taj mese vladar 8 kuće, znači neko nasledstvo sledi iz inostranstva, ali ovo takođe može da znači i da ćeš skončati preko... što navodi na zaključak da ćeš opet odlaziti. jedna od ove dve mogućnosti stoji.
nisam do sada tumačila jer nemaš neki izazovnih aspekata, niti tešku sudbinu, nekih radikalnih promena i slično...
neptun u prvoj, 'maska' mnoge ovo asocira na foliranje i glumu, ali ja i iz ličnog iskustva tvrdim da se radi o odbrambenom mehanizmu, jer ovo nije pokazatelj lažova, ili prevaranta. prcko je plemenit čovek, u bukvalnom smislu reči...
ovo do sada još nisam videla, u konjukciji sa mc sunce, saturn, jupiter... kada budeš pronašao sebe u određenoj pofesiju možeš da postigneš neslućem uspeh. u sextilu sa marsom, bez nekih trzavica, vladar 2 saturn, može da oteža uspeh ili da se desi sa nekim zakašnjenjem, ali stabilnost i nagrada na kraju.
sad kad se setim da si pitao za milione pre neki dan nije mi više smešno. seti nas se... :lol:
zaboravih da kažem da se potrudiš da obuzdaš ljubomoru.

Vragolanka
16-12-2011, 14:39
zolton, ti si tvrdoglav čovek, na kvadrat. :lol:

prvo što bode oči je uran u 8 kući, mesec u 12, pluton u 6, morao bi da povedeš računa o zdravlju, zloupoterbi lekova, takođe, i neka vrsta trovanja je moguća. povedi računa o zdravlju naročito krajem 2012.
nemogućnost kanalisanja energije, mogući zdravstveni problemi i zbog posla... i tebi je sunce na samom mc, pozivija koja će ti doneti mnogo mržnje i neprijatelja. aspekt tiranina, samo mu daj vlast u ruke i buš videl šta će te snađe. :lol:
prijateljstva iz koristi, malo iskrenih.
inače ti je ljubav jako bitna stavka u životu, ali bi mogla da se kladim da se nećeš ženiti, postoje pokazatelji da će to biti jako kasno, sa nekim ko je dosta stariji... vladar mars, sukobi i prekid. znači ili nećeš ili će biti kratko. bez obzira što je u 7 saturn, u strlecu je, može da znači nepostojan brak, nestabilan, suprotno simbolici saturna.
ima si dosta ljubavi i pažnje u porodici, ali nisi neko ko se daje, plašiš se bliskosti i ovo može da te blokira. i venera u jarcu, hladna i uzdržana. vladar 5 je lav, a on je teatralni folirant, bez iskrenih osećanja.
i tebi je sunce u 9 polju, ali za razliku od prcka, ovde bi se radilo o kraćim i češćim putovanjima.
verovatno ima i pozitivnih stvari u ovom natalu, samo ih ja trenutno ne vidim.

Vragolanka
16-12-2011, 14:41
i jedva sam čekala da dođem do mrava, mada mislim da me čovek zeza što se tiče drugog natala, odnosno sinastrije... :lol:
ako ti je ovo žena, iz kog razloga si se ti oženio?

mrav
16-12-2011, 14:43
bog ne bira gde slogira kako kazu stari :)
ožeži

Vragolanka
16-12-2011, 15:02
ni njen horoskop ne podrzava trajnost braka, vladar uran je nepostojan, sobodnjak, dok je tvoj mars, agresija, ne mora biti bukvalno, ali uglavnom dinamično, nepostojano, ponekad naporno i mučno... znači tebe simboliše uran u njenom, nju mars u tvom.
zajednički aspekti govore o povezanosti, pa i ljubavi s početka, oboje težite harmoniji, venere, obe u lepim aspektima sa mesecom patnera, opet u oba slučaja, ali ovo ne daje trajnost. doći će do zahlađenja, ako već nije došlo. ono što je zanimljivo ja da to nijedna strana neće priznati. ovaj brak je farsa, sem možda nakratko na početku. bolje prekinuti dok je vreme... bar dati sebi šansu sa nekim drugim.
čak, što je neobično nema konekcije meseca sa suncem, ni sa jedne strane, niti kontakta venere i mars, prvo bi značilo neku usklađenost, zajednička interesovanja, srodne duše, drugo strast, fizička privlačnost. toga ovde nema.
takođe nema kontakata venera se saturnom ili jupiterom što bi dalo trajnost, postojanost, ova veza je nepodržana kroz vreme, mutira. obostrano pre bih rekla da se radi o avanturi nego o braku. pa i kada se radi o aferi ima bar strasti.
dodatno tvoj pluton je fatalan po nju, već sam ti rekla da te ništa ne može slomiti načisto, imaš veliku moć regeneracije, ona strada u ovoj priči.
i sa obe strane laži, ako ne i prevare. neptuna oba u opoziciji sa merkurom partnera, ali ne i sa venerom. tako da za prevare ne mogu da tvrdim.

što se tiče njenog zdravlja, vladar 6 je saturn, koji daje teške, hronične bolesti... ona je fatalista, usamljena, destruktivna, mesec u 12 u raku, iskvadriran od saturna, plutona, urana, kako fatalno i destruktivno u ljubavi, tako isto dejstvi i na psihu, totalna nestabilnost u svakom pogledu. ne znam da li ima roditelje, i kakvi su odnosi ali su oni, odnosno majka dosta doprineli svemu tome, potpuni nedostatak ljubavi. moguće da tebe ovde drži neki osećaj krivice ako je ostaviš, verujem da uem da ga nabije, moguće nesvesno. ona je takva, sa tobom ili bez tebe. ruiniran mesec, psiha, psihosomatska oboljenja su izvesna.
sunce ne toliko, sem od urana, a to si ti odnosno vladar 7.

mrav
16-12-2011, 15:06
hvala

Vragolanka
16-12-2011, 15:16
nema na čemu... tebi će biti ok...

PRCKO
16-12-2011, 17:33
prcko...

sunce u 9 polju, ili visoko obrazovanje, ili život u inostranstvu. u istoj kući i mesec, opet podržava putovanje, odnosno život preko, ali u lošem aspektu sa neptunom, znači ne preko 'velike vode' :lol:, može samo nazadovoljstvo da ti donese. moguć je čak odlazak zbog neke ljubavi ili sa nom, nisam sigurna, ali je povratak iz sasvim suprotnih razloga.
ono što buni je to što je taj mese vladar 8 kuće, znači neko nasledstvo sledi iz inostranstva, ali ovo takođe može da znači i da ćeš skončati preko... što navodi na zaključak da ćeš opet odlaziti. jedna od ove dve mogućnosti stoji.
nisam do sada tumačila jer nemaš neki izazovnih aspekata, niti tešku sudbinu, nekih radikalnih promena i slično...
neptun u prvoj, 'maska' mnoge ovo asocira na foliranje i glumu, ali ja i iz ličnog iskustva tvrdim da se radi o odbrambenom mehanizmu, jer ovo nije pokazatelj lažova, ili prevaranta. prcko je plemenit čovek, u bukvalnom smislu reči...
ovo do sada još nisam videla, u konjukciji sa mc sunce, saturn, jupiter... kada budeš pronašao sebe u određenoj pofesiju možeš da postigneš neslućem uspeh. u sextilu sa marsom, bez nekih trzavica, vladar 2 saturn, može da oteža uspeh ili da se desi sa nekim zakašnjenjem, ali stabilnost i nagrada na kraju.
sad kad se setim da si pitao za milione pre neki dan nije mi više smešno. seti nas se... :lol:
zaboravih da kažem da se potrudiš da obuzdaš ljubomoru.

Hvala Jecika :cmok::radenska::)

Siguran sam ja 99,9% da cu da budem milioner,samo ne znam kad :mrgreen:

Moonster
16-12-2011, 18:08
nema na čemu... tebi će biti ok...
Meni si jednom radila, znaš i sama šta sve piše :azn: :pusi:
Hvala, a istinitost se dokazala, nepogrešiva si :)

Vragolanka
16-12-2011, 19:07
Meni si jednom radila, znaš i sama šta sve piše :azn: :pusi:
Hvala, a istinitost se dokazala, nepogrešiva si :)

da si nenadyebiv? :mrgreen:
:sojka:

Moonster
16-12-2011, 19:15
da si nenadyebiv? :mrgreen:
:sojka:

Ti kaza :mrgreen:

:bela:

dr.Kadžija
19-12-2011, 11:45
ajmo redom, prvo drki... :lol:
samo ne znam na šta će da liči kad te znam, drki...

za promenu čovek koji ima dobar brak ovde su svi luzeri po tom pitanju, bar ono što sam do sada videla. :lol:
vladar jupiter, otišao u 10 kuću, dispozitor u dobrom aspektu sa mesecom, u 6 kući... ovde je povezan posao sa brakom, drki možda zna na koji način. i sunce u 6, dobro zdravlje i uspeh u poslu, doduše u napeto aspektu sa vladarom 7, možda će brak malo da trpi zbog posla.
što se tiče aspekata jupitera, odnos sa uranom, već sam rekla jedan od najsrećnijih aspekata uopšte, a ovde se radi o vladaru jednog bitnog životnog polja. jedino što mi se ne sviđa ovde je kvadrat venere sa jupiterom, usuđujem sa da kažem kako se drki ne može pohvaliti moralom, odnosno pokazatelj dvostrukog morala, otežavajuća je okolnost to što je venera u 6, iza leđe partnerki. ako nije bilo afera, biće ih, potpisujem. sve to ne mora i najverovatnije neće ugroziti brak.
vrh 6 u škorpiji, na vrhu mars, čuvaj se oštrih predmeta, povreda, nemaš izazovne aspekte tog marsa, ali ipak bi trebao da vodiš računa sa mašinama kojima rukuješ. inače je kod tebe naglašen posao, rad i samo rad, muka i teško sticanje novca... dosta si okupiran poslom.
pluton, mesec, satrur vladari 8, odnosno 2, odnosno suvladar 5... ne zna kako bih ovo povezala, recimo da bi se mogao desiti finansijski krah u jednom periodu života, može da znači privremenu inpotenciju, neki vid pada, ali do dna. sledi regeneracija, sextil plutona na sunce, mogui je neki veći uspon kasnije, popeti se stepenik više posle ovog 'šoka'.
dete pomalo bolešljivo? u prehodnih par godina je bilo, za sada je saturn na bezbednoj udaljenosti od plutona, ali do skoro težek period, moguća depresija, konjukcija ove dve platete, + tranzitni udar obe i na mesec. koji je vladar 2 kuće, mogući problemi sa finansijama, takođe.
mars u škorpiji, sinonim za jačinu. kako god hoćeš protumači. :lol:
nije loš natal, jedino taj T kvadrat pl/sa/mo... usamljenost, destrukcija na polju emocija, težak psihološki aspekt, može se reći najteži. jedan od onih koji se oražava na zdravlje... i podsvesna nesigurnost.
inače je drki fatalan čovek po mnogim pitanjima, naročito kada se radi o ljubavi... do kraja i sve ili ništa, i ne žali. :lol:

džavolice, lepo kažem ja...keltsko-druidski horoskop je najjača stvar :lol:
dete mi nije bolešljivo, niti je bilo prethodnih godina...tj jeste tako, samo ako se na par dana šmrkljav nos dva put godišnje računa u bolešljivost :lol:
msm, pogodila si ovde za okupiranost poslom i za čuvanje od oštrih predmeta (de si bre bila s tim savetom 30.8 ove godine? :lol: )...a ovo ostalo...ne bih rekao da se radi o meni :lol:...ipak da ti trud ne bude uzalud, napravio sam mentalnu zabelešku o finansijskom krahu, impotenciji i o radu ženi iza leđa ...i čekam...nadam se da neće sva tri odjednom da me snađu :lol:

Vragolanka
20-12-2011, 21:11
džavolice, lepo kažem ja...keltsko-druidski horoskop je najjača stvar :lol:
dete mi nije bolešljivo, niti je bilo prethodnih godina...tj jeste tako, samo ako se na par dana šmrkljav nos dva put godišnje računa u bolešljivost :lol:
msm, pogodila si ovde za okupiranost poslom i za čuvanje od oštrih predmeta (de si bre bila s tim savetom 30.8 ove godine? :lol: )...a ovo ostalo...ne bih rekao da se radi o meni :lol:...ipak da ti trud ne bude uzalud, napravio sam mentalnu zabelešku o finansijskom krahu, impotenciji i o radu ženi iza leđa ...i čekam...nadam se da neće sva tri odjednom da me snađu :lol:

vladar 5 je u 6, venera, nije sjajna pozicija naročito za planetu ljubavi. sem što 5 kuća simboliše decu, odnosi se i na emotivne odnose, pa uklapaj dalje sam. pluton kao planeta na vrhu kuće donosi neku vrstu fatalizma, destrukcija definitivno, u lošem aspektu sa mesecom, vladarem 2, finansije i 8, strast, nasledstvo, smrt... otuda i zaključaj o gubitku, eventualnom potencije, može da bude i novčani gubitak, ali kao što rekoh do kraja. ni vladar 5, ni prisustvo tog plutona nisu dobri, dok uran na 0' stepeni škorpije daje dete genija, pogođen lošim aspektima, malformacija kod dece prilikom rođenja, što ovde nije slučaj... čak imaš najlepši mogući apekt streće na ovu temu... problem je što je uran u senci plutona, tako da ovo manje dolazi do izražaja... inače, ne volim da vidim uran u 5 kući niti kao vladara, još manje plutona koji je ovde i dominantan. bilo bi lepo da grešim, ili da se simbolika odradjuje kroz ljubavne veze...
i meni je čudno, koliko te znam, naročito ovo za ženi iza leđa. to mi čak deluje nemoguće. ima kontradiktornih natala, češći je sučaj gde se prepliću dobri i loši aspekti, pa nisam uvek sigurna na šta se odnosi značenje, zato je dobro što komentarišete. :lol:

причалица
20-12-2011, 22:03
ma, bitno je da si mene ladno preskočila :huh:

Vragolanka
20-12-2011, 22:33
ma, bitno je da si mene ladno preskočila :huh:

nisam... :nene:
samo nemam šta više od onoga da kažem.

причалица
20-12-2011, 22:38
nisam... :nene:
samo nemam šta više od onoga da kažem.
ok.

pljas
24-12-2011, 14:48
Pozdrav.Nov clan na forumu i interesujem se za astrologiju,pa bih voleo da cujem i ostala misljenja da bih popunjavao svoje znanje:)E sada,ako bih mogla Vragolanka da mi kaze nesto o mojoj nat.karti.Ako nije problem?
4764

Vragolanka
24-12-2011, 23:18
ako već znaš ponešto, ne bi bilo loše da prvi kreneš... bar neko da učestvuje? a ja ću da popunjavam rupe. :lol:
ionako ovih dana nemam vremena da tumačim ceo natal...

pljas
01-02-2012, 19:30
pa treba mi tudje misljenje...al ok.

Vragolanka
01-02-2012, 23:24
nije problem, samo ne znam kad... videću ovih dana.

Cruz
12-02-2012, 15:02
koliko sam omasila prosli put? :lol:

http://razbibriga.net/attachment.php?attachmentid=5048&d=1329055280

Vragolanka
12-02-2012, 18:38
ne vidim sliku... :lol:

ljubičica
12-02-2012, 18:40
dobar ti potpis:g:

Vragolanka
12-02-2012, 18:44
fala :bela:

Cruz
12-02-2012, 18:44
kako ne vidis? :qq: doduse jeste tamna ali je ja vidim :lol:

ma nije vazno, nesto sam citala danas pa naleteh na taj sajt, bilo mi zanimljivo da uporedimo :)

Vragolanka
12-02-2012, 18:47
pokušaj da postaviš ponovo preko drugog programa, ali mi dodaj i onu sliku s početka, pa ću ti reći šta važi a šta ne...

Cruz
12-02-2012, 18:49
vazi :)

Cruz
12-02-2012, 20:38
pre...


http://razbibriga.net/imported/2011/12/astro_w2at_01_hp6922144788-1.gif

:sojka:


posle...

http://razbibriga.net/imported/2012/02/astro_w2at_02_cruz_hp5461657734-1.gif

:lol:

Vragolanka
13-02-2012, 16:06
ova druga se opet ne vidi...

Cruz
13-02-2012, 16:20
evo, valjda ce sad da se vidi, ako ne nema veze...

Vragolanka
13-02-2012, 16:49
u starom je uran bio u 7 kući, to je razvod. sada je u 6, česte promene posle, iznenadni zdravstveni problemi i slično...
ovde se za razvod ne bi moglo tvrditi, ali je mars vladar 7 polja, znači sukobi. ja ga tumačim kao neminovan razvod, ali dešava se da se ponešto prevaziđe, da osoba ima visok prag tolerancije i slično. tako da nisam sigurna... ono što se nije videlo u prvom je da će taj brak biti pun iluzija, laži i prevara. ali kao što rekoh, ima ljudi kojima to ne smeta. sam vladar 7-me je lepo aspektovan, ali u 12 polju, gubitak. malefik nikada, pa ni pod dobrim aspektima nije povoljan za vladara partnerskih odnosa.
sunce više nije u 12 polju, onu zatvorenost otpiši znači. i izolaciju i svu simboliku.
ali mesec i venera i dalje jesu, znači zatvorena osećanja, usled povređenosti, moguće i karaktera, mada mi se čini s obzirom na opoziciju pl/mo (jedan od najtežih psiho aspekata) i ve-ur da si se dobro opekla.
gubitak majke definitivno i dalje stoji, za oca nisam sigurna, ali je situacija tim lošija što je saturn vladar 10 polje u prvom, bio je u drugom u staroj verziji. nešto što je direktno uticalo na tebe, a tiče se oba roditelja, vrlo moguće tragedija.
taj saturn u prvom polju je i ogledalo tvog karaktera, moguće da si pomalo 'teška'.
čuvaj se u saobraćaju, jako se čuvaj u saobraćaju.

saturn ti tranzitira kroz 6 polje, ne znam kako stojiš sa zdravljem, posao će da strada u tom rasponu tranzita od par godina, sasvim sigurno. ne onako kako je uticao tranzit preko plutona, verujem da je bilo teških depresija, alkohola, droga, lekova (ne moraš ovo shvatiti bukvalno...), za sada je van domašaja urana i plutona i automatski se skida loš aspekt i sa venere i meseca. ako si bila u nekoj vezi, to je bila katastrofa pod ovakvim uslovima.
uran tranzitira kroz 12 polje, što u suštini ne mora ništa da znači ako je neaspektovan, ili pravi aspekte kojih u natalu nema... ali su tebi konjukcija mo/ve u 12 polju. to je period kratkih veza, avantura, dinamično. i tajno, uglavnom. ne očekuj previše, ali ti bar neće biti dosadno. ako si u vezi, sledi separacija, sigurno. taj period bi trebao da nastupi krajem leta egzaktno, uran ide retro tada i ponavljaće se pojedine situacije, ljudi...

i da. čuvaj se u saobraćaju. naročito sada tokom tranzita saturna kroz 6 polje i negde na jesen kada uđe u škorpiona.
ono što sam ti na konto stare natalne rekla za operacije stoji, ali ne na rođenju, mars se makao sa asc, ali i dalje si podložna tome, doživela, ili ćeš doživeti. samo možda ne kao dete.
i još jedno pitanje, ne moraš da odgovoriš ako nećeš... da li možeš da imaš decu?

причалица
13-02-2012, 16:52
šta je to malefik :huh:

Vragolanka
13-02-2012, 16:54
šta je to malefik :huh:

loša planeta, saturn, uran, neptun, pluton, mars.

Cruz
13-02-2012, 17:01
u starom je uran bio u 7 kući, to je razvod. sada je u 6, česte promene posle, iznenadni zdravstveni problemi i slično...
ovde se za razvod ne bi moglo tvrditi, ali je mars vladar 7 polja, znači sukobi. ja ga tumačim kao neminovan razvod, ali dešava se da se ponešto prevaziđe, da osoba ima visok prag tolerancije i slično. tako da nisam sigurna... ono što se nije videlo u prvom je da će taj brak biti pun iluzija, laži i prevara. ali kao što rekoh, ima ljudi kojima to ne smeta. sam vladar 7-me je lepo aspektovan, ali u 12 polju, gubitak. malefik nikada, pa ni pod dobrim aspektima nije povoljan za vladara partnerskih odnosa.
sunce više nije u 12 polju, onu zatvorenost otpiši znači. i izolaciju i svu simboliku.
ali mesec i venera i dalje jesu, znači zatvorena osećanja, usled povređenosti, moguće i karaktera, mada mi se čini s obzirom na opoziciju pl/mo (jedan od najtežih psiho aspekata) i ve-ur da si se dobro opekla.
gubitak majke definitivno i dalje stoji, za oca nisam sigurna, ali je situacija tim lošija što je saturn vladar 10 polje u prvom, bio je u drugom u staroj verziji. nešto što je direktno uticalo na tebe, a tiče se oba roditelja, vrlo moguće tragedija.
taj saturn u prvom polju je i ogledalo tvog karaktera, moguće da si pomalo 'teška'.
čuvaj se u saobraćaju, jako se čuvaj u saobraćaju.

saturn ti tranzitira kroz 6 polje, ne znam kako stojiš sa zdravljem, posao će da strada u tom rasponu tranzita od par godina, sasvim sigurno. ne onako kako je uticao tranzit preko plutona, verujem da je bilo teških depresija, alkohola, droga, lekova (ne moraš ovo shvatiti bukvalno...), za sada je van domašaja urana i plutona i automatski se skida loš aspekt i sa venere i meseca. ako si bila u nekoj vezi, to je bila katastrofa pod ovakvim uslovima.
uran tranzitira kroz 12 polje, što u suštini ne mora ništa da znači ako je neaspektovan, ili pravi aspekte kojih u natalu nema... ali su tebi konjukcija mo/ve u 12 polju. to je period kratkih veza, avantura, dinamično. i tajno, uglavnom. ne očekuj previše, ali ti bar neće biti dosadno. ako si u vezi, sledi separacija, sigurno. taj period bi trebao da nastupi krajem leta egzaktno, uran ide retro tada i ponavljaće se pojedine situacije, ljudi...

i da. čuvaj se u saobraćaju. naročito sada tokom tranzita saturna kroz 6 polje i negde na jesen kada uđe u škorpiona.
ono što sam ti na konto stare natalne rekla za operacije stoji, ali ne na rođenju, mars se makao sa asc, ali i dalje si podložna tome, doživela, ili ćeš doživeti. samo možda ne kao dete.
i još jedno pitanje, ne moraš da odgovoriš ako nećeš... da li možeš da imaš decu?

da, imam cerku...

uglavnom je to to vlagolanka, a za saobracaj hvala, bas me nesto prati bzv, Bogu hvala bez povreda..